مقدمه:

خرید تجهیزات تخصصی  پزشکی و بیمارستانی یکی از سخت ترین موارد موجود در تجهیز یک مرکز پزشکی می باشد. زیرا که این تجهیزات رابطه مستقیم با سلامتی فرد داشته و عمدتا دارای قیمت بسیار بالایی نیز هستند. یکی از این دستگاه های تخصصی دستگاه نوار مغز می باشد. که در صورتی که اطلاع کافی در این خصوص نداشته باشید ممکن است در خرید این دستگاه دچار مشکل شوید. به همین دلیل در صورت خرید حضوری باید با اطلاعات کافی و در صورت خرید آنلاین  بایستی از سایت های معتبر و مراکز فروش مطمئن خرید کنید.

انواع مدل

انواع مدل

در خرید دستگاه نوار مغز به چه مواردی بایستی دقت کنیم؟

خرید تجهیزات پزشکی به خودی خود پیچیده و سخت می باشد و خرید دستگاه های نورولوژی از همه این موارد پیچیده تر می باشد در این بخش به مهمترین مواردی که هنگام خرید دستگاه نوار مغز  باید در نظر بگیرید اشاره خواهیم کرد:

 1. اولین مورد در این خصوص این مطلب می باشد که شما بایستی بدانید که چه انتظاری از این دستگاه دارید. اگر برای مطب با مراجعات محدود می خواهید خرید انجام دهید از دستگاه های کوچکتر با ظرفیت کمتر و ضعیف تر باید استفاده کنید. ولی در صورتی که نیاز دارید تا برای بیمارستان یا مرکز درمانی تخصصی نورولوژی با مراجعات بالا خرید انجام دهید حتما باید دستگاه ها ی قوی تر و با ظرفیت بالاتر را انتخاب کنید.
 2. محدوده بودجه ای: حتما در خرید دستگاه نوار مغز یا همان دستگاه EEG سایر تجهیزات پزشکی باید میزان بودجه خود را در نظر بگیرید سپس  مدلهایی که با بودجه شما متناسب است را در شناسایی کرده  و از میان آنها بهترین را انتخاب کنیم.
 3. برند دستگاه نوار مغز: مانند تمامی تجهیزات دیجیتال و پزشکی تخصصی این دستگاه ها هم دارای انواع برند می باشند که این برند ها تولید  کشور های مختلف خواهند بود. شما بایستی با در نظر گرفتن بودجه، برند مورد نظر را انتخاب کنید و از بین مدل های آن برند اقدام به خرید نمایید.
تشخیص درست

تشخیص درست

 1. امکانات دستگاه نوار مغز: با پیشرفت تکنولوژی و وارد شدن به عصر دیجیتال تجهیزات تخصصی پزشکی هم با این فناوری ها عجین شده اند و همین استفاده از تکنولوژی های جدید باعث ایجاد امکانات جدید در این دستگاه ها شده است. هرچه این دستگاه دارای امکانات جدید و به روزتری باشد مفید تر و در عین حال گرانتر خواهند بود. پس در خرید این تجهیزات باید به این موارد هم دقت نمایید.
 2. خرید از مراکز مطمئن و سایت های معتبر: این دستگاه ها معمولا دستگاه های گرانی میباشند به ویژه در زمینه نورولوژی ، پس در صورتی که شما بدون اطلاعات و از سایت نامعتبر خرید انجام دهید ممکن است از لحاظ مالی متضرر شوید. و یا دستگاهی خریداری نمایید که بعد از مدتی از کار افتاده و کارایی لازم را نداشته باشد. ما به شما سایت بهساز شفا تجهیز را پیشنهاد می کنیم که  از هر لحاظ برای خرید تجهیزات پزشکی ایده آل می باشد.
درمان مناسب

درمان مناسب

چرا برای خرید دستگاه نوار مغز باید از سایت بهساز شفا تجهیزاقدام نماییم؟

 1. این سایت دارای تجربه و پیشینه فراوان در زمینه فروش تجهیزات پزشکی به ویژه دستگاه های تخصصی نورولوژی و تجهیزات بانک خون می باشد. .
 2. با خرید از این سایت شما می توانید از کالیبراسیون دوره ای دستگاه خریداری شده و خدمات پس از فروش آن بهره مند شوید.
 3. این شرکت دارای نمایندگی معروفترین برند های تولید تجهیزات پزشکی بوده که شما می توانید با توجه به بودجه و نیاز مراکز درمانی خود از این سایت خرید انجام دهید.
 4. این شرکت با داشتن کادر مجرب و آموزش دیده در تمام زمینه ها می تواند شما را در زمینه خرید تجهیزات و همچنین آموزش نحوه استفاده از دستگاه ها راهنمایی و کمک کند.
 5. این سایت دارای یک اکانت واتساپ برای پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشد که کاربر می تواند برای راهنمایی گرفتن و پیگیری سفارش خود در زمینه خرید دستگاه نوار مغز از آن استفاده کند.
 6. این سایت دارای کاملترین تجهیزات مورد نیاز بخش نورولوژی و بانک خون می باشد و کاربران به راحتی میتوانند توسط این شرکت مراکز درمانی خود را تجهیز نمایند.
 7. این سایت دارای آدرس دفتر فروش و اکانت معتبر در شبکه های مجازی بوده و از آن طریق هم می توانید خرید خود را انجام دهید.
 8. شما با خرید از این سایت و شرکت اطمینان خواهید داشت که از لحاظ مالی متضرر نخواهید شد و دستگاهی که خریداری کرده اید کاملا همان دیوایسی می باشد که می خواهید.
 9. با توجه به سابقه درخشان و تجربه این شرکت شما بعد از خرید از این سایت میتوانید خرید و سفارش خود را پیگیری نمایید و هیچ جای نگرانی در این خصوص نخواهید داشت.
 10. این شرکت جز بهترین شرکت های وارد کننده این دستگاه ها بوده و بارها در این زمینه افتخارات فراوانی را کسب کرده است.

قیمت دستگاه برای خرید انواع  دستگاه نوار مغز:

البته که محدوده قیمتی این دستگاه ها  با توجه به برندها، مدل ها و امکانات آن بسیار گسترده است، ولی قیمت این دستگاه ها در نوع ۲۴ کاناله از ۶۵ میلیون تومان شروع خواهد شد که البته قیمت نرم افزار استفاده از این تجهیزات نیز جدا می باشد که قیمت این نرم افزار هم از ۱۵ میلیون تومان شروع خواهد شد. البته قیمت دستگاه نوار مغز کاملا تحت تاثیر قیمت ارز می باشد و هر گونه تغییر و نوسانی در این زمینه در قیمت این تجهیزات تاثیر مستقیم خواهد گذاشت. به همین دلیل هم اغلب سایت ها و فروشنده ها از درج قیمت در سایت خود خودداری می کنند و توسط استعلام لحظه ای اقدام به اعلام قیمت می کنند. ولی با خرید از سایت  بهساز شفا تجهیز شما مطمئن می باشید که بهترین برند را با منصفانه ترین قیمت خریداری می کنید. این شرکت وارد کننده جدیدترین تجهیزات در این زمینه می باشد و شما میتوانید با قیمت کمتر دستگاهی جدیدتر و با  امکانات بالاتر را خریداری نمایید.

در انتها:

مهمترین و سخت ترین بخش تجهیز یک مرکز درمانی خرید دستگاه های تخصصی آن مرکز می باشد . زیرا که این دستگاه ها ابزار تشخیصی پزشک متخصص می باشند و تاثیر مستقیم بر تشخیص و روند تداوم مراجعه مریض دارند. مواردی مانند دستگاه نوار مغز می توانند تاثیر مستقیم بر کیفیت و صحت تشخیص پزشک معالج داشته باشد.

نظر خود را بیان کنید