رپرتاژ آگهی (Advertorial) یا رپورتاژ آگهی چکیده و توضیحاتی در مورد محتوی اصلی سایت شما در سایت های دیگر است و خرید رپورتاژ آگهی از سایتهای با فعالیت بالا می تواند رشد چشمگیری برای رتبه بندی وب سایت شما داشته باشد. در این مقاله به نکات خرید رپورتاژ آگهی می پردازیم تا حدالامکان برای سایت خود رپورتاژ ارزان و رپورتاژ قوی تهیه کنید و رتبه سایت خود را در موتورهای جستجو ارتقاء دهید.

خرید رپورتاژ آگهی

خرید رپورتاژ آگهی

 

خرید رپورتاژ آگهی و تاثیر رپورتاژ بر سئو سایت

اگر سئو کار هستید یا اطلاعاتی از سئو سایت (بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو) در دست داشته باشید، حتمن مطلع هستید که مفهومی به نام سئو خارجی در دنیای سئو وجود دارد که تاثیر لینک گذاری از سایت های دیگر به سایت ما را دارای اهمیت بالا می داند. رپورتاژ آگهی تبلیغاتی و لینک دهی صحیح کلمات از آن به صفحه ای از سایت ما می تواند رشد کلمات صفحه ی وب سایت ما در نتایج جستجوی گوگل یا بینگ را به دنبال داشته باشد. پس در نظر داشته باشید خرید رپورتاژ آگهی تاثیر خوبی بر سئو سایت شما خواهد داشت.

 

خرید رپورتاژ ارزان از سایت های قوی

اگر تمایل دارید رپورتاژ ارزان تهیه کنید و فعلا نمی خواهید هزینه بالایی برای خریدن رپورتاژ آگهی صرف کنید گزینه ما برای شما گروه نت فالوور است. سایت نت فالوور به آدرس NetFollower.ir یکی از ارائه دهنده های خرید بک لینک و خرید رپورتاژ ارزان در ایران است که با ده ها وب سایت قوی و با بازدید واقعی کاربران می تواند یک گزینه مقرون به صرفه برای تبلیغات رپرتاژی شما باشد.

رپورتاژ ارزان

رپورتاژ ارزان

 

چگونه رپورتاژ آگهی تبلیغاتی بنویسیم؟

رپورتاژ آگهی تبلیغاتی نیز خود نیازمند نکات بسیار مهمی است. چگالی استفاده از کلمات مهم ما نسبت به کل نوشته، استفاده از عکس های مفهومی و مرتبط با رپرتاژ، استفاده از هدینگ ها H2,H3 ,محتوی تشریحی بیش از ۳۰۰ کلمه ای از فعالیت ما یا آن صفحه مربوطه سایت ما، اینها نکاتی هستند که باید هنگام نوشتن رپورتاژ آگهی به آن دقت کنید. هرگز از جملات تکراری استفاده نکنید. کلمات مهم را به صفحه سایت خود لینک کنید. توجه کنید بیشتر از ۳-۴ کلمه تاثیر چندانی برای شما نخواهد داشت پس نیازی نیست کلی کلمه را لینک کنید. حتمن سعی کنید از تصاویر تکراری و سنگین استفاده نکنید چرا که ارزش رپرتاژ آگهی شما را کاهش می دهد.

 

منبع : https://NetFollower.ir


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین

نظر خود را بیان کنید