تا به حال به این اندیشیده اید که، کلمه زاگرس یعنی چه؟ یا زمانی که واژه زاگرس به ذهن شما خطور می کند دقیقا چه چیزی در ذهن شما تداعی می شود؟ زاگرس ریشه اوستایی دارد و به معنای بزرگ می باشد این کلمه اشاره به پارسیان ساکن در این منطقه که ساگارتی نامیده می شدند دارد.

کوه…، کوه بزرگ، کوه با عظمت و با شکوه تمام آن چیزی است که زمانی که نام زاگرس را می شنویم در ذهنمان تداعی می شود.

کلمه زاگرس یعنی چه؟

وقتی از زاگرس نام می بریم دقیقا از چه سخن می گوییم؟

زاگرس رشته کوهی عظیمی است که بر پهنه ایران سربرافراشته و خود نمایی می کند. از سالیان دور نژاد های کورد و لُر در این منطقه ساکن بودند. محلی امن برای سکونت اقوام ایرانی که به واسطه عظمت این کوه توانسته اند سالیان سال در این رشته کوه و دامنه های آن زندگی کنند، نامی که هر وقت آن را می شنوید از غرور به خود می بالید… و این زاگرس است، که قدرتمندانه ماوایی را برای سکونت ایرانیان از شمال غرب تا جنوب غرب ایران فراهم کرده است.

 

آشنایی با پروژه زاگرس

چند وقتی است که در غرب پایتخت و در منطقه ۲۲ تهران پروژه عظیمی در حال ساخت و ساز است که پروژه زاگرس چیتگر شهرت دارد. این پروژه از حفر چاه تا بتن ریزی و تمام مراحل کار را به شکل دقیق اطلاع رسانی می کند. یک پروژه قدرتمند و با شکوه که برازنده نام زاگرس است و چه چیزی از این بهتر، برای کسانی که قصد دارند سرمایه خود را در راه دُرست  و پُربازده سرمایه گذاری کنند!

آسایش را با پروژه زاگرس تجربه کنید

همان طور که نیاکان ما با زندگی در زاگرس آسایش را تجربه کرده اند بهتر است بدانید با سرمایه گذاری در پروژه زاگرس آرامش و آسایش را برای خانواده خود فراهم می کنید. در این پروژه، بلوک ۲۱ طبقه ای را مشاهده خواهید کرد که نمادی از زاگرس بلند و خوش قامت است که می تواند حس آرامش و غرور را به شما هدیه دهد. این پروژه متراژ های مختلفی برای عرضه به سرمایه گذاران دارد که با توجه به نیاز و بودجه خود می توانید سرمایه گذاری مناسبی انجام دهید. متراژ های موجود در این پروژه بین ۶۰ تا ۲۴۰ متر می باشد.

پروژه زاگرس توسط چه شرکت تعاونی ساخته می شود؟

طبیعی است زمانی که می خواهید سرمایه گذاری مهمی را در زمینه ساخت و ساز انجام دهید به اعتبار شرکت تعاونی ایی که انجام این کار را به عهده گرفته است توجه کنید. پروژه زاگرس توسط تعاونی ابنیه همت در حال انجام است. این تعاونی معتبر رزومه موفقی در زمینه ساخت برج های عظیم در کارنامه خود دارد که به راحتی می تواند اعتماد سرمایه گذاران را جلب نماید.

کلمه زاگرس یعنی چه؟

از جمله پروژه های در حال انجام توسط این شرکت تعاونی می توان به پروژه الوند، پروژه لکسون، پروژه البرز و آرتمیس اشاره کرد، بعلاوه پروژه آسمان آبی و فرزانگان نیز توسط شرکت تعاونی ابنیه تحویل داده شده است. شرکت تعاونی ابنیه طبق زمانبندی اعلام شده قرار است پروژه زاگرس را در دی ماه ۱۴۰۵ تحویل دهد اما از آن جایی که این تعاونی معتبر برای سرمایه گذاران خود ارزش بسیاری قائل می باشد تعهد نموده است که در صورت وقفه در انجام پروژه به ازای هر ماه دیرکرد در تحویل، مبلغ ۲ میلیون تومان به سرمایه گذاران خود اعطا نماید.

دسترسی عالی و امکانات

آن چه که برای بسیاری از سرمایه گذاران مهم است توجه به این نکته است که آیا با سرمایه گذاری در پروژه زاگرس دسترسی به مسیر های ارتباطی و تفریحی به راحتی امکان پذیر است یا خیر؟  این پروژه در نزدیکی دریاچه چیتگر است که می توان از آن به عنوان یکی از مراکز تفریح و گردشی اشاره کرد. بعلاوه پروژه زاگرس در نزدیکی اتوبان های فهمیده، همت، حکیم و آزادگان نیز می باشد که دسترسی به اقصی نقاط شهر را فراهم می کند.

شاید یکی از عواملی که زندگی در برج های بلند را برای ساکنین آن جذاب تر می کند امکانات آن می باشد. برج زاگرس امکانات مختلفی دارد که می تواند بسیاری از نیاز های ساکنین خود را برطرف کند.

  • یک لابی مجلل و شیک می تواند احساس شکوه بی نظیری را برای محل سکونت شما فراهم کند و ورودی منزل شما را بسیار دلنشین نماید، اما لابی تنها امکانات پروژه زاگرس نیست!
  • سالن ورزش اختصاصی و سالن اجتماعات از دیگر امکانات این برج ۲۲ طبقه است. ساکنین به راحتی می تواند به اندازه فشار دادن دکمهِ آسانسور خود را به سالن ورزشی برسانند بدون این که بخواهند در ترافیک شهری زمان خود را برای رسیدن به باشگاه از دست بدهند. همچنین ساکنان در مراسمات مختلف می توانند از سالن اجتماعات برای گردهمایی استفاده کنند و در هزینه های خود صرفه جویی نمایند.
  • اینترنت و آنتن مرکزی از دیگر امکانات این پروژه جذاب است که به راحتی شما را به دنیای رسانه متصل می کند.
  • وجود انباری و پارکینگ های مجزا از ویژگی های خوب پروژه زاگرس است، زیرا ساکنین این برج دیگر دغدغه کمبود جا برای پارک ماشین خود را نخواهند داشت و این نکته مثبت به ارزش این پروژه خواهد افزود. نکته دیگر وجود انباری می باشد و این مورد همیشه یکی از فاکتور های مهم محسوب می شود زیرا ساکنین نگرانی برای وسایل اضافی خود را نخواهند داشت.

کلمه زاگرس یعنی چه؟

امتیاز هر عضو در این پروژه به چه شکل است؟

متراژ کلی پروژه زاگرس ۷۰۰۰ متر مربع است و هر عضو دارای امتیاز ۶۰ متر مسکونی و ۱۵ متر تجاری می باشد. هنگامی که ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی پروژه انجام شد، انتخاب واحد ها صورت می گیرد و اولویت با افرادی است که اقساط خود را در زمانبندی مشخص شده پرداخت نموده اند.

برج زاگرس با امکانات مختلف خود می تواند سکونتِ بی نظیری را برای سرمایه گذارانش فراهم کند. موقعیت های ارتباطی این پروژه عالی است. تعهد تعاونی سازنده زاگرس و رزومه موفقش می تواند اعتماد را برای سرمایه گذاران ایجاد کند و در نهایت آنچه که برازنده نام زاگرس است در این پروژه به خوبی در نظر گرفته شده است تا سرمایه گذاری امنی برای سرمایه گذاران فراهم گردد.

منبع: https://diyar22.com/blog/%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA/P831-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87-%D9%85%D9%87%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%AB%D8%A7%D8%B1-%DB%8C%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86.html

نظر خود را بیان کنید