سلامتی و شادابی را به خودتان هدیه دهید. تبلیغات
خواص روغن اسطوخودوس

همه چیز درمورد خواص روغن اسطوخودوس
(امتیازی ثبت نشده است)
دسته‌ها: روغن های طبیعی.

روغن اسطوخودوس

به دنبال روغن‌ های ضروری برای چین و چروک اطراف دهان و یا هر جای دیگر روی بدن هستید؟ من قطعا نمی ‌توانم روغن ضروری اسطوخودوس را از این فهرست حذف کنم. احتمالا این روغن مفید، روغن شماره ۱ است که به التیام شرایط پوستی، سوختگی‌ ها و بریدگی‌ ها کمک می‌ کند، اما همچنین برای مبارزه با علائم پیری نیز مفید است.

شما برای مبارزه با آسیب های رادیکال های آزاد، که شامل علائم پیری مانند چین و چروک و خطوط ریز است، به آنتی ‌اکسیدان ‌ها نیاز دارید. طبق تحقیقات، روغن اسطوخودوس به بدن شما کمک می ‌کند که سه عدد از آنتی اکسیدان های قوی یعنی گلوتاتیون، کاتالاز و سوپر اکسید دیسموتاز را تولید کند.

روغن اسطوخودوس با ویژگی های ضد میکروبی و آنتی اکسیدانی شناخته شده اش، با ترکیب با آلوئه ورا یا روغن نارگیل می تواند اثرات مثبت زیادی بر روی پوست داشته باشد. ترکیبی از ۱۰ قطره روغن اسطوخودوس با یک اونس آلوئه ورا یا روغن نارگیل می تواند به کاهش آثار بدترین آفتاب سوختگی ها کمک کرده و باعث بهبود سریع پوست شود.

می‌خواهید خال‌ ها و لکه های مربوط به سن را کاهش دهید؟ روغن اسطوخودوس را با کندر هندی مخلوط کنید و آن را درست قبل از خوابیدن روی لکه‌ های موردنظر قرار دهید.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل پلاس لینکدین

عضویت در خبرنامه مجله سلامتنظر خود را بیان کنید