تغییر رنگ چشم

رپورتاژ آگهی؛

آیا تا به حال شده است که بخواهید رنگ چشمانتان را روشن تر کنید و یا تغییری کلی در ظاهر آن بدهید؟

اگر شما هم به دنبال راهی مطمئن برای تغییر رنگ چشمانتان به طور سالم و طبیعی هستید حتما تا انتهای مقاله با ما باشید تا شما را با  بهترین متود آن آشنا کنیم.

 انسان فطرتا زیبایی را دوست دارد. حتما برای شما و دوستانتان پیش آمده که زیبایی بعضی افراد مورد توجه تان قرار بگیرد . در این بین افراد چشم رنگی معروف و زیبایی که حتی در کشور خودمان تعدادشان کم نیست طرفداران جوان و نوجوان زیادی دارند.

افراد چشم رنگی بیشتر مورد توجه فیلم سازان و موسسات مدلینگ  قرار می گیرند و حتی در کشورهای بلوک شرق شانس خیلی بهتری برای روابط با فرد دلخواهشان دارند.

روشن تر کردن رنگ چشم سالم و طبیعی

راههای کاملا سالمی ( (naturalجدیدا ابداع شده که بسیار مطمئن و طبیعی به آرامی تغییراتی کاملا واضح و فوق العاده طبیعی و زیبا را در رنگ چشم ما ایجاد می کنند و توانایی تیره تر کردن و یا روشن تر کردن آن را دارند.از آنجایی که میزان تولید ملانین تحت کنترل مغز هست پس ما باید روشی را به کار بگیریم تا این الگوی مغزی از درون تغییر یابد.

تنها متودی که واقعا توانایی این کار را دارد و تاثیراتی همیشگی را ایجاد می کند استفاده از هیپنوتراپی و یا شکل راحت تر آن فایلهای هیپنوتیزم  برای تغییر رنگ چشم است.

این متود تنها راه تغییر رنگ چشم به صورت طبیعی می باشد و با کمترین تلاش و هزینه بهترین نتیجه را عاید شما خواهد کرد. با فایل هیپنوتیزم مخصوص بدون نیاز به جلسات حضوری هیپنوتیزم در مدت زمانی کوتاه رنگ چشم هایتان ته رنگ کاملا واضحی از آبی خواهد گرفت و در صورت تداوم تغییر فوق العاده ای را تجربه خواهید کرد.

 نکته جالب اینجاست که استفاده از این فایلها احتیاجی به تمرکز و یا حالت خاصی ندارد  به راتی حتی در خلال فعالیتهای روزانه می توان از آنها استفاده کرد

شما فقط نیاز هست که در محیطی باشید که هیپنوتیزم در حال پلی شدن هست و به این ترتیب فرامین موجود در آن شروع به تاثیر گذاری بر روی ضمیر یا همان مغز ناخودآگاه شما خواهند کرد و برنامه تولید ملانین در عنبیه را که توسط ژنتیک تنظیم شده به آرامی تحت تاثیر قرار می دهند.

مدیتیشن و مراقبه

 معروفترین و محبوبترین کاربردهای این فایلها در مراقبه است.

 مراقبه و مدیتیشن با این فایلها تجربه کاملا متفاوتیست.

به این علت که با قدرتی که این هیپنوتیزم ها در نفوذ به درون فرد دارند می توانند در ریلکس شدن اندام ها و کاهش استرس و اضطراب بسیار پر قدرت عمل کنند و فرد را به آرامش برسانند.

 


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین

نظر خود را بیان کنید