خرید کاندوم و چالش انتخاب بهترین نوع آن

اگر جزو افرادی هستید که به تازگی ازدواج کرده اید و یا قصد برقراری اولین رابطه جنسی خود را دارید. این مقاله را تا انتها دنبال کنید. افراد زیادی هنگامی که برای اولین بار قصد خرید کاندوم را دارند. به خود تلقین می کنند که از پس این کار بر نمی آیند. این حس به وجود آمده در این دسته از افراد کاملا طبیعی تلقی می شود. در ایران خرید کاندوم، همواره با چالش هایی همراه است. همان طور که می دانید در گذشته نه چندان دور، مصرف کاندوم در میان مردم ایران رواج نداشت. علت این امر نیز مشخص بود. در اکثر موارد بحث زوجین همواره بر سر شخصی بود که باید برای خرید، این محصول بهداشتی اقدام کند. از این رو این بحث با شکست مواجه میشد و هیچ کدام از طرفین زیر بار، حضور در داروخانه و خرید کاندوم نمی رفتند.

تحول در خرید کاندوم

همان طور که در بالا هم اشاره کردیم، خرید حضوری کاندوم در ایران با مشکلات بسیاری همراه بود. به همین دلیل خرید اینترنتی کاندوم می بایست، این خلا را پر می کرد. شما در خرید اینترنتی و آنلاین کاندوم ، خریدی راحت تر و دقیق تر را تجربه می کنید. زیرا دیگر نه استرسی دارید، از بابت دیده شدن توسط افراد آشنا هنگام خرید و نه دیگر بابت صحبت با متصدی داروخانه به عنوان یک مرد ) مخصوصا در شرایطی که یک خانم متصدی باشد ) باید خجالت بکشید.

خرید کاندوم و چالش انتخاب بهترین نوع آن

چالش های خرید کاندوم

این روزها با وجود پیشرفت تکنولوژی در بستر اینترنت  و روی کار آمدن فروشگاه های اینترنتی تخصصی، به گفته بسیاری از مصرف کنندگان همچنان مشکلاتی برای خرید انواع لوازم بهداشتی جنسی وجود دارد. یکی از چالش هایی که مشتریان اغلب با آن رو به رو می شوند. تشخیص فروشگاه های اصیل و تایید شده از فروشگاه های غیر معتبر می باشد. وسایل بهداشتی به دلیل در ارتباط بودن با سلامت انسان ها از حساسیت بالایی برخوردار هستند. از این رو باید حتما از فروشگاه های با اصالت تهیه شوند.

پیشنهاد ما این است که اگر قصد خرید اینترنتی کاندوم و یا سایر لوازم بهداشتی جنسی را دارید. ترجیحا از فروشگاه هایی خرید کنید؛ که سابقه بیشتری در زمینه فروش اینترنتی محصولات بهداشتی دارند. و همچنین چک کنید که آن فروشگاه اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیک باشد. اینگونه با هیچ مشکلی هنگام پرداخت اینترنتی و دریافت سفارش خود نخواهید داشت. فروشگاه کاندوم استار از فروشگاه های با اصلت و قدیمی در زمینه فروش محصولات بهداشتی می باشد. این فروشگاه برای اطمینان خاطر مشتریان خود، امکان پرداخت در محل و ارسال فوری را برای مشتریان خود فراهم کرده است.

خرید کاندوم و چالش انتخاب بهترین نوع آن

انواع پرطرفدار کاندوم

شاید جدا دومین چالشی که هنگام خرید کاندوم با آن مواجه می شوید. انتخاب یک کاندوم باشد! آیا می دانستید بیش از ۱۰۰ مدل کاندوم با برندهای مختلف تولید و در بازار عرضه می شوند. می خواهیم به شما در این چالش کمک کنیم. به طور کلی کاندوم ها به ۴ دسته اصلی: کاندوم ساده ، کاندوم تاخیری ، کاندوم خاردار و کاندوم نازک تبدیل می شوند. پس با این تفاصیر تمام کاندوم های تولید شده در برندهای مختلف حتما می بایست جزو یکی از این دسته ها باشند.

در ادامه به اختصار به توضیح این ۵ دسته معرف می پردازیم:

  • کاندوم ساده: این دسته از کاندوم ها، از لاتکس طبیعی ساخته شده اند و هیچ گونه اسانس و یا ویژگی خاص و منحصر به فردی ندارند. استقبال از این نوع از کاندوم ها بسیار زیاد است.
  • کاندوم تاخیری: این دسته از کاندوم ها، از لاتکس نرم و کاملا طبیعی ساخته می شوند و آغشته به مواد تاخیری می باشند. همچنین در برخی از کاندوم های تاخیری نیز از حلقه در ساختار کاندوم استفاده می شود تا سبب ایجاد تاخیر فیزیکی در انزال شود.
  • کاندوم خاردار: پرطرفدارترین نوع کاندوم از نگاه مصرف کنندگان، کاندوم خاردار می باشد. این نوع از کاندوم با سطح خاردار یا شیاردار ، هنگام دخول سبب ایجاد لذت جنسی بیشتر در بانوان و تسریع ارگاسم در آن ها می شود.
  • کاندوم نازک: کم ترین فاصله با شریک جنسی خود را تنها با کاندوم نازک تجربه کنید. کاندوم نازک از لاتکس طبیعی و نازک ساخته شده است. این نوع از کاندوم مناسب افرادی می باشد که تمایلی به استفاده از کاندوم در هنگام رابطه ندارند.

خرید کاندوم و چالش انتخاب بهترین نوع آن

پرطرفدارترین نوع کاندوم در ایران

طبق تحقیقاتی که در سطح داروخانه ها و فروشگاه های اینترنتی در ایران صورت گرفته است. کاندوم خاردار پر طرفدارترین نوع کاندوم در ایران می باشد. میزان شهرت این نوع از کاندوم در میان مردم به مقداریست که بسیاری از افرادی،  که انواع کاندوم را به طور کامل نمی شناسند. با کاندوم خاردار آشنایی دارند. یا حداقل اسم این مدل، به گوش شان آشناست.

این نوع از کاندوم ها بر اساس نظم خارها روی سطح بدنه و سایز آن ها جداگانه دسته بندی می شوند. البته این موضوع که چه طرحی از کاندوم های خاردار تحریک کننده تر می باشد. بسته به تجربه استفاده برای هر فرد منحصر به فرد می باشد. تحریک فیزیکی بیشتر و افزایش رضایت جنسی تنها هدف تولید و عرضه کاندوم های خاردار بوده است.

معرفی انواع کاندوم خاردار در بازار ایران

این دسته از کاندوم ها در بازار ایران به چهار دسته تقسیم می شوند :

  1. کاندوم خاردار معمولی : کاندوم هایی که دارای خارها و یا برآمدگی های بسیار ریز و ساده می باشند. این کاندوم ها دارای ویژگی منحصر به فردی نیستند. و به کاندوم های خاردار معمولی شهرت دارند.
  2. کاندوم فضایی : این نوع از کاندوم های خاردار، که به کاندوم های خار درشت شهرت یافته اند. دارای خارهای بسیار درشت روی سطح بدنه و نوک کاندوم می باشند. اندازه خارهای تعبیه شده روی این نوع از کاندوم های خاردار به ۱ تا ۲ سانتی متر می رسد. این نوع از کاندوم خاردار محبوبیت بسیار زیادی به دلیل قدرت به ارگاسم رساندن بانوان دارد.
  3. کاندوم خاردار درشت : این نوع از کاندوم خاردار که به کاندوم هایی با خارهایی تا سه برابر درشت تر معروف است. تنها دو مدل از این کاندوم در ایران یافت می شود. کاندوم Big Dots 690 G-Spot کدکس و کاندوم Big Dots 1001  کاپوت که جزو پرفرووش ترین و محبوب ترین کاندوم ها میان مصرف کنندگان می باشد.
  4. کاندوم خاردار سیلیکونی : این نوع از کاندوم ها به جای لاتکس از سیلیکون رنگی تولید می شوند و تا چند بار قابل مصرف می باشند. خارهای این نوع از کاندوم ها بسیار درشت است. استفاده از این نوع از کاندوم خاردار برای افرادی که به تازگی زندگی مشترک خود را آغاز کرده اند؛ به هیچ وجه توصیه نمی شود.

امیدواریم با مطالعه این مطلب توانسته باشیم به سوالات چالش برانگیز شما در زمینه خرید کاندوم و انواع پرطرفدار آن پاسخ دهیم. شما می توانید برای مشاهده و خرید انواع لوازم بهداشتی جنسی از جمله کاندوم ، نوار بهداشتی و … از فروشگاه کاندوم استار دیدن کنید. کاندوم استار اولین فروشگاه اینترنتی خرید لوازم بهداشتی جنسی در ایران

منبع: condomstar.com

نظر خود را بیان کنید