دستگاه وکیوم مردانه بهتر است یا لارجر باکس؟

در این مقاله می‌خواهیم در رابطه با دو دستگاه مورد استفاده برای افزایش سایز آلت تناسلی مردان صحبت کنیم: لارجر باکس و دستگاه وکیوم مردانه. آیا این دستگاه‌ها واقعا باعث افزایش طول آلت تناسلی می‌شوند و چرا بعضی از مردان به این دستگاه‌ها نیاز دارند؟ مزیت‌ها و معایب هر کدام از این دستگاه‌ها چیست؟ آیا استفاده از این دستگاه‌ها ایمن است؟ با ما همراه باشید تا جواب تمامی این سوالات را بگیرید.

اندازه طبیعی آلت تناسلی مردان

بسیاری از روانشناسان به شما می‌گویند که سایز آلت تناسلی مردان هیچ نقشی در لذت جنسی زنان در هنگام مقاربت ندارد. با این حال، اندازه آلت تناسلی مردان برای خودشان بسیار مهم است. طول طبیعی آلت مردانه در حالت خوابیده بین ۷ تا ۱۱ سانتی متر و در حالت نعوظ بین ۱۱ تا ۱۵ سانتی متر است. با اینکه طول آلت ۹۵ درصد از مردان در این محدوده قرار دارد اما خیلی از مردان نسبت به طول آلت خود اعتماد به نفس ندارند.

دستگاه وکیوم مردانه بهتر است یا لارجر باکس؟

بسیاری از تراپیست‌ها گزارش داده‌‌اند که تاکنون کمتری زنی به آن‌ها مراجعه کرده و از کوچک بودن طول آلت همسرش گلایه کرده است. مطالعات گسترده‌تر نشان داده‌‌اند که طول آلت ربطی به لذت بردن جنسی زنان در هنگام رابطه جنسی ندارد. پس چرا این مسئله تا این اندازه برای مردان مهم است؟

خیلی از عموم بر این باورند که دلیل انتظار بیش از اندازه مردان نسبت به اندازه آلت تناسلی خود، چیزهایی است که در پورنوگرافی می‌بینند ولی واقعیت فراتر از این موضوع است و ریشه‌هایی در تصورات غلط مردان از سازوکار لذت جنسی در زنان دارد که از ابتدای تاریخ حیات بشر با او همراه بوده‌‌اند و همواره مردان دارای آلت تناسلی بزرگتر، مورد احترام بوده‌اند.

به هر حال ریشه این موضوع هرچه باشد، تأثیر بسیار زیادی در اعتماد به نفس مردان دارد و به همین دلیل روش‌هایی برای افزایش اندازه آلت تناسلی مردان توسعه پیدا کرده‌‌اند که به سه دسته روش‌های شیمیایی، روش‌های فیزیکی و جراحی تقسیم بندی می‌شود.

روش‌های شیمیایی مثل داروی سیلدنافیل یا همان ویاگرا در واقع به نعوظ آلت تناسلی کمک می‌کنند و سایز آن را افزایش نمی‌دهند. داروهایی نیز وجود دارند که ادعا می شود می توانند سایز آلت تناسلی را افزایش دهند و با نام داروی افزایش سایزآلت تبلیغ می شوند که تاثیر آنها باید برسی شود. اما در این مقاله می خواهیم بر روش‌های فیزیکی مثل دستگاه لارجر باکس یا دستگاه وکیوم مردانه که تا حدی روی سایز آلت تناسلی تأثیر دارند بحث نماییم. البته روش سومی هم وجود دارد که جراحی آلت است و جراحی تنها در مواردی که آلت تناسلی بسیار کوچک باشد استفاده می‌شود.

روش‌های فیزیکی افزایش آلت تناسلی    

زمانی که بیمار مشکل نعوظ نداشته باشد از روش‌های فیزیکی برای افزایش طول آلت تناسلی استفاده می‌شود. این روش‌ها تغییر کمی در طول آلی تناسلی ایجاد می‌کنند و استفاده از آن‌ها به کسانی توصیه می‌شود که طول آلت تناسلی آن‌ها متوسط رو به پایین است. به طور کلی ابزارهای فیزیکی افزایش طول آلت تناسلی به دو نوع دستگاه وکیوم مردانه و دستگاه لارجر باکس تقسیم بندی می‌شوند. در ادامه در رابطه با هر یک از این دستگاه‌ها و مزایا و معایب آن‌ها بیشتر صحبت می‌کنیم.

استفاده از دستگاه لارجر باکس

دستگاه اکستندر (extender) یا ترکشن (traction) که در ایران بیشتر با نام دستگاه لارجر باکس شناخته می‌شود، دستگاهی است که از طریق اعمال کشش، سبب افزایش طول آلت تناسلی می‌شود و محبوب‌ترین روش بزرگ کننده آلت تناسلی است. بافت آلت تناسلی مردانه از نوع بافت همبند اسفنجی است که تحت تأثیر نیروهای فیزیکی بلند مدت، تغییر ساختار می‌دهد.

ساختار دستگاه اکستندر به این شکل است که دارای یک حلقه در قاعده آلت تناسلی و یک حلقه در سرآلت تناسلی می‌باشد و بخش کش‌دهنده دستگاه در طول تنه آلت تناسلی قرار می‌گیرد و دارای فنرهای قابل تنظیم می‌باشد و کاربر، میزان کشش فنر آن را براساس توصیه پزشک، تنظیم می‌کند.

دستگاه وکیوم مردانه بهتر است یا لارجر باکس؟

این دستگاه کاملا ایمن است و به صورت غیرتهاجمی و تدریجی سبب افزایش طول آلت تناسلی می‌شود. اکستندر آلت تناسلی را در بر می‌گیرد. این دستگاه باید در حالت خوابیده آلت تناسلی و به مدت چند ساعت در روز مورد استفاده قرار گیرد و در هنگام نعوظ باید آن را کنار گذاشت.

بسیاری از مردان تصور می‌کنند که اگر اکستندر آلت تناسلی را طولانی‌تر از مدت زمان توصیه شده بپوشند، آلت آن‌ها سریع‌تر رشد کرده و بزرگتر می‌شود. با این حال، این دستگاه‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌‌اند که به صورت کاملا طبیعی و بدون هیچ خطری سبب افزایش طول آلت تناسلی شوند. البته دقت داشته باشید که بدن افراد با هم دیگر متفاوت است و ممکن است بعضی‌ها دیرتر و بعضی‌ها زودتر به نتیجه مطلوب خود برسند.

مزایا:

 • افزایش پایدار طول آلت تناسلی از ۵/۲ تا ۷ سانتی متر
 • ایمن

معایب:

 • باید به مدت ۳ تا ۶ ماه و هر روز به مدت ۴ تا شش ساعت استفاده شوند که عادت کردن به آن کمی دشوار است.
 • دیر بازده هستند.
 • قیمت نسبتا بالایی دارند.

دستگاه وکیوم مردانه

دستگاه وکیوم مردانه یا پمپ آلت تناسلی دستگاهی است که با قرار دادن آلت تناسلی در خلاء و اعمال فشار هوای منفی روی آلت تناسلی مردانه، سبب افزایش جریان خون به درون بافت اسفنجی آلت تناسلی مرد می‌شود و در نتیجه، نعوظ ایجاد می‌کند.

دستگاه وکیوم مردانه بهتر است یا لارجر باکس؟

یک نمونه از دستگاه وکیوم مردانه دستی.

این دستگاه در واقع برای افزایش طول آلت تناسلی نیست و برای برطرف کردن یکی از رایج‌ترین مشکلات جنسی مردان، یعنی نقص عملکرد نعوظی مورد استفاده قرار می‌گیرد. نقص عملکرد نعوظی می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد و بعضا کاملا موقتی است. برای مثال، استرس لحظه‎ای زیاد می‌تواند مانع از نعوظ آلت تناسلی شود.

دستگاه وکیوم مردانه نیز همانند لارجر باکس، کاملا ایمن است، اما برخلاف آن برای استفاده طولانی مدت نیست و فقط پیش از رابطه جنسی و برای تقویت نعوظ باید از آن استفاده شود.

مزایا:

 • رفع موقتی مشکل نقص عملکرد نعوظی
 • عدم عوارض جانبی داروهایی مثل ویاگرا

معایب:

 • نیاز به برنامه‌ریزی زمانی برای مقاربت جنسی
 • مضر برای افراد مبتلا به بیماری‌های قلبی-عروقی، کم خونی و دیابت

دستگاه وکیوم مردانه و لارجر باکس را از کجا تهیه کنیم؟

این دستگاه‌ها در داروخانه ها به سختی یافت می‌شوند و بهترین راه خرید دستگاه وکیوم مردانه و لارجر باکس، خرید اینترنتی است. گذشته از مزیت‌های عمومی خرید اینترنتی مثل عدم نیاز به خروج از منزل و رفت و آمدهای غیرضروری، تحویل آسان، امکان مقایسه طیف گسترده ای از محصولات و … خرید محصولات جنسی به صورت اینترنتی مزیت ویژه ای دارد!

خیلی از افراد با خرید حضوری محصولات جنسی به ویژه دستگاه‌های افزایش طول آلت تناسلی راحت نیستند و معمولا بی‌خیال آن می‌شوند. اما خرید اینترنتی به صورت کاملا ناشناس انجام می‌شود و بدون رو به رو شدن با فروشنده می‌توانید تنها با چند کلیک محصول مورد نظر خود را بخرید.

یکی از بهترین و جامع‌ترین فروشگاه‌های اینترنتی برای خریدن محصولات جنسی مثل لارجر باکس و دستگاه وکیوم مردانه، داروخانه اینترنتی آرتان طب است که با کیفیت‌ترین محصولات تقویتی را با کمترین قیمت در اختیار شما می‌گذارد. تنوع محصولات آرتان طب بسیار زیاد است، محصولات متعددی برای تقویت و بهبود زندگی زناشویی در این وبسایت ارائه می شود و شما می‌توانید محصولات مورد نظر خود را از این فروشگاه آنلاین ، تهیه کنید. و در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی بیشتر می‌توانید از کارشناسان این فروشگاه اینترنتی، مشاوره رایگان دریافت کنید.

۲ دیدگاه

 1. Reza در تیر ۱۵, ۱۴۰۰در۵:۱۲ ب٫ظ

  سلام
  برای رفع دیر انزالی چه باید کرد؟

 2. امید قاسمی در خرداد ۲۲, ۱۴۰۲در۶:۴۹ ب٫ظ

  دستگاه لارجر باکس رو باید کوچک تر تولید میکردید اخه اونیکه انقد داره دستگاه رو میخواد چیکار
  مال ما تو دستگاه جانمیخوره کاش سایزبندی بزنید و فکری به حال ما دودولیا کنید

نظر خود را بیان کنید