روزی که هیچ فنجانی بدون بیسکویت نمی‌ماند

روز جهانی بیسکویت به لطف یک محصول تازه، امسال رنگ و بوی متفاوتی به خود گرفت و همه طرف‌دارهای بیسکویت هیجان‌زده و غافلگیر شدند. اما ماجرا چه بود؟

از مدتی قبل، خبر ورود یک بیسکویت تازه به بازار در سوشال‌مدیا توجه مخاطبان را جلب کرده بود چراکه بسته‌های تبلیغاتی همراه یک دعوت‌نامه به افراد مشهور شبکه‌های اجتماعی ارسال شد و آن‌ها را به حضور در رویداد روز جهانی بیسکویت دعوت نمود.

بیس‌باکس اسم و طعم تازه‌ای بود که توجه همه را به اهمیت بیسکویت و روز جهانی بیسکویت جلب کرده بود. بیس‌باکس محصول تازه‌ای از گروه صنعتی زر است که به تازگی با دو طعم وانیلی و کاکائویی به عنوان یک بیسکوییت کرم‌دار وارد بازار شده است.

گزارش ایونت بیس‌باکس Bisbox

مشخصاً بسیاری از مردم ایران و جهان تمایل به مصرف بیسکویت در کنار چای، قهوه و شیر دارند، اما در زندگی روزمره موقعیت‌های فراوانی پیش می‌آید که این همراهی دلنشین را نداشته باشیم. به همین دلیل بیس‌باکس به مناسبت روز جهانی بیسکویت کمپینی تحت عنوان «روزی که هیچ فنجانی بدون بیسکویت نمی‌ماند» اجرا نمود که در آن در کنار تمام فنجان‌های چای و قهوه سمپل بیسکویت‌های بیس‌باکس قرار گرفت و به تعبیری هیچ فنجانی بدون بیسکویت نماند.

بیس‌باکس و روز جهانی بیسکویت

۲۹ ماه می به نام بیسکویت پیوند خورده است و این روز را به علت محبوبیت این خوراکی دوست‌داشتنی، روز جهانی بیسکویت نامیده‌اند، در این روز مردم در جای‌جای جهان به پختن و خوردن بیسکویت می‌پردازند و جشن برگزار می‌کنند.

هلدینگ زر به مناسبت روزجهانی بیسکوییت، طی کمپینی که شامل یک رویداد جذاب در منطقه باملند تهران می‌شد، از برند بیس‌باکس Bisbox رونمایی نمود. این رویداد در روز پنجشنبه و جمعه ۴ و ۵ خرداد از ساعت ۴ عصر تا ۱۱ شب برگزار شد.

این ایونت هم راستا با شعار برند یعنی «یک کشف شگفت‌انگیز» و همینطور شعار کمپینِ رونمایی از محصول بیس‌باکس، با یک اکتیویتی جذاب همراه بود. همراهان این رویداد ضمن شنیدن موسیقی پرهیجان و جذاب در میان یک هزارتو، به دنبال کشف یک مسیر شگفت‌انگیز بودند تا بیسکوییت BISBOX خود را به فنجانش برسانند.

در رویداد روزجهانی بیسکویتِ بیس‌باکس چه گذشت؟

در ابتدا همراهان ایونت به صورت تصادفی بیسکویت و فنجان نوشیدنی مورد نظر خود را با یک گردونه شانس انتخاب می‌کردند و در نهایت یک نمونه محصول بیسکویت بیس‌باکس BISBOX کرم کاکائویی یا کرم وانیلی در اختیار آن‌ها قرار می‌گرفت. مخاطبان با طی مسیر دشوار هزارتو در نهایت بیسکویت خود را به فنجانش می‌رساندند و با شعار ایونت همراه می‌شدند.

گزارش ایونت بیس‌باکس Bisbox

البته مسابقات مهیج‌ دیگری نیز برای گروه‌های سنی مختلف درنظر گرفته شده بود که در کنار نورپردازی و موسیقی، لحظات هیجان‌انگیزی برای مخاطبان رقم زد.

گزارش ایونت بیس‌باکس Bisbox

در این رویداد که با حضور جمعی از مدیران و دست‌اندرکاران گروه صنعتی زر برگزار گردید، افراد مشهور سوشال مدیا نیز حاضر بودند و کشفِ شگفت‌انگیز بیس‌باکس را تجربه کردند.

بیس‌باکس BISBOX یک بیسکویت کرم‌دار است که با استفاده از به‌روزترین تکنولوژی‌های دنیا و استفاده از مرغوب‌ترین مواد اولیه تولید می‌گردد. این محصول که قابل رقابت با محصولات جهانی است، در ابتدای مسیر خود رضایت بسیاری از مصرف‌کننده‌ها را به دست آورده است.

برای مشاهده ویژگی این محصول به مقاله «بیس‌باکس میان‌وعده‌ای متفاوت و دلچسب» مراجعه نمایید. به منظور کسب اطلاعات بیشتر از این رویداد و همینطور آگاهی بیشتر در خصوص بیسکوییت کرم‌دار بیس‌باکس و شرکت در مسابقه، به شبکه‌های اجتماعی بیس‌باکس مراجعه فرمایید.

نظر خود را بیان کنید