رپورتاژ : سال خود را با سفر آغاز کنید

محصولات نانالی؛ انتخابی خوشمزه

کم‌کم حال و هوای شهر دارد از سرمای سخت و سنگین زمستانی تبدیل می‌شود به نسیم خنک بهاری. درختان جان تازه می‌گیرند و اسفند شلوغ و پر جنب و جوش یادمان می‌‌آورد که سال نو در راه است. تازه شدن سال و رسیدن عید نوروز و بهار دلنشین برای خیلی از ما، اتفاق خجسته و خوشایندی است. بهار با خود دل خوش می‌آورد. امید به آینده و آرزوهای بزرگ. اسفند نیز به عنوان آخرین ماه سال بسیار شلوغ است. پر رفت و آمد و انگار بر روی دور تند. همه سعی می‌کنند آخرین کارهای باقیمانده را انجام دهند تا با سبک‌بالی به استقبال سال نو بروند.

ناتلی در سفر

با این همه تعطلات نوروز، دو هفته رویایی برای استراحت و رهایی از استرس‌های روزانه است. دو هفته‌ای که می‌توان به راحتی خیال گذراند. خیلی از افراد برای این دو هفته معمولا برنامه سفر می‌چینند. سفرهایی دسته جمعی و معمولا طولانی. در این سفرها خوب است چه چیزی همراهمان باشد؟ غیر از ملزومات همیشه‌گی سفر و وسایل شخصی و لباس و کفش به اندازه کافی. بله! خوردنی‌های خوشمزه. برای نمونه انواع شیرینی‌ها. به خصوص وقتی که سفری جاده‌ای در پیش داشته باشیم و بخواهیم در طول سفر بارها و بارها چای بنوشیم و شیرینی هم که بیش از هر چیز دیگری با چای یا قهوه می‌ چسبد.

اما شیرینی‌های تر مناسب جاده و مناسب اینکه برای مدت زمان طولانی نگهداری شوند؛ نیستند. بلکه شما باید همراه خود نوعی خاص از شیرینی داشته باشید که هم قابل حمل باشند و هم نگهداری آن‌ها به راحتی میسر بوده و از لحاظ بهداشتی نیز جایز باشد. به همین خاطر پیشنهاد ما برای شما شیرینی‌های بسته‌بندی نانالی هستند. این شیرینی‌ها به کمک فناوری روز و دستگاه‌هایی مدرن و پیشرفته تولید می‌شوند. به کمک متخصصانی که از دانش زیادی برخوردار هستند و تلاش می‌کنند کیفیت محصولات را در سطح بالا نگه دارند. محصولاتی که با استفاده از بهترین مواد اولیه موجود تهیه می‌شوند و درفرمول تولید آن‌ها خبری از مواد افزودنی نیست.

نانالی بهترین همراه شما در سفر

ناتلی در سفر

نانالی فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ و با تولید شیرینی‌های بسته‌بندی و کارخانه‌ای آغاز کرد. این قنادی از همان ابتدا سعی کرد با برقراری ارتباط با تولید کنندگان مطرح شیرینی و شکلات اروپایی و با به‌کارگیری آخرین تکنولوژی روز دنیا قدم جدیدی در ایجاد تنوع در این صنعت بردارد. همچنین سطح کیفی تولیدات چنین محصولاتی را نیز ارتقا بدهد و به سطحی برساند که مصرف‌کننده با طیب خاطر و با اعتماد این محصولات را وارد سبد مصرف خانواده‌ی خود کند.

به همین منظور این برند در منطقه صنعتی خرمدشت کارخانه‌ای به مساحت ۳۵۰۰ متر مربع دارد. کارخانه‌ای معتبر که بتواند تکنولوژی مدنظر خود را به راحتی در آن پیاده کند و با استفاده از دانش متخصصان به‌روز و کارآمد به تولید محصولاتی با کیفیت بالا و همچنین بهداشتی بپردازد. محصولاتی که قابل عرضه در تمامی فروشگاه‌های زنجیره‌ای و سوپرمارکت‌ها باشند.

نانالی محصولات متنوعی دارد. محصولاتی که می‌توانند پاسخگوی سلیقه و ذائقه افراد مختلف باشند. شیرینی میلفو، کوکی وانیلی، شیرینی لایه‌ای بادامی، شیرینی مافین وانیلی و شکلاتی، شیرینی گاتا، شیرینی خرمایی، شیرینی پان شکلاتی، دانمارکی، شیرینی پروانه شکلاتی، شیرینی ژول، شیرینی کوکی شرقی که یک شیرینی فانتزی با تکه‌های کشمش است، شیرینی نازک کنجدی با طعم هل و زنجبیل، شیرینی شایا پرتقالی (مارمالاد پرتقال طبیعی با طعم باورنکردنی از شکلات)، کیک کره‌ای صبحانه و عصرانه، شیرینی پان زردآلو با زردآلوی طبیعی و یک بسته شش‌تایی مافین از محصولات نانالی هستند.

ناتلی در سفر

دفتر مرکزی نانالی در خیابان سهروردی شمالی واقع شده است اما شما با مراجعه به تمامی سوپرمارکت‌ها و فروشگاه‌های زنجیره‌ای می‌توانید شیرینی موردنظر خود را تهیه کنید. بسته‌ای مناسب برای سفرهای نوروزی شما. برای کودکانتان که در طول روز گرسنه نمانند و برای خودتان که بتوانید به راحتی کامتان را شیرین کنید. به خصوص اینکه به خاطر نوع عرضه این محصولات در بسته‌بندی‌های کوچک، جمع و جور و مرتب و منظم، حمل آن‌ها نیز در طول سفر راحت است. نانالی برای شما سال بسیار خوبی را آرزو دارد. شیرین و به یادماندنی. مانند طعم خوب محصولاتی که به شما عرضه می‌کند.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین

نظر خود را بیان کنید