از آن جایی که طیف گسترده‌ای ازهموطنان عزیز نیاز به اعمال جراحی دارند و یا به انجام برخی از عمل‌های زیبایی تمایل دارند و متأسفانه تبلیغات گمراه کننده ماهواره و پیک‌های گوناگون نیز در این زمینه به فراوانی وجود دارند، بر آن شدیم تا سایت اتاق سبز را راه‌اندازی کنیم.

می‌خواهید بدانید ما در اتاق سبز چه اهدافی داریم؟ سایت ما را مشاهده نمایید.

آگاهی مساوی درمان است هدف ماست و بر این اصل مصرانه تأکید می کنیم.

شما می‌توانید با مراجعه به سایت ما و شبکه‌های اجتماعی‌مان و همچنین شرکت در همایش‌های برگزار شده، به منبع قابل اعتمادی از جراحان، اعمال گوناگون جراحی، مراکز درمانی معتبر و اطلاع از همایش‌های علمی و آموزشی دسترسی خواهید داشته باشید. و در صورت نیازتان به اعمال جراحی، بدون استرس و نگرانی، خود و خانواده هایتان اعمال جراحی موفقی را تجربه کنید.

شایان ذکر است که جراحان معرفی شده در این سایت، جراحان معتبر، ماهر و اکثراً هیات علمی دانشگاه می‌باشند و بولد کردنشان صرفاً جنبه معرفی دارد نه جنبه تبلیغاتی بر خلاف سایر سایت ها. خود جراحان می توانند صدق گفتار ما را تصدیق نمایند و تایید کننده صحبت های ما باشند زیرا هدف ما آگاهی مساوی درمان است و هر چه هموطنان عزیز ما بیشتر با جراحان معتبر و اعمال جراحی گوناگون آشنا باشند احتمال رخداد عوارض جراحی کمتر خواهد بود و شما دوست بزرگوار ، جراحی را با امنیت خاطر بیشتری تجربه خواهید کرد.

گروه اتاق سبز با برپایی همایش های علمی آموزشی ماهیانه در موضوعات مختلف جراحی که در سالن همایش های بین المللی رایزن، رعد و یا سالن همایش های سطح شهر برگزار می شود، می کوشد سطح آگاهی هموطنان عزیزمان علی الخصوص بانوان محترم را ارتقا دهد تا آنان بتوانند با شرکت در این همایش ها از زیر و بم روش های گوناگون جراحی آشنا گردند که به یاری خدا تاکنون توانسته ایم سابقه ای موفق در بر پایی این گونه همایش ها داشته باشیم .

سایت اتاق سبز را می توان دنیای جراحی نامید چون هر آنچه از جراح و انواع جراحی، مراکز جراحی و حتی وام جراحی را بخواهید می توانید در این سایت پیدا کنید.

آرزوی ما سلامتی شماست

همایش اصلاح طرح لبخند

لبخندی زیبا را به خودتان هدیه دهید.

همانطور که می دانید امروزه اکثر افراد برای اینکه دندان‌های زیبا و یک دستی داشته باشند به ایمپلنت‌های دندانی رو آورده‌اند. شاید شما هم یکی از آنها باشید.

دوست دارید دندان‌هایتان را ایمپلنت کنید اما اطلاعات کافی ندارید؟ نمی‌دانید به کدام پزشک مراجعه کنید؟ آیا می‌دانید ایمپلنت‌های دندانی با هم متفاوت هستند و انواع مختلفی دارند؟ اگر شما هم کاندیدای انجام این عمل زیبایی هستید شرکت در همایش اصلاح طرح لبخند را از دست ندهید.

این همایش ویژه بانوان می‌باشد.

تاریخ برگزاری ۲۷ مرداد ماه می باشد از ساعت ۱۷:۳۰  الی ۲۰:۳۰، در این همایش ما با یک کنسرت شاد شما را همراهی می‌نماییم.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین

نظر خود را بیان کنید