سلامتی و شادابی را به خودتان هدیه دهید.


دسته‌ها: رپورتاژ آگهی. برچسب‌ها: رپورتاژ.

میثم شکری ساز، نامی دیرآشنا در حوزه ی کارآفرینی و راه اندازی استارت آپها و ایجاد کسب و کار. وی متولد سال ۱۳۶۶ است که بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه و راه اندازی کسب و کارهای مختلف، توانسته است به جایگاه فعلی اش در حوزه ی مدیریت و کسب و کار برسد. دکتر میثم شکری ساز، امروز بعد از تحمل فراز و نشیب های فراوان و چندین شکست توانسته است باز روی پای خود ایستاده و جایگاه امروزی خود را رقم بزند.

وی امروز در موقعیتی قرار دارد که منابع انسانی متخصص و زبده ی بی شماری در مجموعه های تحت مدیریت وی مشغول به فعالیت هستند. در این اوضاع جامع امروزی و نرخ تورم و …. شاید میثم شکری ساز نیروی توانمندی باشد که توانسته است هر روزه برای جوانان بیکار کشور اشتغال زایی کرده و به اصطلاح نانی در سفره ی آنها بگذارد.

در این اوضاع نابسامان و با توجه به بیماری همه گیر کرونا، با توجه به اینکه در حال حاضر بسیاری از شرکت ها و سازمانها مجبور به تعدیل نیرو شده اند و کارکنانشان را بدون هیچ پاسخی به خانه فرستاده اند، دکتر میثم شکریساز، به علت انساندوستی و عرق ملی که دارد توانسته است، کارکنان خود را بدون هیچ تعدیل نیرویی حفظ کند. وی با تمهیدات فراوان حتی زمینه هایی را برای آموزش و تربیت کارمندان خود فراهم کرده است، تا در این اوضاع حتی خمی به ابرویشان نیاید.

دکتر میثم شکری ساز نه تنها در سال ۱۳۹۶ به عنوان کارآفرین برتر در سطح کشور معرفی گردیده بلکه، مشاوره های مختلفی را در زمینه ی ایجاد کسب و کارهای مختلف ارائه داده است که اکثرا باعث موفقیت و تداوم آن کسب و کار شده است. وی در حوزه ی ترجمه و انتشار کتاب نیز ید طولایی دارد. فعالیت های فرهنگی بسیاری نیز توسط این فرد انجام شده که آرشیو خاص خود را دارد و در حوصله ی این نوشته نمی گنجد.

وجود همین مشهوریت و موفقیت کافی است که نام وی در دهان ها بچرخد و در فضای مجازی و رسانه های اجتماعی میان کاربران دست به دست شود.

از قدیم الایام و در طول تاریخ همواره شاهد کسانی بوده ایم که کارشان صرفا تخریب و زدن انگ به کسانی است که توانسته اند به اصطلاح سری در میان سرها پیدا کنند.

چرا موفقیت های میثم شکری ساز ورد زبان ها شد؟

این عده نان را به نرخ روز می خورند و در واقع کسب درآمدشان از راه توطئه و شلوغکاری و ایجاد فضاهای جنجال برانگیز است تا بتوانند در پرتو این فضاها نانی برای خویش بیابند، اما به چه قینتی؟؟؟

این شرایط را هر روزه برای افراد مشهور و به نام ماند فوتبالیستها، سیاسیون، سرمایه گزاران بین المللی، حتی هنر پیشه ها و … شاهد هستیم.

پس هیچ جای تعجب و نگرانی نیست که چنین فردی مانند دکتر میثم شکری ساز، سوژه ی نان آور این روزهای چنین افرادی باشد. چرا که هر چه بیشتر بتوانند جنجال بر پا کنند و اکاذیب بزرگتری با شواهد و مدارک ساختگی و دروغین انتشار دهند و به اصطلاح جنگ زرگری ایجاد کنند، به راستی که کاسه اشان پرتر و سیبیل شان چرب تر می شود.

به اعتقاد دکتر میثم شکری ساز شرافت و اعتباری که سالهای سال برای به دست آوردن آن تلاش کرده است، چیزی نیست که به راحتی با انتشار این اکاذیب و اتهامات از بین برود و البته برای حفظ ان نیز تلاش خواهد کرد و جواب چنین افرادی را از راه قانونی خواهد داد.

چرا که همکلام و همسو شدن با چنین افراد پست و دون مایه ای نه تنها خدشه بر اعتبار ایشان وارد می کند بلکه اعتبار و جایگاه ایشان را در همان حد پایین می اورد.

اما دکتر میثم شکری ساز بر خود واجب دانسته که برای مبرا شدن از این توطئه ها و اکاذیب، از اعتبار و آبروی خود دفاع کند و تا به امروز نیز موفق بوده است. ایشان با سپری کردن مراحل قانونی و گذشتن از چهار چوب قوانین کشور، توانسته است هر گونه سخن کذب و اتهامی را که در مورد موسسات آموزشی و یا موسسات تحت مدیریت وجود دارند را رد کرده و اثبات کند که  البته مدارک حقوقی آن نیز موجود است.

اما به راستی چه چیزی باعث شده است، که موفقیت های دکتر میثم شکری ساز خاری در چشم دیگر افراد باشد؟

چرا موفقیت های میثم شکری ساز ورد زبان ها شد؟

نگاهی به موفقیت های میثم شکری ساز

همانطور که قبلا گفتیم ایشان مدرک دکتری کارآفرینی و مدرک مدیرت کسب و کار دارند و توانسته اند در چندین سال اخیر با فعالیت در حوزه ی آموزش و فرهنگ، موفقیت های مختلفی کسب کنند.

مهارت تدریس و توانایی ایشان در آموزش، یکی از مهارت های برجسته ی ایشان است که وی را به فردی توانمند در حوزه ی فعالیت های انگیزشی، مدیریتی و بازاریابی تبدیل کرده است.

از دیگر دستاوردهای دکتر میثم شکری ساز، بررسی و ارائه ی بهترین متد آموزشی در دوره های آموزش مجازی می باشد که توانسته به موفقیت های چشمگیری دست پیدا کند.

وی با وجود چالش ها و مشکلات موفقیت و به نام شدن در این مدت، خم به ابروی خود نیاورده و توانسته است هر روز نسبت به روز دیگر توانش را بازیابی کند و این روحیه ی خودباوری و اعتماد به نفس را در تمامی کارمندانش نیز پرورش داده است.

این روزها، دکتر میثم شکری ساز و تیم انسانی زبده و ماهر او در زمینه های آموزشی با اهدافی بزرگتر به راه خود ادامه می دهند، باشد که خار دیگری شوند در چشم بدخواهان و کینه ورزان.

 

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین


نظر خود را بیان کنید