کلینیک اعصاب و روان و مرکز روانپزشکی دکتر کربلایی با استفاده از پزشکان متخصص و تحت مدیریت ایشان، آماده ارائه بهترین خدمات است. بهره‌گیری از تیم حرفه‌ای و تجهیزات مدرن و پیشرفته این کلینیک را در لیست بهترین کلینیک‌های روانپزشکی در تهران قرار داده است. همچنین، در راستای درمان‌های غیردارویی نیز، درمان‌های تکنولوژیک به‌صورت ویژه در این مرکز صورت می‌گیرد.


بسیاری از اختلالات و معضلات اعصاب و روان، در کلینیک روانپزشکی و اعصاب و روان دکتر کربلایی مورد مطالعه و درمان قرار می‌گیرد. متخصصین این مجموعه به‌منظور ارتقای سلامت روان و بهبود شرایط زندگی مراجعان، تلاش مضاعفی به خرج می‌دهند. ارائه خدمات ارزنده و مطابق با استاندارهای بین‌المللی و روز دنیا با بالاترین کیفیت، سرلوحه کار این مرکز روانپزشکی قرار دارد. بدون تردید همه این عوامل در کنار مدیریت صحیح، سبب شده تا کلینیک روانپزشکی دکتر کربلایی در زمره، بهترین کلینیک اعصاب و روان در تهران قرار بگیرد.

خدمات کلینیک روانپزشکی و اعصاب و روان دکتر کربلایی

کلینیک اعصاب و روان دکتر کربلایی خدمات متعدد و مختلفی دارد. بسیاری از اختلالات روانپزشکی به کمک روانپزشکان و روانشناسان این مرکز مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌گیرد. همچنین در کنار تخصص، با استفاده از امکانات مناسب، تشخیص و تجویز درست در اولویت کار این مرکز قرار دارد. کلینیک روانپزشکی دکتر کربلایی اقدامات درمانی گسترده‌ای در زمینه‌های مختلف مشکلات رفتاری، ذهنی و احساسی ارائه می‌کند.

علاوه بر موارد ذکر شده، با بهره‌گیری از روانشناسان حرفه‌ای و مجرب نیز، این مرکز به ارائه مشاوره در زمینه‌های مختلف هم می‌پردازد. این مشاوره در کنار درمان‌های مرکز روانپزشکی سبب خواهد شد تا سیکل درمانی به صورت کامل صورت بگیرد. ضمن آن‌که به‌صورت مجزا نیز می‌توانید از خدمات حوزه مشاوره در زمینه‌های مختلف چون ازدواج، خانواده و … بهره‌مند شوید. این اقدامات از عواملی است که کلینیک اعصاب و روان دکتر کربلایی را در زمره بهترین کلینیک روانپزشکی در تهران قرار داده است.

اختلالات روانپزشکی قابل درمان در کلینیک روانپزشکی دکتر کربلایی

همان‌گونه که بیان شد، کلینیک روانپزشکی دکتر کربلایی بسیاری از اختلالات مربوط به حوزه اعصاب و روان را مورد مطالعه و درمان قرار می‌دهد. از جمله این اختلالات که در این مرکز مورد درمان قرار می‌گیرد، عبارتند از :

 • اختلال اضطراب و استرس شدید
 • افسردگی
 • چاقی عصبی یا لاغری عصبی
 • بیش‌فعالی کودکان و بزرگسالان
 • اختلالات شخصیت
 • اختلال وسواس
 • مشکلات جنسی
 • واژینیسموس
 • اختلال نعوذ
 • اختلالات خواب
 • مشکل ارگاسم زنان
 • مشکل ارگاسم مردان
 • اختلال پانیک
 • انواع فوبیا
 • انزال زودرس
 • اسکیزوفرنی

 

چه زمانی باید به متخصص اعصاب و روان مراجعه کرد؟ 

در همه کشورهای پیشرفته دنیا، مراجعه به روانپزشک یا روانشناس یک امر طبیعی است که همه افراد از آن استقبال کرده و هر کسی حداقل سالی یک بار هم که شده برای مشکلات زندگی خود به مشاور یا روانشناس مراجعه کرده و برای امور مختلف زندگی خود از او کمک می‌گیرد. مراجعه به روانشناس یا روانپزشک در هر زمانی، در بدبینانه‌ترین حالت ممکن، اگر برایتان فایده نداشته باشد، ضرری هم ندارد. 

همانطور که توصیه می‌شود که همه ما سالیانه چکاب کلی انجام دهیم تا از وضعیت سلامت جسمانی‌مان باخبر شویم، اگر همه ما چکاپ روانی را نیز در کارهایمان قرار دهیم، می‌توانیم به موقع از بروز بسیاری از مشکلات روحی دیگر جلوگیری کنیم. بسیاری از بیماریها و مشکلات حاد روانی مثل جنون رفتاری، پرخاشگری یا سایر بیماری‌های روانی، ابتدا یک بیماری کوچکی در حد افسردگی فصلی بوده، که بدون درمان، به حال خود رها شده است. دقیقا مثل سرماخوردگی! زمانی که سرماخوردگی خود را نادیده بگیرید و بگذارید کهنه شود، سال‌ها بعد می‌بینید به صورت بیماری‌های بزرگتری جلوه می‌کند، که زمینه ساز آن همان سرماخوردگی‌های کوچکی بوده که نادیده گرفته شده است. زمانی که فرد علائمی همچون اضطراب، احساس ناامیدی مفرط، بیخوابی یا بدخوابی، کاهش یا افزایش اشتها، مشکلات جنسی، وسواس، رفتارهای غیرطبیعی، حرف‌های غیرطبیعی و… دارد یک متخصص اعصاب و روان (روانپزشک) می‌تواند کمک موثری برای او باشد.

 

بهترین کلینیک روانپزشکی و اعصاب و روان در تهران

بدون شک به کارگیری پزشکان و متخصصان مجرب در زمینه اعصاب و روان نخستین فاکتور برای یک کلینیک خوب به شمار می‌آید. در کنار کادر حرفه‌ای، مدیریت و نظارت شایسته بر عملکرد پزشکان نیز بسیار حائز اهمیت است. بهره‌گیری از تجهیزات و متدهای نوین و روز دنیا نیز، مکمل این فاکتورها خواهد بود. در نتیجه، همه این عوامل می‌تواند یک کلینیک اعصاب و روان را به بهترین مرکز روانپزشکی تبدیل کند.

روانپزشکان کلینیک روانپزشکی دکتر کربلایی، بسیاری از استانداردها و آزمون‌های لازم در این زمینه را پشت سر گذاشته‌ است. ضمن آنکه با بهره‌گیری از تجربه و تخصص ویژه و شرکت در دور‌ه‌های آموزشی، توان خود را ارتقا داده‌اند. همچنین استفاده از تجهیزات و روش‌های نوین و منحصربه¬‌فرد نظیر درمان‌های تکنولوژیک، مکمل این مجموعه است. در نتیجه، همه این عوامل سبب شده تا کلینیک اعصاب و روان دکتر کربلایی جزء بهترین کلینیک‌های روانپزشکی در تهران محسوب شود.

دریافت خدمات روانپزشکی و اعصاب و روان از کلینیک دکتر کربلایی

با توجه به آنچه بیان شد، مرکز روانپزشکی و کلینیک اعصاب و روان دکتر علی کربلایی مجموعه‌ای از بهترین خدمات را فراهم کرده‌ است. به‌منظور رضایت و راحتی مراجعین گرامی، امکان دریافت خدمات به‌صورت تلفنی و مراجعه حضوری نیز وجود دارد. همچنین، سایت دکتر کربلایی و شبکه‌های اجتماعی این کلینیک، آماده اطلاع‌رسانی و تکمیل اطلاعات و خدمات هستند

نظر خود را بیان کنید