با گسترش روز افزون اینترنت پیدا کردن یک پزشک خوب دیگر مثل سابق نخواهد بود چراکه اکثر کاربران سعی میکنند از طریق جستجوگرهایی مانند گوگل پزشک متخصص مورد نظر خود را بیابند و این موضوع میتواند یک فرصت عالی برای پزشکانی باشد که در فضای اینترنت فعالیت خود را آغاز کرده اند. شما با درج اطلاعات خود در بانک پزشکان مجله سلامت به راحتی میتوانید تخصص خود را به کاربران ما معرفی کنید.

درج اطلاعات پزشک


درج در بانک پزشکان ۱ ساله ۱۰۰ هزار تومان
درج در بانک پزشکان دائمی ۵۰۰ هزار تومان

چرا بانک پزشکان مجله سلامت؟

مجله سلامت به عنوان یکی از مراجع اصلی و تخصصی حوزه سلامت برای کاربران ایرانی کاملاً شناخته شده است و به همین دلیل اکثر کاربران برای پیدا کردن پزشک متخصص مورد نظر خود به صورت مستقیم به مجله سلامت مراجعه کرده و از قسمت بانک پزشکان به دنبال پزشک مورد نظر خود میگردند. با توجه به تفکیک پزشکان بر اساس تخصص و شهر هرکاربر به راحتی با چند کلیک میتواند به اطلاعات تماس شما دسترسی پیدا کند و وقت ویزیت خود را رزرو نماید.

چرا بانک پزشکان مجله سلامت


آیا در خصوص درج اطلاعات در بانک پزشکان سوالی دارید؟

در صورتی که مطمئن نیستید که اطلاعات خود را در بانک پزشکان مجله سلامت درج کنید یا نه با ما در تماس باشید

مشاوره رایگان ۰۸۴۳۲۲۴۵۲۹۴

لیست پزشکان

سوالات متداول

آیا هزینه درج اطلاعات در بانک پزشکان قابل عودت است؟

در صورتی که قبل از درج اطلاعات شما در بانک پزشکان مجله سلامت از تصمیم خود منصرف شوید و به ما اعلام کنید میتوانید مبلغ پرداختی خود را به صورت کامل دریافت نمایید اما در صورت درج شدن اطلاعات شما در بانک پزشکان امکان عودت مبلغ وجود ندارد.

آیا امکان تبلیغات بر روی صفحه مخصوص پزشکان وجود دارد؟

بله، در صورتی که تمایل داشته باشید میتوانید از صفحه اطلاعات خود به مانند یک وبسایت مجزا استفاده کنید و لینک آنرا در تبلیغات خود درج نمایید تا کاربران با هدایت به صفحه اختصاصی شما در مجله پزشکان به اطلاعات تماس شما دسترسی یابند.

آیا لینک صفحه مربوط به هر پزشک در گوگل نیز نمایش داده میشود؟

بله، پس از درج اطلاعات شما در بانک پزشکان یک لینک مستقیم به صفحه اطلاعات پزشک ایجاد میشود و با توجه به اعتبار بانک پزشکان مجله سلامت در مدت کوتاهی در نتایج گوگل نیز درج شده و میتوان به راحتی آنرا به ابتدای لیست جستجوها انتقال داد.

آیا در خصوص تغییر تلفن های تماس یا آدرس مطب امکان تغییر آنها در بانک پزشکان وجود دارد؟

بله، در صورتی که اطلاعات تماس یا آدرس مطب شما تغییری کند میتوانید با ما در تماس باشید و درخواست اعمال تغییرات را دهید تا در اولین فرصت اطلاعات شما در بانک پزشکان بروز شود.