بهار و تابستان فصل سفر است و برای خیلی ها، مسافرت با قطار و تماشای مناظر زیبا از پنجره های آن لذتی وصف ناپذیر به شمار می آید. این روزها می شود بلیط قطار را به سرعت و راحتی هر چه تمام تر خرید و با خیالی آسوده دل به جاده زد. بدون شک این خیال آسوده را سایت های فروش اینترنتی بلیط هواپیما و قطار برای ما به ارمغان آورده اند. برای نمونه سایت قاصدک ۲۴ توانسته در کوتاه ترین زمان و به راحت ترین شیوه ممکن خرید بلیط قطار را برای مشتریان خود مهیا می کند.

سفر

اصلا چرا قطار؟

تا حالا با خود فکر کرده اید که دلیل علاقه خیلی ها به سفر با قطار چیست؟

قیمت بلیط قطار ارزان تر است: خیلی ها بر این باور هستند که قطار، وسیله سفر برای تمام اقشار است؛ چه دانشجو باشید و چه تاجر! شکی نیست که قیمت بلیط قطار کمتر است. ضمن اینکه شرکت های ریلی در مقایسه با ایرلاین ها دست شان برای تحمیل هزینه های اضافی به مسافران بسته تر است.

کوپه های قطار راحت هستند: کوپه قطار راحت است و این امتیاز بزرگی به شمار می آید. می توانید در هنگام نیاز آن را به تخت تبدیل کنید و این مزیت را نمی شود نادیده گرفت. به علاوه نه از بستن کمربند ایمنی در آن خبری هست و نه سروصدای مسافر بغل دست!

قیمت بلیط قطار نوسان کمتری دارد: اینکه قیمت بلیط مدام بالا و پایین بشود، به هیچ وجه برای مسافران خوشایند نیست. خوشبختانه قیمت بلیط قطار در مقایسه با هواپیما کمتر دچار نوسان می شود. به همین خاطر مسافران به طور معمول نرخ بلیط قطار را منطقی تر از سایر بلیط ها می دانند.

در قطار گاهی مسیر از مقصد لذت بخش تر است: برای گروهی از مسافران، هیچ کدام از شاخص های بالا به محبوبیت قطار کمک نکرده اند. آنها نوستالژیک و خاطره انگیز بودن سفر با قطار را مهم ترین دلیل اقبال به آن می دانند. برای این گروه از مسافران تماشای مناظر از پنجره های قطار آنها را به روزهای دور کودکی پرتاب می کند و این لذت خاصی را در مسیر به آنها می بخشد؛ لذتی که تجربه آن در مقصد امکان پذیر نیست.

هر چه قدر می خواهید چمدان بردارید: چمدان بیشتر در سفر با هواپیما یا حتی اتوبوس به معنای هزینه و دردسر بیشتر است. اما در سفر با قطار هیچ محدودیت یا هزینه اضافی برای چمدان های شما وجود ندارد. می توانید برای یک سفر طولانی به هر میزان که تمایل داشتید، چمدان با خود حمل کنید. البته این نکته را فراموش نکنید که سبک سفر کردن یک امتیاز مثبت برای سفر شما است.

قطارها با محیط زیست سازگارترند:قطارها انرژی و سوخت کمتری در مقایسه با هواپیماها مصرف می کنند و این یعنی شما می توانید علاوه بر یک سفر مقرون به صرفه، به محیط زیست نیز کمک کنید.

سفر با قطار هم فال است هم تماشا: شرکت های ریلی از علاقه مسافران به قطارها بی خبر نیستند. از همین رو است که تمام خلاقیت و نوآوری خود را به کار گرفته اند تا سفرهای ریلی به تجربه ای متفاوت برای آنها بدل شود. مثلا قطارهای گردشگری در ایران مسافران داخلی و حتی خارجی را به گردش در ایستگاه های مهم قطار در کشور میهمان می کنند.

مزایای خرید بلیط قطار از قاصدک ۲۴

  • در وقت و انرژی تان صرفه جویی می شود: از آنجایی که با ورود به سایت نیازی به ثبت نام نیست، فاصله بین خرید تا دریافت بلیط قطار را در مدتی کوتاه طی خواهید کرد.
  • قادر به رزرو بلیط قطار خود از شرکت های مختلف ریلی هستید: این یعنی با وجود شرکت های ریلی معتبری چون سفیر، رجا و فدک در قاصدک ۲۴، طیف وسیعی از واگن ها با امکانات مختلف در اختیار شما قرار دارد.
  • قاصدک ۲۴ شما را یک گام به بلیط ارزان قطار نزدیک می کند: این امکان از طریق خرید اینترنتی و با کاهش واسطه ها و تخفیف های ویژه، مهیا می شود.
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته شما را همراهی می کند: نگرانی مشتریان از خرید اینترنتی این است که در صورت بروز مشکل چه کسی قرار است پاسخگو باشد. اما پشتیبانی ۲۴ ساعته قاصدک ۲۴ یکی از نقاط قوت خرید بلیط قطار از سایت است.

اپلیکیشن قاصدک ۲۴ و راحتی بیشتر

اپلیکیشن خرید بلیط قطار قاصدک ۲۴ همه چیز را در خود گرد آورده است. آن را نصب کنید و بدون نیاز به لپ تاپ و تنها روی تلفن همراه خود که مجهز به سیستم عامل اندروید است، به اینترنت متصل شوید. مشابه همان کاری را که در سایت برای خرید بلیط قطار انجام می دهید، تکرار کنید. اگر هم به مشکل برخورد کردید، با تیم پشتیبانی تماس حاصل کنید.

بلیط قطار رجا، سفیر و فدک در قاصدک ۲۴

هیچ چیز به اندازه داشتن قدرت انتخاب بیشتر در پروسه خرید بلیط قطار به مذاق مسافران خوش نمی آید و این مزیتی است که سایت قاصدک ۲۴ از آن برخوردار است. شرکت های معتبر ریلی با قطارها، کوپه ها و امکانات متنوع خود این امکان را به مشتریان می دهند تا به تناسب نوع سفر و بودجه خود، هر کوپه ای را که خواستند، انتخاب کنند. قاصدک ۲۴ ایده آل ترین مکان برای آنهایی است که می خواهند با قطارهای مجلل زندگی رجا سفر کنند، در جستجوی لذت نشستن در قطارهای ۵ ستاره فدک هستند یا هوای ایستادن پشت پنجره غزال های مدرن شرکت سفیر را در سر دارند.

رزرو کوپه دربست؛ بهترین گزینه برای سفر خانوادگی

قطار یکی از بهترین گزینه ها برای سفرهای خانوادگی و حتی دوستانه است. مزیت دیگری که سفر با قطار برای سفرهای خانوادگی ما دارد، امکان پیدا کردن بلیط ارزان قطار با دربست کردن کوپه است. این امر چگونه امکانپذیر است؟ دربست کردن کوپه و آوردن تعداد واقعی مسافران اعم از کودک و بزرگسال در قسمت مربوطه، باعث می شود تا قیمت نهایی صندلی های خالی با کسر هزینه خدمات برای مسافر محاسبه گردد و مسافر با یک تیر دو نشان بزند؛ هم حریم خصوصی خود را حفظ کرده باشد و هم سفر خانوادگی خود را با یک بلیط ارزان قطار تجربه کند.

نظر خود را بیان کنید