بهترین دندانپزشک

همه ما می‌دانیم که دندانپزشک نقش بسیار قابل توجه و مهمی در سلامت دهان و دندان ما ایفا می کند. دندانپزشکان علاوه بر صبر و حوصله زیاد برای انجام تمامی امور دندان پزشکی درمانی یا دندانپزشکی زیبایی باید از دانش و اطلاعات روز دنیا نیز برخوردار باشند و از مواد و تجهیزات تولید شده با پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده کنند.

سلامتی دهان و دندان یکی از موضوعات حیاتی زندگی بشر است. اصلاح و ترمیم دندان توسط یک دندانپزشک ماهر و با تجربه تاثیر قابل توجهی روی کیفیت زندگی افراد خواهد داشت به همین علت دندانپزشکی به نوعی با هنر نیز در ارتباط است و دندان پزشکانی که مخصوصا در حوزه اصلاح طرح لبخند و دندان پزشکی زیبایی کار می‌کنند باید دید هنری فوق العاده‌ای در خصوص ترمیم و اصلاح دندانهای بیمار داشته باشند.

مراجعه به یکی از بهترین دندانپزشکان ایرانی خیال شما را از هر لحاظ راحت می کند و مطمئن خواهید بود که طی ویزیت های منظم مراحل ترمیم و اصلاح دندان های تان به طور کامل و در بهترین شرایط انجام خواهد گرفت. در ادامه همه ی شما را راهنمایی خواهیم کرد که چطور بهترین دندان پزشکان ایرانی را پیدا کنید.

همچنین بخوانید: علت کند شدن دندان

همان‌طور که اشاره کردیم چکاپ منظم نزد دندانپزشک تنها راه حل داشتن لبخندی زیبا و سالم است. پس در اولین مرحله باید دندان پزشکی را پیدا کنید که بتوانند سلامت دندان هایتان را با توجه به سبک زندگی که دارید با کیفیت بالا و دوام مناسب به شما باز گرداند. اما چه مواردی را هنگام انتخاب بهترین دندانپزشکان ایرانی باید در نظر بگیرید:

 1. دندانپزشک در چه زمینه های مهارت دارد؟ (که می تواند شامل ایمپلنت دندان، لمینت، کامپوزیت و .. باشد)
 2. آیا مهارت و تجربه کافی در زمینه دندانپزشکی درمانی یا زیبایی که نیاز به خدمت رسانی در آن را دارید؛ داراست؟
 3. آیا دوره های مخصوص دندانپزشکی زیبایی را گذرانده و مدارک مربوط به آن را از دانشگاهها و موسسات معتبر کسب کرده است؟
 4. بیمارانی که به او مراجعه کرده اند چقدر از کار این دندانپزشک رضایت دارند؟
 5. آیا مطب دندانپزشک مسیر مناسبی از خانه یا محل کار شما دارد؟
 6. آیا ساعت کار دندانپزشک در مطب با بخش‌های آزاد شما هماهنگ است؟

مشخص است که برای یافتن پاسخ سوالات خود باید کمی جستجو کنید. این پرس و جو می تواند از دوستان آشنایان یا طی یک جلسه مشاوره با خود دندانپزشک پاسخ داده شود. در بسیاری از سایت های اینترنتی و یا صفحات اینستاگرام یا کانال های تلگرامی توضیحات مختصری در خصوص دندان پزشکان مختلف و مهارت و تجربه آنها در زمینه های کاری متنوع ارائه شده است که می تواند به شما کمک کند.

پس از اتمام جستجو زمانی که چند دندان پزشک مطمئن و معتبر را پیدا کردید بهتر است نگاهی به وبسایت آنها بیاندازید و علاوه بر گرفتن اطلاعاتی در خصوص مدرک تحصیلی و دانش دندانپزشک، نظر بیمارانی که کاشت ایمپلنت انجام داده اند و یا لمینت کرده اند را در سایت ها مشاهده کنید. بهترین پزشکان ایرانی معمولا تصاویری از بیمارانی که درمان کرده اند را در وب سایت ها یا صفحات اینستاگرام خود قرار می دهند که با بررسی آنها می توانید دید بهتری نسبت به توانمندی و عملکرد دندانپزشک پیدا کنید.

سپس می توانید در بخش “تماس با ما” در هر سایت یا در صفحه اینستاگرام با مطب پزشک تماس گرفته و سوالات اصلی خود را بپرسید:

 1. آیا دندان پزشک روش درمان و نحوه برنامه ریزی درمان دندان ها را توضیح خواهد داد؟
 2. اگر نیاز به کار اورژانسی داشته باشم چقدر می توانم در ساعات غیر کاری روی دندان پزشک حساب کنم؟
 3. آیا تیم کاری همراه دندانپزشک مانند لابراتوار سازنده لمینت یا پروتز دندان مصنوعی مهارت کافی در انجام کار خود را دارند؟
 4. آیا دندان پزشک می تواند مشورت لازم را در خصوص تصمیم گیری برای اصلاح و ترمیم دندان هایم را به من بدهد؟

در مرحله آخر زمانی که به پاسخ سوالات خود رسیدید و دندانپزشک مناسب را انتخاب کردید بهتر است طی یک جلسه مشاوره ویژگی های شخصیتی و مهارت های او را ارزیابی کنید به طور خلاصه بهتر است دندانپزشک از ویژگی های زیر برخوردار باشد تا بتوان در تمامی مراحل درمان به او اعتماد کرد:

ویژگی های شخصیتی

 • روابط عمومی خوبی داشته باشد.
 • صحبت کردن و مشورت کردن با او راحت باشد.
 • اعتماد بیمار را جلب کند.
 • جزئیات کار را به بیمار توضیح دهد.
 • دید هنری و مهارت کافی داشته باشد.
 • توانایی تصمیم گیری درست را داشته باشد.
 • به سلامت بیماران اهمیت بدهد و پیگیر کار آنها باشد.

مهارت ها

 • دانش کافی در زمینه های مختلف دندانپزشکی مانند کاشت ایمپلنت، لمینیت، کامپوزیت و کارهای درمانی داشته باشد.
 • اطلاعات کافی در خصوص سلامت دهان و دندان داشته باشد.
 • دید خوبی نسبت به اصلاح ترمیم دندان ها داشته باشد.
 • دستهای توانمند و بدون لرزش داشته باشه.
 • بتواند برای مدت زمان طولانی روی یک کار تمرکز کند.
 • مهارت کافی در استفاده از تجهیزات و لوازم دندانپزشکی را داشته باشد.

بهترین دندانپزشکان ایرانی عضو اکادمی زیبایی آمریکا

 1. دکتر فولادگر – تهران

دکتر موفق فولادگر با کسب رتبه پنجم در آزمون جامع دندانپزشکی کشور، تحصیلات خود را در دانشگاه تهران به پایان رساند و در حال حاضر با بیش از ۲۵ سال سابقه به عنوان دندانپزشک زیبایی و جراحی و با دارا بودن گواهینامه های معتبر جراحی ایمپلنت ار آمریکا و سوئد و عضویت در سازمان رسمی نظام پزشکی کشور و همچنین انجمن دندانپزشکان ایران، یکی از بهترین دندان پزشکان ایرانی است. ایشان به علت تسلط کاملی که بر دانش روز دنیا در خصوص دندانپزشکی زیبایی دارند به عنوان مشاور و نویسنده مقالات علمى دندانپزشکى مجله خانواده سالم و زیبایى نیز همکاری می کنند.

آدرس وب سایت:

drfooladgar.ir

 1. دکتر ندا هادی تهران

خانم دکتر ندا هادی در سال ١٣٨۶ به عنوان یکی از رتبه هاى برتر دانشگاه فارغ التحصیل شدند و از سال ١٣٨٧ پس از کسب گواهینامه های معتبر از مراکز دانشگاهى داخل و خارج کشوردر زمینه هاى مختلف دندانپزشکى مثل زیبایى ، پروتز ، ایمپلنت و جراحى لثه شروع به کار کردند و هم اکنون به عنوان یکی از بهترین دندانپزشکان ایرانی شناخته می شوند.

آدرس وب سایت:

drnedahadi.com

 1. دکتر مهدیان – تهران

دکتر غلامرضا مهدیان با بیش از ۳۰‌سال تجربه در دندانپزشکی و زیبایی و عضویت در کنگره بین المللی ایمپلنت و  آکادمی دندانپزشکی زیبایی کانادا در حال حاضر در کلینیک تخصصی زیبایی و ایمپلنت دکتر مهدیان به بیماران خدمات مختلفی اعم از کاشت ایمپلنت، لمینیت، کامپوزیت و جراحی لثه را ارائه می دهند.

 آدرس اینستاگرام: dr.mehdian

 1. دکتر شهاب محمدی – تهران

دکتر شهاب محمدی یکی از فارغ التحصیلان دانشگاه تهران هستند که هم اکنون با بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه های مختلف دندانپزشکی زیبایی و درمانی به عنوان دندانپزشک مورد اعتماد فدراسیون‌های ورزشی شناخته می شوند. عضویت در آکادمی دندانپزشکان زیبایی آمریکا و عضویت در آکادمی جهانی ایمپلنت و کسب گواهینامه های معتبر در زمینه کاشت ایمپلنت و لمینت از دانشگاههای معتبر جهان مانند UCLA از افتخارات ایشان است. ایشان به عنوان یکی از بهترین دندانپزشکان ایرانی در  جامعه هنرمندان و ورزشکاران بنام ایران شناخته می شوند.

آدرس اینستاگرام : dr_shahab_mohammadi

آدرس وب سایت:

www.drmohammadi.com

 1. دکتر فروزش – ارومیه

دکتر سعید فروزش جراح دندانپزشک زیبایی در سال ۱۳۷۳ از دانشگاه سراسری تبریز فارغ التحصیل شدند و طی ۲۰ سال گذشته دانش و آگاهی خود را در رشته های مختلف دندانپزشکی زیبایی مانند ایمپلنت دندان، لمینیت، کامپوزیت و درمان های زیبایی و ترمیمی با گذراندن دوره های آموزشی معتبر ارتقا داده ست به طوریکه  مواد و تجهیزات مورد استفاده در مطب ایشان جزو به روزترین  تکنولوژی های مورد استفاده در جهان است.

 1. دکتر هاشمی تهران

دکتر منوچهر هاشمی بیش از ۲۰ سال است که پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه تهران و گذراندن دوره دندانپزشکی زیبایی در آمریکا به عنوان یکی از بهترین دندان پزشکان ایرانی در حال خدمت رسانی به عموم مردم در زمینه های مختلف دندانپزشکی زیبایی از جمله ونیر دندان، لمینت، ایمپلنت دندان و … می باشند.

آدرس اینستاگرام: drhashemi

آدرس وب سایت:

doctor-hashemi.com

 1. درباره دکتر احتشام منش – مشهد

دکتر کاظم احتشام منش نفرد دوم ازمون علوم پایه کشوری در سال ۱۳۷۴بودند که در سال ۱۳۷۷ در رشته دندانپزشکی ازدانشگاه تهران فارغ التحصیل شدند. ایشان همچنین دارای گواهی دندانپزشکی زیبایی وکاشت ایمپلنت از موسسات معتبر بین المللی و داخلی و با نزدیک به بیست سال سابقه کار کلینیکی درخشان در بخش خصوصی وبیمارستانی و دارای مقالات علمی وتحقیقی در مجله های معتبر بین المللی دندانپزشکی هستند که در حال حاضر در کلینیک دندانپزشکی زیبایی وایمپلنت مشهد مشغول به کار می باشند.

آدرس اینستاگرام: Drehteshammanesh

آدرس وب سایت:

dr-ehteshammanesh.ir

نظر خود را بیان کنید