پزشک عمومی
این مقاله تایید شده است اما تنها جنبه اطلاع رسانی دارد.

مشاوره زنان و زایمان همواره در دسترس شماست

رپورتاژ آگهی؛

مشاوره زنان و زایمان همواره در دسترس شماست

زنان به عنوان محور سلامت خانواده ها و در مقیاس بزرگ تر یعنی جامعه، بایستی به سلامتی خود بسار توجه کنند و البته الگوی مناسبی نیز برای خانواده  و نسل آینده ی بشریت باشند. در واقع پیشرفت یک خانواده و پیشرفت یک جامعه مرهون زنان است که زنان نیز در بدو امر بایستی ابتدا به سلامتی خود اهمیت دهند و بدان توجه ویژه داشته باشند تا بتوانندسلامت دیگر اعضاء خانواده را مدیریت کرده و شیوه ی زندگی سالم را به نسل بعد منتقل نمایند.

معمولا مدیریت سلامت خانواده از تغذیه و سلامت جسمانی گرفته تا سلامت روانی اعضاء خانواده بر عهده ی زنان خانواده است و بنابراین زنانی که خود با مشکلات جسمی و روحی دست و پنجه نرم می کنند، نمی توانند خانواده ای سالم داشته باشند. علاوه بر این مشکلات جسمی و روحی زنان به صورت مستقیم بر دیگر اعضاء خانواده نیز تاثیر گذار بوده و سلامت همه ی اعضای خانواده را تحت تاثیر قرار می دهد.

در نتیجه چنانچه بیماری ها و مشکلات زنان به درستی و در زمان مناسب تشخیص داده شوند، قابل کنترل بوده و از آسیب به ایشان و البته دیگر اعضاء خانواده جلوگیری می نماید. حال آن که شناخت و تشخیص بیماری ها و مشکلات زنان و سپس شناخت روش های درمانی مناسب بر عهده ی مراکز مشاوره می باشد که مرکز سلامت زنان سلام یکی از این مراکز درمانی معتبر می باشد.

این مرکز تلاش می کند تا با ارائه ی اطلاعات خوب و مفید در زمینه ی سلامت زنان، ایشان را در دستیابی به سلامت جسمی و روانی کمک نماید. همچنین مشاورین مجرب مامایی این مرکز قادرند توانمندی های لازم در حیطه های مختلف زنان و زایمان، جلوگیری از بارداری، سقط جنین، مسائل جنسی، بیماری های مقاربتی، تناسب و زیبایی و … را متناسب با دوره های مختلف زندگی زنان در ایشان ایجاد کرده و به این طریق به سلامت زنان و البته خانواده کمک نمایند.

مشاوره مامایی

مشاوره مامایی که به آموزش موضوعات مربوط به زنان می پردازد، در واقع نوعی از دریافت خدمات توسط زنان می باشد که با ارائه ی آموزش های لازم به ایشان، کمک می کند تا در زمینه های مختلف بارداری و یا خود مراقبتی، توانایی های لازم را کسب نمایند.

همچنین مشاوره مامایی در زمینه های مختلف بسیاری همچون روش های صحیح رابطه جنسی، بارداری، شیردهی، انتخاب نوع زایمان، مراقبت از نوزاد و … به زنان کمک می کند تا زندگی سالمی را سپری نمایند. علاوه بر این دارا بودن سبک زندگی سالم در دوران بارداری که می تواند سلامت زنان و خانواده را تحت تاثیر قرار دهد نیز از دیگر موضوعاتی است که در مشاوره مامایی به آن پرداخته می شود.

توجه کنید که مشاوره مامایی صرفا مخصوص بانوان نبوده و پدران نیز می توانند برای دریافت راهنمایی های لازم جهت همراهی همسر خود در دوران بارداری، از خدمات مشاوره مامایی استفاده نمایند.

بهره مندی از مشاوره مامایی توسط زنان و مردان و یا به طور کلی همسران بایستی از طریق مراکز معتبر مشاوره ای انجام گیرد تا مثمر ثمر واقع شده و مشکلات شما را برطرف نماید.

خدمات مشاوره مامایی مرکز سلامت زنان که توسط مشاورین حوزه های تخصصی زنان و  مامایی انجام می گیرد، یکی از مناسب ترین گزینه های دریافت خدمات مشاوره می باشد. چرا که این مرکز با دارا بودن مشاوره تلفنی، این امکان را برای زنان و مردان به وجود می آورد که بدون هر گونه خجالتی مشکلات خود را مطرح کرده و پاسخ مناسب خود را دریافت نمایند. علاوه بر این استفاده از خدمات مشاوره تلفنی برای زنان بارداری که رفت و آمد برای آن ها بسیار سخت بوده و از طرفی سوالات بسیاری دارند که ذهن آن ها را درگیر نموده است، می تواند بسیار مناسب باشد. برای دریافت مشاوره با شماره ۰۲۱۶۶۰۸۱۲۰۰ تماس بگیرید.

مشاوره زنان و زایمان همواره در دسترس شماست

مشاوره بارداری

شاید یکی از مهم ترین و حساس ترین بخش های زندگی هر زنی، بارداری باشد و برای ورود به این دوران، استرس های فراوانی را متحمل شود. اما در این میان توجه به این موضوع بسیار با اهمیت است که لازمه ی یک بارداری موفق و سلامت، داشتن روح و جسمی سالم است. حال آن که بسیاری از زنان به علت اطلاعات ناکافی در خصوص بارداری، استرس های زیادی را متحمل می شوند و این می تواند خود مقدمه ای برای عدم باروری مناسب باشد.

بنابراین بهترین و موثر ترین روش برای مشکلاتی از این دست، آن است که زوجین پس از تصمیم به بارداری، ابتدا با یک متخصص مامایی مشورت نمایند تا هم از استرس های بانوان در این خصوص بکاهند و هم با انجام آزمایشات لازم از سلامت مادر اطمینان حاصل کنند و به این طریق سلامت جنین آینده را تضمین نمایند.

مشاوره بارداری تلفنی بهترین گزینه ی پیش روی زوج ها می باشد که از دیگر خدمات مرکز سلامت زنان می باشد. استفاده از مشاوره باروری به زنان کمک می کند تا دوران بارداری خوبی را تجربه نمایند. همچنین مشاوره بارداری در مراحل مختلف پیش از بارداری، حین بارداری و پس از بارداری انجام می شود و در هر مرحله اطلاعات مفیدی را در اختیار افراد قرار می دهد.

مشاوره پیش از بارداری به زنان و مردان کمک می کند تا با شناخت روش های صحیح رابطه ی جنسی، یک بارداری طبیعی و خوب را تجربه نمایند. همچنین شناخت روش های کمک باروری مناسب با هر فرد نیز از دیگر خدمات مشاوره بارداری می باشد که شما می توانید حتی به صورت تلفنی از انواع روش های کمک باروری اطلاع پیدا کنید.

مشاوره حین بارداری نیز به شما کمک می کند تا رژیم غذایی سلامت محوری را در پیش بگیرید و سلامت خود و جنین را تضمین نمایید. همچنین مشاوره بارداری اطلاعات مناسبی را در زمینه ی رابطه ی جنسی حین بارداری، روش های جلوگیری از سقط و … در اختیار شما قرار داده و به این طریق حافظ جان شما و سلامت جنین می باشند.

مشاوره پس از بارداری به مادران کمک می کند تا روش های شیردهی صحیح به نوزاد و مراقبت از او را بشناسند. همچنین مرکز سلامت زنان با مشاورین کارآزموده و مجرب مامایی، آموزش های لازم برای رابطه ی جنسی پس از بارداری و روش های جلوگیری از بارداری ناخواسته را نیز به مادران ارائه می نماید.

نظر خود را بیان کنید