sakenin ساکنین

از این بنگاه به آن بنگاه معاملاتی و املاکی، سوال و جواب ها شروع می شود. آهنگ صداهای افراد مختلف در گوشم زنگ می زند. حالا کمی دلهره هم سراغ آمده، تعریف و تمجیدهای افراد مختلف از خانههایی که واقعا می توان با یک نگاه فهمید آنقدر هم تعریفی نیستند. خانههایی که آدم حیفش میاد همین خانه های مستأجری را رها کند و برود آن ها را بخرد. قیمت های کذایی که کمردردم را دوباره فعال کرده، کف پاهایم سوزش پیدا کرده و سردردهای عجیب و غریب که احساس می کنم تا الآن آن‌ها را تجربه نکرده ام. عضلات بدنم چنان می گیرد که دیگر احساس شان نمی کنم. محله ها را در این گرمای طاقت فرسای تابستان، هر روز یکی پس از دیگری با شاگرد بنگاهی که خیلی هم از خودش تعریف می کند طی می کنم، همه این ها که خیلی من رو خسته کرده یک طرف، نظر همسر و بچهها رو هم به این دردها اضافه کنید، یکی‌شون میگه این خانه در شأن ما نیست، یکی دیگه هم میگه دیر بجنبیم همین هم از دستمون میره. فکر اینکه با پول چند سال پس انداز و وامی که اگه نباشه نمی‌تونم خونه رو بخرم، چنان مرا ترسانده که هی پیش خودم میگم اگه این رو بخرم یا اگه نخرم چی میشه؟ یه وقتی ضرر نکنم؟ حاصل یک عمر کار از دستم نره، خلاصه تا مرز سکته مرا با خود برده. همسرم بهم میگه، مگه دکتر نگفته نباید از پله ها خیلی بالا و پایین بری؟ برای کمر دردت اصلا خوب نیست، خانه باید آسانسور داشته باشه. یه ماشین قسطی ۴۰ملیونی هم خریدم حالا حتما باید پارکینگ هم داشته باشیم. همه این ها رو، قیمت و سلیقه و… همین روزها آمدن خواستگاررو بزارید روی هم و ببنید من دچار چه سردرگمی شدم.

توصیه های پزشکی در استفاده از تکنولوژی در راستای سلامت فردی

تو این چند سال اخیر که واریس پا و کمردردم از جانب دیسک کمر دارم هرازگاهی اذیتم می کنه اما ایندفعه پزشک متخصصی که پیشش می روم کلی از این که این دردها پیشرفت کرده اند تعجب کرد و گفت جدیداً کارتو عوض کردی؟ گفتم نه. گفت پس چکار می کنی اینقدر دردهایت تشدید شده؟ داستان خرید خونه براش تعریف کردم ، یک نگاه عاقلانه‌ای بهم انداخت گفت آقای افشاری عزیز بنده به شما توصیه کردم پیاده روی طولانی مدت نکنید دائما از آسانسور استفاده کنید، تو دلم با خودم گفتم دکتر جان من هم می دانم اما چاره ای نیست .. گفت چرا از سیستم های آنلاین برای پیدا کردن خانه استفاده نمی کنی ؟ چرا از هم محلی ها یا ساکنینی که در آن محله هستند معایب و مزایای آن محله و یا خانه را سوال نمی کنی؟ آقا جان امروزه راه حل های متفاوتی برای افراد است که بتوانند خدمات یا اطلاعات دریافت کنند از همه مهم‌تر و معتبرتر همه سایت‌های اطلاع رسانی رهن و اجاره آپارتمان و خانه است، فکر سلامتتان باشید و اگر دفعه بعد با این وضعیت پیش من بیاین احتمالا شما را ویزیت نخواهم کرد. کلی با هم تلاش کردیم تا درد های شما را ترمیم کنیم. خلاصه دکتر متخصص کلی بنده را توصیه کردند و کمی هم با جدیتی که داشتند، بنده را دوستانه تحت فشار گذاشتند.

sakenin ساکنین

نقش همفکری و مشورت و استفاده از سیستم های آنلاین در سلامت عمومی

بعد از این همه جستجو، هی تو محل کار چرت می زدم همکارام گفتند چی شده افشاری جان، داستان رو تعریف کردم، آن ها هم گفتند بابا ما که از اولش هم بهت گفتیم چند سایت معتبر هست برای اینکه این همه درسر نکشی. راست میگن بنده خداها، ولی من به این سیستم ها نه عادت دارم نه اعتماد، اما دیدم وقتی کارم اینطوری پیش نمی ره شروع کردم به جستجوی پیدا کردن خونه تو سیستم‌های آنلاین معتبر. از همکار و باجناق و بچه‌ها و همه و همه کمک گرفتم تا بتوانم با دیدن اطلاعات زیاد یک تصمیم درست بگیرم. حالا بعد از چند روز کمر درد و پا دردم کمتر شده و کل وقتی که بعداز ظهر می گذاشتم حالا صرف بعضی از کارهای دیگم می کنم. خدا وکیلی این سیستم ها کلی اطلاعاتم رو زیاده کرده و به جای اینکه من رو جلوی بچه ‌ها قرار بده یه طورایی همکار هم شدیم.

جستجو کردن و پیدا کردن کلی خونه با کلی اطلاعات جورواجور فقط در چند دقیقه به دست میاد.

وقتی آدم کلی کار می‌کنه که حاصل زندگیش بشه بزرگ شدن بچه ها و پیشرفت آنها و کلی آرزوهای کوچک و بزرگ، بعد از همه این ها می‌فهمم سلامتی بزرگترین آرزویی هست که می‌شه روش حساب کنی و ازش لذت ببری …

بکارگیری سیستم های آنلاین در جهت استفاده بهینه افراد از وقت و سلامتشان

ماجرای فوق یک داستان واقعی است ولی اصل مطلب این است که با پایی پیاده و مشاور اغلب غیر‌ خیر خواهانه املاکی ها نه برای انواع بیماری های کمر پا وغیره بد است اگر هم نداشته باشید احتمال مبتلا شدن با آن را افزایش می دهد مخصوصا در سن های بالا.

مهم ترین آسیب دنبال خانه گشتن، اسباب کشی تعمیرات و غیره. استرس و مبتلا شدن به بیماری های اعصاب مقطعی می باشد که راه کار آن انجام سفر بعد از تحمل استرس است.

ولی به صورت ساده میتوان گفت با پیشرفت تکنولوژی که نمی‌توان از مضرات آن فرار کرد خرید ها و جستجوی های آنلاین بسیار این مشکلات را حل کرده است.

تصور کنید مانند فیلم های علمی تخیلی می ماند رو کاناپه دراز می کشید قصد خرید و فروش خانه دارید با یک جستجو ساده مشخصات تلفن مستقیم بدون واسطه عکس ها و در برخی سایت ها مثل ساکنین میتوانید فیلم ملک مورد نظر رو هم ببینید کامل خودتون رو تو اون فضا حس کنید اگهی های منتخب رو ذخیره کنید و سر فرصت بررسی کنید یا از طریق شبکه ها اجتماعی با دوستاتون لینک آگهی و عکس های ملک رو به اشتراک بگذارید و نظر بقیه رو هم بدونید.

تصور کنید همه این کار ها انجام شده شما هنوز روی کانا په در حالت دراز کش هستین اگر این رو به پدر بزرگامون می گفتیم ۵۰ سال پیش قطعا یک چیزی بهمون میگفتن ولی واقعیت داره صنعت آی تی در حوزه وب هر روز برای کاربر پسند بودن محصولات تلاش بیشتری می کنند و قطعا در زمینه سلامت ارمغان های بیشتری در آینده خواهند داشت.

ساکنین یک استارت آپ خلاق و نو آور در زمینه خرید فروش خانه است که به شما کمک میکنه در صورت داشتن هر گونه مشکل و یا کمبود وقت بدون پاره کردن کفش با صاحبان املاک بدون واسطه و یا با مشاوران امین در ارتباط باشید.

ساکنین برای درج و ثبت آگهی ملک شما جهت فروش یا اجاره ساده ترین شیوه رو طراحی کرده که با پر کردن چند فیلد، آگهی شما به سادگی ثبت می شود.

ساکنین به فکر سلامت شماست

نظر خود را بیان کنید