یک بازی خوب میتواند بر روی سلامت روحی شما نیز تاثیر مثبت داشته باشد پس اگر IOS سیستم عامل گوشی شماست با ما همراه شوید تا ۵ بازی برتر این سیستم عامل با حجم پایین را معرفی کنیم

Tower of Fortune بازی برج ثروت با حجم ۱۰ مگابایت

بسته های RPG بسیار خنده دار با حجمی بسیار پایین هستند.  این پیکار بسیار اعتیاد اور و گرافیک ان شما را به یاد گیم های مورد علاقه دوران کودکی خود می اندازد.

Super Ox Wars بازی کم حجم جنگ فوق العاده گاوها با حجم ۵ مگابایت

تیرانداز بالایه سر جف مینتر ، پراز پیزاز بصری است و محصولی از خالق طوفان ۲۰۰۰ می باشد. سیستم پیچیده کسب امتیاز سبب جذابیت ان می شود، حتی بعد از انکه بر همه لول های ان چیره گشتید. جای تعجب است که چرا بسیاری از گیم های اقای مینتر بز و گاو هستند ، اما بسیار عالی هستند ، کسی اهمیت نمیدهد دیگر نه؟

Fieldrunners بازی کم حجم دونده های میدان با حجم ۱۲ مگابایت

لقب برج دفاعی ای فون ، به طور تعجب اوری حجم کمی دارد بویژه زمانی که متوجه جزییات و گرافیک بالای ان می شوید. در حالی که به متنوعی و حماسه ی پایانی ان نمی باشد.

Beatdown بازی کم حجم بسیار زیبای کتک زدن با حجم ۲ مگابایت

کم حجم ترین گیم در این پک ، بازیی اکشن است. این گیم در گذر زمان تکراری می شود اما بخاطر حجم کم ان ، ارزش نگهداریه ان در میان گیم های شما را خواهد داشت زمانی که احساس می کنید نیاز به کتک زدن رییس خود با یک چوب گلف دارید!

Punch Quest بازی کم حجم جستجوی مشت با حجم ۱۴٫۳ مگابایت

دونده متمرکزاین پیکار ممکن است بی شمار باشد اما حجم ان به اندازه ی کافی پایین است که  فکر حذف کردن ان به ذهن شما خطور نخواهد کرد، دشمن را مشت بزنید، کلاه جمع کنید اما اجازه ندهید که سختی ان شما را زمین گیر کند،  بازی با کسب امتیاز بسیار اسانتر می شود.

جهت دیدن ادامه پست به سایت ( خرید گیفت کارت ) سپس به  بخش مطالب، دسته اپ استور مراجعه کنید، میتوانید با پر بازدید ترین بازی ها واپلیکیشن هایی که مربوط به آیتونز ویا آموزش های مهم مانند خرید از آمازون  ، ساخت اپل آیدی  ، دریافت گیفت کارت رایگان می باشند آشنا شوید و به دوستان خود معرفی کنید و چنانچه نیاز به خرید گیفت کارت اپل داشتید میتوانید به لینک مذکور مراجعه کنید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین

نظر خود را بیان کنید