marasemonline مراسم

حتما شما هم با این مشکل روبرو شده اید که قصد برگزاری مراسمی را دارید و میخواهید در اسرع وقت و با کمترین هزینه ممکن، همه مخاطبین مورد نظر خود را با خبر کنید؛ و یا قصد حضور در مراسمی را دارید ولی اطلاع دقیقی از زمان و مکان برگزاری آن ندارید. از همه بدتر این که شما زمانی به این فکر می افتید که یا موقع استراحت دیگران است و یا کسی که بتواند به شما کمکی بکند وجود نداشته باشد؛ خصوصا اگر برگزاری و یا حضور در این مراسم نیازمند برنامه ریزی دقیقی باشد تا بتوان کوتاه ترین، سریع ترین و کم هزینه ترین راه را انتخاب نمود.

با افتخار به اطلاع میرساند سایت مراسم آنلاین به عنوان پایگاه اطلاع رسانی مراسم های کل کشور فعالیت خود را آغاز نموده است. هدف از راه اندازی این سامانه عبارت است از :

 • کاهش هزینه های اطلاع رسانی برای کاربران
 • افزایش سرعت اطلاع رسانی در کمترین زمان و با بیشترین بازدهی ممکن
 • ایجاد امکان ثبت آنلاین مراسم در هر ساعت از شبانه روز
 • فراهم کردن ابزاری جهت انجام اطلاع رسانی هدفمند و جلوگیری از اتلاف زمان و هزینه
 • استفاده بهینه از ظرفیتها و امکانات موجود در بستر فضای مجازی از شبکه های اجتماعی
 • فراهم کردن ابزار اطلاع رسانی قابل استفاده برای تمامی کاربران با حداقل میزان تحصیلات
 • حذف کاغذ از شیوه های منسوخ اطلاع رسانی، جلوگیری از قطع درختان و حفظ محیط زیست
 • جلوگیری از نصب پوسترها و بنرهای اطلاع رسانی در معابر و اماکن عمومی و کمک به زیبا سازی شهرها
 • و …

خدمات و امکانات موجود در سایت مراسم آنلاین عبارتند از:

 • اختصاص یک صفحه کامل به هر مراسم با امکان ثبت نظرات و پیام مخاطبین
 • بهره گیری از سامانه ارسال پیامک انبوه ( SMS )
 • امکان انتقال شماره های لیست مخاطبین تلفن همراه به سایت و ارسال پیامک
 • امکان ثبت، جستجوی مراسم و مشاهده آرشیو مراسم با انواع گوشی های تلفن همراه هوشمند، تبلت و رایانه
 • ارسال همزمان اطلاعات مراسم برای شبکه های اجتماعی تلگرام مراسم آنلاین ، اینستاگرام مراسم آنلاین ، توئیتر مراسم آنلاین ، فیس بوک مراسم آنلاین ، گوگل پلاس مراسم آنلاین و غیره
 • ارسال همزمان متن پیام اطلاع رسانی و لینک صفحه مربوط به مراسم برای مخاطبین
 • انتقال لیست شماره مخاطبین مورد نظر در قالب فایل اکسل و تکست به سایت و ارسال پیامک هدفمند برای آنها
 • تنظیم متن پیامک بصورت پیش فرض توسط سایت مراسم آنلاین
 • اطلاع رسانی مراسم ها بصورت هدفمند برای مخاطبین مورد نظر
 • اطلاع رسانی با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن
 • قابلیت شناسایی و ردیابی مرجع اطلاع رسانی و ثبت مراسم
 • تنظیم و ارائه فاکتور به کاربر
 • و …

سایت مراسم آنلاین به عنوان پایگاه اطلاع رسانی مراسم های کل کشور با هدف ایجاد بستری مناسب در فضای مجازی و بهره گیری از سامانه های ارسال پیامک انبوه (SMS) قصد دارد شرایطی را فراهم نماید تا کاربران بتوانند با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن، بیشترین حجم اطلاع رسانی را درخصوص مراسم های مورد نظرشان برای مخاطبین خود داشته باشند؛ همچنین بتوانند با استفاده از بستر ایجاد شده در هر ساعت از شبانه روز از زمان ، مکان و نحوه برگزاری مراسم های مورد نظر خود با خبر شوند.

مراسم آنلاین جهت افزایش کیفیت خدمات ارائه شده به مشتریان خود اقدام به طراحی و پیاده سازی سامانه اطلاع رسانی ویژه ای نموده است تا با امکان بهره برداری از آن بر روی سیستم های رایانه ، تبلت و گوشی های تلفن همراه، بیشترین میزان رضایتمندی را برای کاربران خود ایجاد نماید.

در سایت مراسم آنلاین رویدادها بر اساس موضوع مراسم و شکل برگزاری مراسم دسته بندی ، ثبت و قابل جستجو میباشند. دسته بندی های مذکور عبارتنداز :

موضوع مراسم : ( مذهبی ) ، ( پژوهشی ، علمی ، اقتصادی ) ، ( هنری ، فرهنگی ، ورزشی ) ، ( ترحیم و یادبود )

شکل برگزاری مراسم: نمایشگاه ها، همایش ها، کنفرانس ها، سمینار ها، سمپوزیوم ها، اجلاس ها، گردهمایی ها، کنگره ها، نشست ها، بزرگداشت ها، جشنواره ها، جشن ها، افتتاحیه ها، اختتامیه ها، مسابقات، هیئات مذهبی، یادبودها، سوگواریها و…

با کمک سایت مراسم آنلاین می توانید از زمان و مکان برگزاری مراسم های مورد نظرتان در هر زمان و مکانی مطلع شوید. در صورتی که مراسم مورد نظر شما در سایت درج نشده باشد، شما می توانید مشخصات مراسم مورد نظر خود را در بخش ارتباط با مراسم آنلاین ثبت نمایید؛ و یا اگر اطلاعات مختصری از نحوه برگزاری مراسم خاصی در اختیار دارید و علاقه مند به کسب آگاهی بیشتر در خصوص آن هستید، به ما اطلاع دهید تا اطلاعات دقیق و کاملی از آن تهیه و در اولین فرصت در اختیار شما و سایر بازدید کنندگان سایت قرار دهیم .

مراسم آنلاین بعنوان یک مرجع اطلاع رسانی سبز و دوستدار محیط زیست کمک میکند تا مخاطبین شما بتوانند بدون نیاز به پرس و جو و ایجاد مزاحمت برای دیگران، صرفا با رجوع به صندوق پیامکهای ورودی گوشی تلفن همراه خود و یا جستجو در فضای مجازی ( بطور خاص سایت مراسم آنلاین ) از زمان و مکان برگزاری مراسم شما مطلع شوند.

در صورت استفاده از سامانه مراسم آنلاین، کاربران میتوانند با هزینه ای بسیار کم، ضمن ثبت رویداد و درج پوستر آن در سایت، یک صفحه کامل را به مراسم خود اختصاص داده و با استفاده از امکانات جانبی مانند : سامانه پیام کوتاه، شبکه های اجتماعی تلگرام ، اینستاگرام ، فیسبوک ، توئیتر و … از انجام هزینه ها و مشکلات جانبی مانند هزینه بالای چاپ پوستر، مشکلات نصب و توزیع پوسترها، وجود منع قانونی جهت نصب پوستر در بسیاری از اماکن عمومی، هزینه راه اندازی وب سایت موقت و … جلوگیری نمایند.

ضمنا کاربران می توانند با ارسال پیامک اطلاع رسانی بر روی تلفن همراه مخاطبین خود، به شیوه های مختلفی همچون ارسال پیامک منطقی و شهری، ارسال پیامک برای لیست مخاطبین تلفن همراه، ارسال پیامک برای لیست مشتریان و اعضاء و …. با توجه به اینکه هر پیامک ارسالی از این سامانه حاوی لینک صفحه مربوط به مراسم نیز می باشد، تصویر پوستر مراسم خود را به همراه اطلاعاتی تکمیلی آن برای تمامی مخاطبین بصورت کاملا اختصاصی ارسال نمایند.

از نظر صرفه اقتصادی، هزینه ثبت مراسم و ارسال ۱۰۰۰ عدد پیامک اطلاع رسانی که حاوی لینک صفحه و اطلاعات کامل مراسم شما می باشد حدود %۵ هزینه چاپ و توزیع ۱۰۰۰ عدد پوستر اطلاع رسانی خواهد بود؛ گذشته از اینکه معمولا در زمان بسیار کوتاهی بعد از نصب پوسترهای اطلاع رسانی در اماکن و معابر عمومی یا مخدوش شده و یا جمع آوری می شوند.

پایگاه مراسم آنلاین با انتخاب شعار ” همه را با خبر کنید ” ، ضمن دریافت ” نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال ” از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (ساماندهی) و همچنین دریافت ” نماد اعتماد الکترونیک ” از وزارت صنعت ، معدن و تجارت (مرکز توسعه تجارت الکترونیک) و تعهد به فعالیت در چارچوب قوانین و مقررات کشور، تمام توان خود را به کار بسته است تا از کلیه ظرفیت های موجود در فضای مجازی بمنظور تحقق هدف ترسیم شده که همانا بیشترین حجم اطلاع رسانی در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه ممکن است، بهره گیـرد.

در انتها در سایت مراسم آنلاین دسته بندی مراسم به شیوه زیر مورد توجه کاربران قرار گرفته اند:‌

با مراسم آنلاین ؛ همه را باخبر کنید

نظر خود را بیان کنید