بهترین قیمت کاشت مو اقساطی در کلینیک صدف

کاشت مو در سال‌های گذشته با پیشرفت تکنولوژی و نتایج موفقی که داشته، بیش از پیش به روشی محبوب برای حل مشکل ریزش مو تبدیل شده. امروزه با تجربه بیشتر پزشکان متخصص و روش‌های جدید، نتایج حاصل از انجام این عمل، بسیار مقرون به صرفه‌تر و باکیفیت‌تر شده است.

در این میان طبیعی است که اگر قصد عمل کاشت مو را داشته باشید، یکی از مهم‌ترین دغدغه‌هایتان هزینه‌های انجام این عمل باشد. احتمالا سوالات مختلفی را هم درباره این موضوع در ذهن داشته باشید. مثل اینکه:

  • حدود قیمت کاشت مو چه قدر است؟
  • آیا کاشت مو با پرداخت اقساطی ممکن است؟
  • پرداخت اقساطی هزینه کاشت مو به چه صورت امکان پذیر است؟
  • آیا کاشت مو با بیمه انجام می‌شود؟

در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا درباره این سوالات مفصل صحبت کنیم.

چه عواملی در قیمت کاشت مو موثرند؟

قبل از آنکه حدود قیمت انجام عمل کاشت مو را بررسی کنیم، بد نیست که نگاهی به عوامل تعیین کننده هزینه‌های این عمل داشته باشیم:

روش انجام کاشت مو

یکی از مهم‌ترین عوامل تعیین‌کننده قیمت کاشت مو، روش انجام این عمل است. کاشت مو به صورت کلی با دو روش جراحی و بدون عمل جراحی انجام می‌شود. اینکه چه روشی برای شما مناسب‌ است، تنها پس از معاینه پزشک متخصص مشخص خواهد شد. طبیعی است که هر یک از روش‌های عمل کاشت مو، بازه قیمت متفاوتی دارند.

میزان طاسی سر

واضح است که اگر فردی فقط طاسی جزئی داشته باشد، در مقایسه با فردی که دچار مشکلات شدید طاسی است، درمان آسان‌تر و ارزان‌تری خواهد داشت، چراکه تعداد پیوندها نسبت به میزان طاسی افزایش پیدا می‌کند.

تعداد گرافت‌ها

معمولا یک یا چند تار موی ما در کنار هم روی یک نقطه هستند و پیاز آن‌ها به صورت مشترک در یک محل قرار دارد. به این دسته‌های چندتایی مو گرافت می‌گویند. تعداد گرافت‌هایی که برای انجام عمل کاشت مو نیاز است، بسته به وضعیت بانک موی شما و تشخیص پزشک تعیین می‎‌شود. طبیعی است که در اغلب مواقع با بالا رفتن تعداد گرافت‌های مورد نیاز شما، هزینه کاشت مو هم بیشتر می‌شود.

پزشک متخصص

بهترین قیمت کاشت مو اقساطی در کلینیک صدف

مثل هر عمل جراحی دیگری، تجربه پزشک متخصص و مکانی که در آن عمل کاشت مو را انجام می‌دهید، در تعیین قیمت کاشت موثر است. تهران، با توجه به تعداد زیاد پزشکان متخصص باتجربه و کارکشته و رقابت حاصل از آن، یکی از بهترین شهرها برای انجام کاشت مو، نه تنها در ایران، بلکه در تمام دنیاست!

چراکه رقابت و در کنار آن استقبال مراجعین باعث شده تا قیمت‌ها در این شهر بسیار متعادل شوند. توجه داشته باشید که انتخاب پزشک یا کلینیک مناسب اهمیت بسیار زیادی دارد. چراکه انجام این عمل تحت شرایط غیربهداشتی و بدون در نظر گرفتن استانداردهای لازم، می‌تواند عواقب جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد

داروهای تجویزی بعد از کاشت مو

شاید هزینه این بخش خیلی زیاد نباشد، اما هنگام تخمین هزینه کاشت مو به طور کلی باید به آن توجه داشته باشید. بنابراین در نظر داشته باشید که بعد از انجام عمل کاشت مو، ممکن است نسخه‌ای برای داروهای مسکن یا محصولات مخصوص مراقبت های ویژه پس از مو دریافت کنید.

این هزینه را می توان به هزینه کلی درمان اضافه کرد و مقدار آن با توجه به منطقه‌ای که در آن هستید ممکن است متفاوت باشد.

آیا انجام عمل کاشت مو با بیمه امکان پذیر است؟

همانطور که می‌دانید، هیچ بیمه‌ای در ایران عمل زیبایی را جزو موارد تحت پوشش خود به حساب نمی‌آورد. کاشت مو هم جزو خدمات زیبایی حساب می‌شود و هیچ نوع بیمه‌ای (حتی بیمه‌های تکمیلی) هزینه آن را قبول نمی‌کند. مگر آنکه بیمه تکمیلی خاصی با بند زیبایی داشته باشید.

در این بین، بیمه ایران طرحی را به وجود آورده که به صورت اختصاصی برای عمل‌های کاشت مو است. این نوع بیمه که در واقع یک ضمانت‌نامه است، تعهد می‌دهد که اگر در دوره درمان شما ۵۰% از موهای کاشته شده، روی سرتان رشد نکند، بیمه تا ۵۰% مبلغ کاشت مو را به شما پس می‌دهد. این بیمه با شماره اختصاصی از طرف برخی از کلینیک‌ها به شما داده می‌شود. کلینیک صدف کاشت مو قیمت مناسب همراه با ارائه بیمه انجام میدهد.

چرا کلینیک صدف انتخابی مناسب برای انجام عمل کاشت مو است؟

کلینیک صدف، یکی از بزرگترین کلینیک‌های کاشت مو در تهران و ایران است. این مرکز حدود ۶۰۰ متر فضای درمانی مختص پوست و مو دارد.

همچنین کلینیک صدف با بیش از ۱۰ سال سابقه کار تا به حال توانسته رضایت ۹۸% مراجعین خود را جلب کند. این مجموعه به ۴۰ هزار مشتری خدمت رسانی کرده است.

از دیگر سوابق درخشان این مجموعه این است طی چهار سال اخیر بیش از ۲ هزار عمل موفق داشته است. این کلینیک از تیم‌های متخصص کاشت و برداشت مو با سابقه کاری بیش از ۱۵ سال بهره می‌برد. همچنین تیم پزشکی کلینیک صدف را اساتید دانشگاه‌های ایران و امارات تشکیل می‌دهند.

امکان کاشت مو با شرایط اقساط، رفع دغدغه مالی شما

همانطور که در مقاله کاشت مو اقساطی درکلینیک صدف توضیح داده شده:« در کلینیک صدف جهت راحتی حال مشتریان به خصوص در شرایط سخت اقتصادی امروزی، کاشت مو به صورت قسطی هم انجام می‌شود. برای این کار لازم است پس از مشخص شدن مبلغ هزینه برای موهایتان، روی پیش پرداخت توافق کرده و باقی مبلغ را نیز در سه تا چهار قسط بپردازید. کلینیک صدف برای قسطی کردن کاشت مو نسبت به پرداخت یکجا هزینه‌ی بیشتری دریافت نمی‌کند. در صورت سفید بودن وضعیت چک، شما می‌توانید از چک شخصی یا چک اقوام درجه یک خود برای اقساط استفاده کنید.»

جمع‎‌بندی

انجام عمل کاشت مو، یکی از موفق‌ترین و دائمی‌ترین روش‌های بازگرداندن موهای از دست رفته به حساب می‌آید. تارهایی که برگشتشان تاثیرات مثبت بسیاری روی اعتماد به نفس می‌گذارند. احتمالا بعد از رشد مجدد اولین تارها، احساس جوانی و زیبایی هرفردی بسیار بیشتر از گذشته خواهد بود.

در این میان یکی از دغدغه‌های اصلی برای انجام این عمل، بحث هزینه‌ کاشت مو طبیعی است که با امکان پرداخت اقساط، به نظر می‌رسد که این مشکل هم تا حد بسیار مناسبی حل شده است.

نظر خود را بیان کنید