استریل شیشه شیر

خوب اگرمثلا” ۱۰ سال پیش از مادران در خصوص لزوم وجود این ۲ وسیله در سیسمونی فرزندشان سوال می شد شاید اکثرا” که اصلا از وجودشان خبرنداشتند و معدود افرادی هم که به گوششان خورده بود آن ها را وسایلی فانتزی و غیر ضرور قلمداد می کردند.

اما با پیشرفت تکنولوژی وسایل کودک هم دستخوش تغییربسیاری شده است ، همانطور که زندگی ها با وسایل مدرنتری به پیش می روند. امروزه استریل شیشه شیر که از دیرباز هم البته مدنظر مادران بوده با استفاده از دستگاه استریل براحتی و با دقت بالایی صورت می پذیرد. یا آشپزخانه های مدرنی که مادران وقت زیادی از روز را در آن می گذرانند و دیزاین آن هم برایشان از اهمیت بالایی برخوردار است نیاز به یک خشک کن شیشه شیر خواهند داشت که همگام با سبک طراحی سایر اجزاء باشد.

خشک کن شیشه شیر

از دیرباز مادران برای استریل کردن وسایل فرزندشان بخصوص استریل شیشه شیر ، پستانک و غیره از روش سنتی جوشاندن در آب جوش استفاده می کردند که البته کارآیی اثبات شده ای دارد و هنوز هم بعنوان یک راه حل ساده و در دسترس مورد استفاده طیف وسیعی از مادران در سراسر جهان است و البته توصیه معمول پزشکان . اما همانگونه که عرض شد برندهای معتبر حوزه کودک با طراحی و ارائه دستگاه استریل توانسته اند به این نیاز مادران پاسخی همسو به زندگی پرشتاب کنونی بدهند  . لازم به ذکر است که در خصوص استریل شیشه شیر و سایر وسایل کودک تنها ابزار خوب در دسترس فقط دستگاه استریل نیست و می توان کیسه های ضدعفونی کننده و محفظه های مخصوص مایکرویو را هم بعنوان ابزارهای جذاب و مفید در دسترس فعلی که قیمت به نسبت مناسب تری هم دارند برشمرد.

اگر بخواهیم یک خشک کن شیشه شیر را الزامی یا غیر ضروری برشماریم باید اشاره کنیم که اگر کودک شما از شیشه شیر ، پستانک و ظروف غذای گوناگون استفاده می کند و یا حتی خود مادر شیردوش و سایر وسایل مرتبط دارد و با توجه به اینکه مادر چندین شیشه شیر و بالاطبع سرشیشه برای نوزاد اش تهیه کرده است ، تهیه یک خشک کن شیشه شیر می تواند به مادر کمک خوبی در جهت نگهداری بهینه این وسایل پس از شستشو یا استفاده از دستگاه استریل کند چرا که این وسیله اگر از مارک های خوب تهیه شود گنجایش خوبی دارد و چون برای نگهداری شیشه شیر و متعلقات اش طراحی شده میتواند بخوبی مادر را در این خصوص برای نظم بخشی به وسایل اش یاری دهد.

در اینکه استریل شیشه شیر و سایر وسایل نوزاد امری حیاتی در سلامت کودک ایفا می کند همگی اتفاق نظر داریم ولی پیرامون خرید دستگاه استریل یا چشم پوشی از آن بگذارید چند نکته مهم را یادآور شویم . این ابزار معمولا” گنجایش بزرگی دارد و مناسب والدینی است که وسایل زیادی برای نوزادشان تدارک دیده اند و بقولی سیسمونی پر و پیمان و کاملی را خریداری کرده اند . دستگاه استریل ها به سرعت و دقت کار استریل شیشه شیر ، پستانک ها ، سرشیشه ، ظروف غذا و … را انجام می دهند و تا مدتی هم حفظ حالت استریلازیسیون خود را خواهند داشت پس ابزار مفید کاربردی است البته اگر وسایل زیادی داشتید و صد البته پول کافی هم در حساب تان دارید یک دستگاه استریل می تواند ابزار مفیدی در جهت پیشبرد سلامت فرزندتان باشد . اگر می خواهید مختصر و مفید بهترین مارک هایشان را هم خدمتتان معرفی کنیم شما فیلیپس اونت و تامی تیپی را انتخاب های اولتان قرار دهید با نیم نگاهی به دکتر براون و مانچکین

در کل امروزه برای تهیه یک سیسمونی نوزاد مادران و پدران با انتخاب های بسیار متنوعی برای خرید مواجه هستند ، وسایلی که ۱۰ سال پیش خیلی هایشان اصلا در سبد خرید یک نوزاد تازه بدنیا آمده نبود ولی خوب بالطبع بشر مدام حرکت رو به جلو دارد و در این راه ابزارهای جدیدی را هم برای رفاه حال خود و اطرافیانش خلق می کند. همانطور که گفتیم حالا برای استریل شیشه شیر فرزندتان حتی جدیدا” وسایل مجهز به uv هم آمده که شاید تا چند سال دیگر همه گیر تر شوند و بی شک همین ۲ وسیله ای که امروز در خصوص شان سخن راندیم شاید مثلا ۲۰ سال دیگر اگر سری به این مقاله بزنیم قدیمی شده باشند و چندین مورد جدید با کارآیی بهتر جای آنها را گرفته باشند.

babystart.ir

ما به شما توصیه می کنیم چنانچه قصد خرید بهترین برندهای محصولات کودک و مادر را مثل یک دستگاه استریل یا خشک کن شیشه شیر را دارید سری به سایت بیبی استارت بزنید و ابتدا با راهنماهای خرید درج شده ابتدا بخوبی دید بازی از خرید خود پیدا کنید و در همانجا از بخش فروشگاه سایت بیبی استارت معتبرترین مارک ها با قیمت هایی رقابتی در دسترس شما خواهند بود .

کلمات کلیدی : دستگاه استریل,خشک کن شیشه شیر,استریل شیشه شیر

نظر خود را بیان کنید