در گوشه و کنار خانه بسیاری از ما منوهای رستوران های مختلفی را می شود پیدا کرد که روزی برای سفارش غذا نگه داشته بودیم. منوهایی کاغذی که بعد از مدتی فرسوده و کثیف می شوند، گاهی گم می شوند و گاهی هم آن قدر قدیمی اند که تمام قیمت ها و اطلاعاتشان کهنه و از رده خارج است.

ریحون

با این حال انگار این نوع سفارش غذا مثل یک عادت قدیمی همراه بسیاری ما مانده، در حالی که این روزها جهان به سرعت رو به اینترنتی کردن کارها پیش می رود. واقعیت این است که این روش سفارش غذا هم به طور کلی در حال کهنه شدن است. حالا بسیاری از کارها را آنلاین انجام می دهیم و سفارش آنلاین غذا هم از سامانه های مدرنی است که ما را از نگه داشتن این منوهای کاغذی بی نیاز کرده است.

ریحون؛ تنها منویی که نیاز دارید

ریحون

سامانه سفارش آنلاین غذا ریحون، با بیش از ۲۵۰۰ رستوران، امکان سفارش غذا در رشت، تهران، کرج، اصفهان، مشهد، شیراز و تبریز را فراهم کرده است؛ همچنین به تازگی امکان سفارش غذا در قزوین هم ممکن شده است؛ در نتیجه کاربران دو شهر رشت و قزوین هم از این پس می توانند به کمک ریحون، در سریع ترین زمان و ساده ترین شکل ممکن، سفارش غذا ؛ فستفود و دسر خود را به صورت آنلاین ثبت کنند.

ریحون

 در ریحون دیگر نیازی به پرداخت وجه نقد نیست؛ چرا که هزینه غذا به صورت آنلاین پرداخت می شود. ریحون در کنار وب سایت بسیار کاربردی، یک اپلیکیشن خیلی خوب هم دارد که از طریق سامانه های گوگل پلی، بازار و سیب اپ، برای سیستم عامل های اندروید و iOS قابل دانلود است. به کمک اپلیکیشن ریحون، شما می توانید رستوران های اطراف خود را پیدا کرده و از میان آنها، بسته به تنوع غذایی مورد نظر، غذای خوشمزه خود را انتخاب کنید و پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین، خوشمزه خود را در محل مورد نظر دریافت کنید.

ریحون

 از دیگر قابلیت های ویژه ریحون می توان به تیم پشتیبانی این سامانه اشاره کرد؛ تیمی که از آغاز تا پایان و حتی بعد از دریافت غذا، همراه شما خواهد بود. به کمک سامانه سفارش آنلاین غذا ریحون، از میان منوی عکس دار بیش از ۲۵۰۰ رستوران، به آسانی غذایان را انتخاب کرده و و بعد از ثبت سفارش، غذای خوشمزه خود را در محل دلخواه دریافت کنید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین

نظر خود را بیان کنید