کاهش مرگ و میر ناشی از مشکلات قلبی-عروقی، اثربخشی بالا و سهولت مصرف

گلوتریو (Glotrio) اولین محصول ترکیبی از سه داروی دیابت در ایران است. این دارو با تکنولوژی متفاوت و نوین در داروسازی دکتر عبیدی تولید شده است. کاهش مرگ و میر ناشی از عوارض بیماری‌های قلبی-عروقی، اثربخشی بالا در کنترل قند خون و سهولت مصرف در افراد مبتلا به دیابت نوع ۲ از جمله مزیت‌های این دارو می‌باشد.

بیش از ۵/۵ میلیون فرد مبتلا به دیابت در ایران وجود دارد که حدود نیمی از آنها نسبت به بیماری خود آگاه نیستند؛ پیش‌بینی می شود تا سال ۱۴۰۸ این تعداد به ۹ میلیون نفر افزایش یابد. بیش از دو سوم افراد مبتلا به دیابت، به بیماری­های قلبی-عروقی مبتلا می‌شوند که شایع‌ترین دلیل ناتوانی و مرگ و میر در این اشخاص است؛ از این رو، اهداف درمانی این بیماری، فقط منحصر به کنترل قند خون نبوده و کاهش میزان مرگ و میر ناشی از عوارض قلبی-عروقی و ارتقاء سطح کیفیت زندگی بیماران را شامل می­شود.

داروسازی دکتر عبیدی همگام با تغییر نگرش جهانی در درمان دیابت، اقدامات مهمی را جهت تحول درمان این بیماری در کشور آغاز نمود. ارائه داروی گلوریپا (Gloripa) برای اولین بار در سال ۱۳۹۷ و سپس داروهای ترکیبی سینوریپا (Synoripa) و گلورنتا (Glorenta) در این راستا انجام شد. تاکنون نزدیک به نیم میلیون فرد مبتلا به دیابت، از مزایای این داروها در کشور بهره‌مند شده‌اند. اکنون، داروسازی دکتر عبیدی در هفتاد و پنجمین سالگرد تاسیس خود موفق به معرفی و ارائه چهارمین محصول از این گروه دارویی شده است. گلوتریو (Glotrio) اولین محصول ترکیبی از سه داروی دیابت در ایران است. این دارو با تکنولوژی متفاوت و نوین، با فاصله کمی بعد از تاییدیه جهانی در لابراتوارهای داروسازی دکتر عبیدی ساخته شد و در دسترس بیماران قرار دارد.

 کاهش ۳۸% مرگ و میر ناشی از عوارض قلبی-عروقی، کاهش ۳۵% بستری در بیمارستان و کاهش مرگ و میر ناشی از نارسایی قلبی، از اهداف مهم درمان با داروهای حاوی گلوریپا (Gloripa) در افراد مبتلا به دیابت است؛ این داروها با ارتقاء جایگاه درمانی، از اهمیت بیشتری برخوردار شده‌اند و علاوه بر مزایای ذکر شده با کمک به کاهش وزن، کاهش فشار خون و بهبود عملکرد کلیه، موجب کنترل هر چه بهتر دیابت و عوارض ناشی از آن می‌شوند.

پیش‌رونده بودن ماهیت دیابت موجب افزایش تعداد داروهای دریافتی و کاهش پیوستگی درمان در افراد مبتلا شده و در نتیجه اهداف درمانی مورد نیاز حاصل نمی‌شود؛ امکان هم‌زمانی دیابت با بیماری­های قلبی-عروقی، فشارخون، چاقی و … می‌تواند این مسئله را تشدید کند. گلوتریو (Glotrio)، ترکیبی از سه دارو با سه روش درمانی متفاوت است: گلوریپا (Gloripa)، لیرنتا (Lirenta) و متفورمین پیوسته رهش (Metformin ER). این دارو، تنها یک بار در روز مصرف می‌شود و مزیت استفاده از کمترین تعداد قرص در نهایت منجر به نتایج درمانی بهتر خواهد شد. همچنین انتظار می‌رود که با مصرف این داروها در جایگاه درمانی، شروع استفاده از انسولین به تعویق افتاده و نیاز به آن کمتر شود.

داروسازی دکتر عبیدی بدنبال آن است تا با ارائه راه کارهای درمانی نوین علاوه بر کاهش میزان مرگ و میر ناشی از عوارض قلبی-عروقی سهمی در ارتقا سطح کیفیت زندگی افراد دیابتی داشته باشد.

داروی گلوتریو(Glotrio) ، مورد تایید سازمان غذا و داروی ایران است. این دارو با نسخه پزشک قابل تهیه بوده و در داروخانه‌های سراسر کشور در دسترس قرار دارد. برای اطلاعات بیشتر درباره این محصول از جمله موارد احتیاط یا نحوه صحیح مصرف به وب‌سایت داروسازی دکتر عبیدی مراجعه فرمایید.

درباره داروسازی دکتر عبیدی

داروسازی دکتر عبیدی، نخستین داروسازی ایران است که با هفتاد و پنج سال سابقه درخشان، میراث‌دار کیفیت و نوآوری در صنعت داروسازی کشور محسوب می‌شود. هدف داروسازی دکتر عبیدی از ارائه راهکارهای درمان‌های جدید، کاهش مرگ و میر ناشی از بیماری‌های قلبی عروقی در سال‌های آینده و کمک به ارتقاء کیفیت زندگی افراد مبتلا به دیابت می‌باشد.

نظر خود را بیان کنید