امروزه بسیاری از کارها، به صورت آنلاین یا همان الکترونیکی انجام می شوند. از تراکنش های بانکی و خرید شارژ سیم کارت گرفته تا ثبت نام در کلاس های آموزشی و حتی دانشگاه ها، دیگر شکل سنتی خود را از دست داده و تبدیل به یک سری فرآیند آنلاین شده اند. از سوی دیگر، با پیشرفت فنآوری و بیشتر شدن سامانه های آنلاین، بسیاری از کارهای روزمره هم، به لیست این فرآیند ها اضافه می شوند. برای مثال درخواست تاکسی یا پیک موتوری، از فرآیند های جدیدی هستند که انجام آنها به صورت آنلاین امکان پذیر شده است. یکی از اتفاق های خوب این روند، اضافه شدن سامانه های سفارش آنلاین غذا مثل ریحون است. به طوری که شما می توانید از طریق این سامانه ها، رستوران و غذای خود را انتخاب کرده و تنها با چند کلیک، آن را به آسانی سفارش دهید.

reyhoon ریحون

ریحون چیست؟

ریحون یک سامانه سفارش آنلاین غذا است که بیش از ۱۵۰۰ رستوران در سطح شهرهای تهران، دماوند و شهرری را در خود جای داده تا شما تنها با چند کلیک، بتوانید رستوران و سپس غذای مورد نظر خود را انتخاب کرده و آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. حالا سوال اینجاست که چرا بهتر است غذا را به صورت آنلاین سفارش داد؟ سفارش غذا به صورت آنلاین فایده های زیادی دارد؛ از فایده های سفارش غذا از ریحون می توان به عدم نیاز به داشتن منو و شماره تلفن همه رستوران ها و از سوی دیگر تماس یا مراجعه حضوری به رستوران ها اشاره کرد؛ همچنین به کمک ریحون، سرعت زندگی و انجام کارها بیشتر می شود؛ به طوری که شما در کمتر از ۲ دقیقه، از منوی هزاران رستوران می توانید غذای مورد نظر خود را انتخاب کرده و پس از پرداخت هزینه آن به صورت آنلاین، غذای خوشمزه خود را در محل مورد نظر دریافت کنید. از دیگر ویژگی های سامانه ریحون می توان به قابلیت تفکیک کردن رستوران ها بر اساس نوع غذا مثل غذای برنجی، فست فود و غیره اشاره کرد.

reyhoon ریحون در کرج

ریحون به کرج رسید

یک خبر خوش برای کرجی ها (استان البرز)، راه اندازی سامانه سفارش آنلاین غذا ریحون از ۲۵ ام شهریور در شهر کرج است. پس از تهران، دماوند، گیلاوند و شهرری، حالا نوبت به سفارش غذا در کرج رسیده تا صد ها رستوران خوب این شهر، در لیست کلی ریحون قرار بگیرند. از رستوران های خوب کرج که هم اکنون می توانید منوی آن ها در سامانه سفارش آنلاین غذای ریحون مشاده کرده و غذای مورد نظر خود را سفارش دهید؛ می توان به رستوران کارنو، خانه برگر، چیلیزوایلدلند، رفتاری، بشکه، چارکول، گیله وار، هات، بهروز و ژافه اشاره کرد. شما هم اکنون می توانید بر اساس آدرس یا نوع غذا، رستوران مورد نظر خود را در کرج انتخاب کنید و به آسانی، اقدام به سفارش آنلاین غذا کنید. با ریحون سر در آسمان ها و پا بر زمین داشته باشید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین

نظر خود را بیان کنید