تغذیه کودکان در مدرسه

یکی از بازیگوش‌ترین اقشار جامعه بچه‌ها هستند. بعضی از آن‌ها نیز بیشترین بدقلقی را در زمینه‌ی غذا خوردن دارند. ممکن است به خیلی از خوراکی‌ها و طعم‌ها علاقه‌ای نداشته باشند یا صبح‌ها که از خواب برمی‌خیزند و قبل از رفتن به مدرسه برای خوردن صبحانه مخالفت‌های زیادی بکنند. و این در حالی است که باید برای بهتر درس خواندن تمرکز بالایی داشته و قدرت یادگیری در ایشان تقویت شود. حالا شما کودک یا نوجوانی را در نظر بگیرید که بدون خوردن صبحانه‌ی مناسب به مدرسه رفته باشد. البته به خاطر طولانی بودن ساعت‌های روزانه‌ی درس و مدرسه، حتی در صورت توجه کامل به وعده‌ی صبحانه، همچنان والدین باید به فکر میان‌وعده‌ی خوبی برای فرزند خود در مدرسه باشند.

متخصصان معتقد هستند که در رده سنی کودکان، انتخاب یک میان‌وعده مناسب می‌تواند نه تنها بر سیستم سلامتی آن‌ها تاثیر قابل توجهی داشته باشد بلکه بر تقویت اشتهای آن‌ها نیز تاثیر به‌سزایی بگذارد. نکته حائز اهمیت این است که بدن انسان در هیچ ساعتی از شبانه‌روز از فعالیت باز نمی‌ماند. بنابراین برای اینکه سلول‌های بدن بتوانند فعالیت خود را در شرایط طبیعی و مناسبی انجام دهند، باید به صورت پیوسته انرژی، املاح، ویتامین و پروتئین به آن‌ها برسد. برای همین بهتر است تعداد وعده‌های غذایی افزایش پیدا کنند. این مسئله به‌خصوص در مورد کودکان و نوجوانان که در حال رشد و نمو هستند و فعالیت فکری بیشتری دارند بسیار حائز اهمیت است.

محصولات نانالی؛ تغذیه‌ای مناسب برای کودکان

تغذیه کودکان در مدرسه

ما برای تغذیه‌ی کودکان در مدرسه پیشنهادات خوبی برای شما داریم. پیشنهاد ما به شما استفاده از محصولات نانالی است. کیک‌ها و شیرینی‌هایی که با استفاده از تکنولوژی روز و دانش متخصصان به‌روز و کارآمد و با کیفیت بالا تولید می‌شوند. محصولاتی که در تولید و ارائه‌ی آن‌ها کلیه مسائل و قوانین بهداشتی رعایت شده است. این محصولات بدون مواد افزودنی تولید می‌شوند و مدت زمان مصرف قابل توجهی دارند. همچنین به خاطر اینکه به صورت بسته‌بندی عرضه می‌شوند، والدین می‌توانند میزان مصرف مواد غذایی را در کودکان خود کنترل کنند و قند موردنیاز روزانه‌ی بدن آن‌ها را نیز از این طریق تامین کنند.

حتما می‌دانید که اگر انسان گرسنه بماند یا میان وعده‌های مصرفی او فاصله زیادی بیفتد، با افت قند خون مواجه می‌شود که باعث ایجاد استرس و اضطراب، خستگی و بی‌حوصله‌گی و حتی خشم بی‌دلیل در فرد و عدم تمرکز وی می‌شود. امری که اگر برای کودکان در مدرسه رخ بدهد، آن‌ها را با مشکلات زیادی روبه‌رو خواهد کرد.

تغذیه کودکان در مدرسه

شیرینی میلفو، کوکی وانیلی، شیرینی لایه‌ای بادامی، شیرینی مافین وانیلی و شکلاتی، شیرینی گاتا، شیرینی خرمایی، شیرینی پان شکلاتی، دانمارکی، شیرینی پروانه شکلاتی، شیرینی ژول، شیرینی کوکی شرقی که یک شیرینی فانتزی با تکه‌های کشمش است، شیرینی نازک کنجدی با طعم هل و زنجبیل، شیرینی شایا پرتقالی (مارمالاد پرتقال طبیعی با طعم باورنکردنی از شکلات)، کیک کره‌ای صبحانه و عصرانه، شیرینی پان زردآلو با زردآلوی طبیعی و یک بسته شش‌تایی مافین از محصولات نانالی هستند.

این محصولات در کلیه سوپرمارکت‌های معتبر و فروشگاه‌های زنجیره‌ای یافت می‌شوند. همچنین قنادی ناتلی در خیابان سهروردی انواع و اقسام کیک‌ها و شیرینی‌های نانالی را عرضه می‌کند. بنابراین دسترسی به این محصولات کار سختی نیست. فراموش نکنید که شیرینی یکی از معدود خوراکی‌های موردعلاقه‌ی بسیاری از کودکان به حساب می‌آید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین

نظر خود را بیان کنید