لباس زیر جز لباس هایی می باشد که به طور مستقیم در تماس با بخش های حساس پوست قرار دارد لباس زیر شامل لباس هایی همچون شورت و سوتین می باشد که دارای تنوع زیادی در رنگ و طرح می باشد. در  انتخاب لباس زیر مناسب زنانه باید مواردی را در نظر بگیرید چرا که پیدا کردن لباس زیر مناسب تا حدودی سخت می باشد و لباسی که شما انتخاب می کنید حتماً باید مدل و پارچه مناسبی داشته باشد چراکه این لباس ها در تمام طول روز با پوست شما در تماس مستقیم می باشد که لباس نامناسب باعث می شود که شما احساس ناراحتی کرده و دچار حساسیت های پوستی شوید.

5 توصیه مهم که قبل از خرید لباس زیر زنانه باید بدانید

توصیه های  مهم برای قبل  از خرید لباس زیر زنانه

  1. از موارد که در انتخاب لباس زیر باید به آن توجه داشته باشید این است که یک لباس زیر مناسب باید کاملا راحت باشد همچنین انعطاف پذیر بوده و باعث تحریک پوست شما نشود. توصیه ی ما به شما این است که از لباس زیری استفاده کنید که از الیاف های طبیعی همچون پنبه تولید شده باشند چرا که این نوع الیاف ها با پوست شما سازگار تر می باشد.  بهتر است بدانید لباس هایی که از مواد ترکیبی و مصنوعی ساخته شده اند برای استفاده طولانی مدت در پوست های حساس باعث به وجود آمدن مشکلاتی می شود.  بر خلاف لباس های تشکیل شده از مواد مصنوعی لباس های پنبه ای عرق بدن را جذب کرده و در تعریق آن موثر می باشد.  توجه داشته باشید اندازه و جنس لباس زیر مناسب باید به گونه ای باشد که شما در طول روز احساس راحتی داشته باشید.
  2. لباس زیر مناسب هر شخص باید کاملا اندازه ی آن شخص باشد به گونه‌ ای که نه تنگ باشد و نهگشاد چرا که لباس های تنگ باعث تحت تاثیر قرار گرفتن عروق پوست و مشکلات پوستی و همچنین باعث افزایش تعریق بدن می شود. علاوه بر آن لباس زیر بزرگ و گشاد نیز باعث ایجاد ظاهری نامناسب می شود.
  3. مورد دیگری که در انتخاب لباس زنانه مد نظر است رنگ آن می‌باشد که باید به آن دقت کرد چرا که لباس های با رنگ های روشن زودتر کثیف شده  ولباس های دارای رنگ خنثی همچون طوسی و خاکستری که با اکثر لباس های شما سازگاری دارند مناسب تر می باشد مورد دیگری که وجود دارد این است که لباس‌های زیر تیره همچون مشکی،  ممکن است با لباس های روشنی که می پوشید  سازگاری نداشته باشد  و حتماً باید با لباس ها ی تیره استفاده کنید
  4. مورد بعدی که باید نقش پررنگی در انتخاب شما داشته باشد جنس لباس زیر انتخابی شما می باشد. لباس زیر زنانه اکثرا از الیاف پنبه،  استات،  ریون  و یا الیاف های مصنوعی دیگر ساخته می شوند که هر کدام دارای ویژگی های خاص خود می باشند که باعث شده تا آن ها را در تولید لباس زیر استفاده کنند به عنوان مثال الیاف های ریون  و پنبه رطوبت را به خود جذب کند و به دلیل لطافت شان احساس راحتی را به شما می دهد پس باید شما توجه داشته باشید که ملاک شما کدام می باشد.
  5. سوتین ها که لباس زیر زنانه ی بسیار مهم می باشند دارای انواع مختلفی می باشند که باید حتما اندازه ی آن مناسب شما باشد. چراکه در صورت کوچک بودن سایز آن به مرور باعث به وجود آمدن مشکلات جدی می شود. از طرفی سوتین بزرگ نیز عملا بی تاثیر می باشد و باعث افتادگی سینه می شود و هم اینکه دارای ظاهر نامناسبی می باشد.

اگر قصد تهیه لباس زیر با کیفیت با قیمت مناسب دارید می توانید به فروشگاه اینترنتی بافیلو با نشانی bafilo.com مراجعه کنید که فروشنده ی اینترنتی لباس زیر با تنوع بالا می باشد. مواردگفته شده برای  مرحله انتخاب لباس زیر مناسب می باشند و قبل از خرید باید به آنها توجه کنید، اما موردی که وجود دارد این است که حتی اگر شما بهترین انتخاب را داشته باشید نگهداری شما از لباس نیز بسیار مهم است چراکه لباسی که با بدن شما در تماس می باشد با سلامت شما ارتباط مستقیم دارد و حتماً باید در شستشو و نگهداری نکاتی را رعایت کنید.

رو ش های مناسب برای نگهداری صحیح لباس زیر زنانه

یکی از مهم ترین نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید این است که حتماً حتماً لباس زیر خود را با دست بشویید و هرگز برای شست و شوی آن از ماشین لباسشویی استفاده نکنید.  توجه داشته باشید نگهداری از لباس و شستشوی آن اصول خاص خود را دارد به عنوان مثال شما در هنگام تهیه لباس حتماً به برچسب و یا تگ های مراقبتی روی لباس ها توجه کنید چراکه این برچسب ها شما را در فرآیند نگهداری و شست و شوی لباس زیر راهنمایی می کند به عنوان مثال برخی  از لباس ها حتماً باید با دست شست و شو دهند و برخی از آن  ها را حتماً باید خشکشویی کنید پس متوجه می شوید که لباس هایی که نیاز به خشکشویی دارند را باید از بقیه لباس ها جدا کنید و لباس ها را  فقط  در صورتی که نیاز به شست و شو دارند شست‌ وشو دهید چراکه شستن مکرر و بی‌مورد لباس عمر مفید آن  را کاهش می دهد.

در هنگام شست و شو لباس ها را باید بر اساس رنگ و نوع پارچه دسته بندی کنید و توجه داشته باشید لباس زیر ها را همراه با سایر لباس ها شست و شو ندهید همچنین توجه داشته باشید لباس های تیره و روشن و هچنین  نازک و ظریف را از یکدیگر جدا کنید تا رنگ پس ندهند.

ماشین لباسشویی دارای دسته بندی نوع چرخه های مختلف می باشند که هر کدام برای شستن دسته لباس خاصی مناسب می باشد و باید شما یاد بگیرید که برای هر لباسی چه تنظیماتی را باید استفاده کنید و بر اساس دستورات نوشته شده روی برچسب لباس عمل کنید،  این مورد برای مواقعی مناسب است که شما امکان شست و شوی لباس  را با دست نداشته باشی.  سعی کنید حتی الامکان برای شست و شوی لباس های زیر از ماشین لباسشویی استفاده نکنید.

ست لباس زیر فانتزی شیک و رنگارنگ

مدل های لباس زیر لوکس به گروه های زیادی تقسیم می شوند. آنها را می توان به عنوان ست لباس زیر ساخته شده از گیپور، ساتن، توری و ابریشم یافت. این به ست های زیر چرمی و انواع مشابه تقسیم می شود. گزینه های جایگزین شامل گزینه های مختلفی مانند ست لباس زیر کودکان و مدل های بنددار است. بسته به طرح، بنددار و بدون بند، بند های ضربدری، بالشی، چوب لباسی و مواردی از این دست نیز برای خانم ها ارائه می شود. لباس زیرهای شیک و فانتزی که در جهیزیه عروس نیز گنجانده شده است با توجه به رنگ های آن متفاوت است. ست لباس زیر مشکی در کمد لباس هر خانمی وجود دارد. 

خانم هایی که طرح های رنگارنگ و پرانرژی را ترجیح می دهند، ست لباس زیر زنانه قرمز را نیز دوست دارند. رنگ هایی مانند سفید، پودری، کرمی، آبی و صورتی بیشتر در جهیزیه عروس استفاده می شود. از رنگ های شرابی، ارغوانی، نقره ای، طلایی و فوشیا نیز استفاده می شود. مدل های متنوع لباس زیر توری، پاپیونی، ساتن و گیپور که از پارچه های مرغوب و منعطف تهیه شده است، توجه بسیاری را به خود جلب می کند. در حقیقت  زنانی که در لباس زیر، شیک به نظر می رسند، با این وجود نمی خواهند راحتی خود را به خطر بیندازند. اگرچه رنگ‌ها و مدل‌های متفاوتی از لباس‌های زیر زنانه با برندهای مختلف به خانم‌ها پیشنهاد می‌شود، اما محصولاتی در این مجموعه وجود دارد که برای هر اندازه‌ای مناسب هستند. 

5 توصیه مهم که قبل از خرید لباس زیر زنانه باید بدانید

خرید شورت زنانه

لباسی که در  لایه زیرین پوشیده می شود و در تماس مستقیم با پوست است، لباس زیر نامیده می شود. نوع لباس زیر برای خانم ها و آقایان متفاوت است و البته برای آقایان از شورت و لباس زیر و برای خانم ها از شورت و سوتین استفاده می شود. تاریخچه لباس زیر به نام لباس زیر ریشه در زمان های قدیم دارد و انسان همواره سعی داشته قسمت هایی از بدن خود را بپوشاند. وقتی بدنش را پوشاند، احساس امنیت کرد.

با پیدایش تمدن در جوامع بشری، پوشاک  از  محافظ   فراتر رفت و در واقع در کنار غذا و سرپناه به عنوان نیاز اساسی بشر  قرار گرفت.  هنر کم کم به این وادی راه پیدا کرد و تا به امروز به عنوان شاخه ای پرسود از اقتصاد شناخته می شود. اما در این شاخه بخش مهمی به تولید لباس زیر اختصاص دارد. طراحان زیادی در زمینه طراحی لباس زیر زنانه و مردانه فعالیت می کنند و سعی در ایجاد لباس زیر برای هر سلیقه و سنی دارند. در واقع هیچ کس از این بازار دست خالی بر نمی گردد.

نتیجه گیری

اگر به فکر خرید لباس زیر برای خود یا عزیزانتان هستید، می توانید محصولات را از طریق دسته بندی لباس زیر زنانه از فروشگاه اینترنتی بافیلو مشاهده کنید. شما می توانید با بررسی تمامی محصولات سفارش خود را ایجاد کنید.

نظر خود را بیان کنید