ایمپلنت دیجیتال جدیدترین تکنولوژی برای دندان از دست رفته

همه ما می دانیم که این روزها ایمپلنت یک جایگزین مناسب برای کسانی است که دندان ندارند یا در اثر اتفاق دندان هایشان را از دست می دهند. اما همان طور که دندان های طبیعی نیاز به مراقبت و نگهداری دارند و در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی خراب می شند ایمپلنت هم نیاز به مراقبت دارد در غیر این صورت باید منتظر خراب شدن آن بمانیم. هر چند که درصد کمی خرابی در این سال ها گزارش شده است اما اتفاق افتادن آن صفر هم نیست بنابراین لازم است بدانید تا رعایت کنید.

 شاید عواملی مانند خرابی و پوسیدگی پایه های تیتانیومی ایمپلنت را تهدید نکند اما دلایلی مانند لق شدن، شکستن و افتادن پایه ایمپلنت می تواند از جمله مواردی باشد که بتوان در صورت عدم مراقبت مناسب ذکر کرد. بنابراین می توان گفت ایمپلنت خراب نمیشود مگر آنکه به طور نامناسب از آن استفاده کنید. ممکن است در برخی از بیماران ایمپلنت در مدت زمان کوتاه خراب شود که این موضوع می تواند بستگی به دقت دندانپزشک و تجربه او در کاشت ایمپلنت داشته باشد همین طور در برخی مواقع علت خراب شدن ایمپلنت بیماری های خود ایمنی از سمت بیمار است که به دلیل انجام ندادن تست های پزشکی قابل تشخیص نبوده است.

آیا ایمپلنت دیجیتال درمانی دائمی است ؟

ایمپلنت دندان می تواند جایگزین بسیار خوبی برای دندان طبیعی باشد و مانند دندان طبیعی برای شما کاربرد داشته باشد بنابراین برای کسانی که دندان های از دست رفته دارند بسیار پیشنهاد خوب و عاقلانه ای به نظر می آید اما باز هم لازم است مزایای این روش را بدانیم تا بتوانیم به آن اعتماد کنیم.

در گذشته راهکاری که برای از بین رفتن دندان ها توصیه می شد دندان مصنوعی بود که دردسرهای زیادی داشت و شاید بعضی مواقع آزار دهنده هم بود اما ایمپلنت این مشکلات را برطرف نمود و با ظاهر زیبا و طبیعی که دارد بسیار مورد استقبلا قرار گرفت همین طور در برخی مواقع افرادی که ایمپلنت کرده اند قابل تشخیص نمی باشد زیرا بسیار طبیعی است و مانند دندان طبیعی می باشدو این موضوع یکی از بزرگترین مزیت های ایمپلنت می باشد. از دیگر مزیت های ایمپلنت طول عمر بالاست به شرط آنکه به خوبی از ایمپلنت ها مراقبت کنید.

ایمپلنت دیجیتال جدیدترین تکنولوژی برای دندان از دست رفته

برای انجام خدمات زیبایی دندان لازم است با کلینیک دندانپزشکی زیبادنت آشنا شوید زیرا خدماتی که این مجموعه ارائه می دهند برگرفته از تکنولوژی های روز دنیا می باشد و با کمک تیم پزشکی متخصص می توانند به شما مشاوره های لازم در جهت بهبود را ارائه دهند از همه مهم تر خدماتی است که پس از درمان به شما ارائه می شود و این بدان معناست که زیبادنت همیشه همراه شما خواهد بود.

آیا ایمپلنت دیجیتال جدیدترین تکنولوژی کاشت دندان است ؟

سوالی که شاید برای بسیاری از افراد حائز اهمیت باشد این است آیا کاشت ایمپلنت برای همیشه دوام دارد ؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم در صورت عدم مراقبت از آن نمی توانیم به صورت دائمی از ایمپلنت ها استفاده کنید همان طور که می دانید دندان های طبیعی هم نیاز به مراقبت و نگهداری دارند در غیر اینصورت نمی توانید از آن ها تا آخر عمر استفاده کنید. کاشت ایمپلنت یک راه برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته شما می باشد که می توانید در صورت مراقبت و رعایت بهداشت دهانی به طور دائمی از آن ها استفاده کنید.

لازم است بدانید به جز کاشت ایمپلنت راه های دیگری هم برای جایگزینی دندان های از دست رفته وجود دارد و این تشخیص را باید به دندانپزشک زیبایی خود بدهید که برای شرایط و دندان های شما استفاده از کدام روش مناسب تر می باشد.

خوشبختانه این روزها از روش ایمپلنت دیجیتال می توان برای تمامی بیماران استفاده نمود و این موضوع می تواند یکی از مزیت های روش دیجیتال ایمپلنت باشد چرا که در گذشته بیماران دیابتی و کسانی که ترس از جراحی داشتند نمی توانستد از داشتن دندان به روش کاشت ایمپلنت استفاده کنند اما این نوید را به آن دسته از افرادی که از نداشتن دندان خسته شده اند می دهیم که می توانند با مراجعه به کلینیک دندانپزشکی دیجیتال زیبادنت از مشاوره ها و راهنمایی های رایگان دندانپزشکان استفاده نمایند تا برای داشتن لبخندی زیبا تصمیم گیری کنند.

نظر خود را بیان کنید