شرکت نقاشی ساختمان نگارکده هر آنچه شما از دنیای وسیع و دوست داشتنی نقاشی ساختمان انتظار دارید، به شما ارائه می دهد.

در دنیایی زندگی می کنیم که تصور نبود رنگ ها هم غیرممکن است. رنگ ها به ما قدرت انتخاب داده و می توانند احساسات ما را تحت تاثیر مثبت و منفی خود قرار دهند. رنگ را شاید بتوان مهمترین و موثرترین عنصر در دکوراسیون هر فضایی دانست. با استفاده از رنگ های متفاوت می توان کاربردهای متفاوتی نیز از یک فضای خاص به دست آورد چرا که هر رنگی، به محیط شخصیتی مجزا و خاص بخشیده و بر احساسات افراد، تاثیرات متفاوتی می گذارد. از این رو نقاشی ساختمان هم به دلیل زیباسازی محل کار و زندگی در صدر کاربرد دنیای رنگ ها بوده و به ما احساسات متفاوتی در طول روز می بخشد.

همه ما در زندگی برای رسیدن به آرامش و نشاط به دنبال ایجاد تنوع هستیم. تنوعی که سریع ترین و راحت ترین راه رسیدن به آن، نقاشی دیوارهای خانه و یا حتی محل کارمان است. عملی که قطعاً سرعت عمل در اجرای آن در کنار ظرافت و کیفیت کار به شدت مورد توجه مشتری قرار می گیرد. نکته ای که می توانید با تکیه بر تجربه درخشان شرکت نقاشی ساختمان نگارکده به راحتی به آن دست پیدا کنید.

از سویی دیگر یافتن مناسب ترین رنگ برای هر فضایی، انتخابی بسیار مهم است؛ روانشناسی رنگ ها همیشه این نکته را گوشزد می کند که یک رنگ اشتباه می تواند تمام ایده آل ها را در هم بشکند و در سویی دیگر غرق شدن در آرامش رنگی دیگر می تواند به ما در رسیدن به اهدافمان یاری برساند.

انتخاب رنگ برای اتاق کار، اتاق خواب، پذیرایی و… شاید در وهله اول جذاب و شعف برانگیز به نظر آید، اما در میانه راه تبدیل به کاری گیج کننده خواهد شد. نکته ای که در این زمان لازم دارید، یافتن رنگی صحیح است که از دیدن آن دلزده و پشیمان نشوید. توجه داشته باشید که کار شما انتخاب رنگ موردعلاقه تان نیست بلکه باید دقت کنید که رنگ ها و طرح های پیشنهادی تان با هم در تعارض نباشند!

و از طرف دیگر، نقاشی نمای ساختمان و انتخاب مناسب  برای آن از حساس ترین بخش های نقاشی ساختمان است که تاثیر شگرفی در بافت شهری دارد. رنگ نمای ساختمان جوتن مناسب ترین نوع رنگ برای نمای ساختمان است. رنگ ساختمانی اکریلیک جوتن نسبت به سایر رنگ ها در ایران بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. از ویژگی های آن دوام ، انعطاف پذیری و درخشندگی است. رنگ های جوتن یکی از بهترین رنگ های موجود در ایران و حتی در جهان می باشند و به همین دلیل شرکت نقاشی ساختمان نگارکده نیز آن را به عنوان رنگ مناسب برای نمای ساختمان به مشتریان خود پیشنهاد می دهد.

شرکت نقاشی ساختمان نگارکده با داشتن مشاورینی مجرب، به شما مشاوره داده و کاملاً بر اساس فاکتورهای مهم زندگی شما، از جمله سن، روحیات، کاربرد فضای مورد بحث و… رنگ پیشنهادی را با همفکری شما به دست متخصصین و نقاشان می سپارند.

شرکت نقاشی ساختمان نگارکده با داشتن سال ها تجربه در زمینه طراحی دکوراسیون با رنگین کمانی از رنگ های متنوع به سراغ شما آمده و به شما اجازه ایجاد تنوع های مطلوب در زندگی را می دهد. از جمله خدماتی که شرکت نقاشی ساختمان نگارکده به مشتریانش ارائه می دهد، می توان به اجرای انواع رنگ روغن درجه یک (مات و براق) و پلاستیک، مولتی کالر، اکلریک، اپوکسی، کنیتکس، پلی استر و نیم پلی استر، رنگ های طرح چوب و شاپون، نقاشی بلکا و انواع پوشش های سلولزی، نقاشی اکریلیک(روغنی بی بو)، نقاشی سیلر کیلر، نقاشی پیکو کالر(کامپیوتری)، پتینه کاری، رنگ کاری نمای ساختمان با رنگ های استاندارد و طرح های مختلف و متنوع به صورت تضمینی توسط برترین نقاش های ساختمان اشاره نمود.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین

نظر خود را بیان کنید