دقیق بودن نتیجه آزمایش خون یکی از دغدغه‌هایی است که افراد بعد از انجام آزمایش خون دارند. اما چگونه می‌توان به یک آزمایشگاه اعتماد کرد؟ با استفاده از خدمات آزمایش در محل هومکا، آزمایش خود را یا آزمایشگاه‌های معتبر انجام دهید.

مسائل پزشکی همواره یکی از حساس‌ترین موضوعات بوده است؛ زیرا با جان انسان‌ها در ارتباط است و بروز خطا در آن خسارات جبران ناپذیری به‌همراه دارد. آزمایش خون هم یکی از مواردی است که دقیق بودن نتیجه آن در روند درمان بسیار موثر است. زیرا اگر نتایج آزمایش دقیق نباشد و در روند تشخیص بیماری خطایی صورت بگیرد، درمان نامناسب ممکن است جان بیمار را به خطر بیندازد. به همین علت انجام آزمایش در آزمایشگاه معتبر و قابل اطمینان بسیار اهمیت دارد.

آزمایشگاه معتبر چه ویژگی‌هایی دارد؟

آزمایشگاه محلی است که نمونه‌های خون انسان‌ در آن جهت تشخیص، درمان و کنترل بیماری مورد بررسی و آزمایش قرار می‌گیرد. ازاین‌رو یک آزمایشگاه باید خصوصیاتی داشته باشد و دستورالعمل‌های لازم را رعایت کند تا قابل اطمینان باشد. استفاده از کیت‌های آزمایشی مورد تایید وزارت بهداشت و اعتبار سنجی آن‌ها، تصدیق روش انجام آزمایش‌ها، کنترل کیفیت مراحل انجام آزمایش، اعتبار سنجی نتایج کمی و کیفی آزمایش با استفاده از نمونه کنترل و … از اقدامات تخصصی‌ای است که یک آزمایشگاه معتبر باید آن‌هارا انجام دهد.

خدمت آزمایش در منزل هومکا با همکاری آزمایشگاه‌های معتبر

اگر قصد دارید آزمایش خود را در یک آزمایشگاه معتبر انجام دهید نیاز به پرس‌وجو از افراد و متخصصینی دارید که تجربه انجام آزمایش در آزمایشگاه‌های معتبر را دارند. برای راحتی کارتان می‌توانید از مجموعه‌های خدمت‌رسان سلامت که با مراکز معتبر همکاری دارند خدمت بگیرید و آزمایش خود را در منزل یا محل کار  انجام دهید. هومکا یکی از این مجموعه‌ها است.

انجام آزمایش در آزمایشگاه‌های معتبر با هومکا

هومکا یک استارت‌آپ در حوزه سلامت است و خدمات آزمایش و مراقبت در محل را ارائه می‌دهد. بیشتر از یک سال است که هومکا فعالیت خود را آغاز کرده و در همین مدت کوتاه هم موفقیت‌های قابل توجهی داشته است. هومکا هم‌اکنون با آزمایشگاه‌های معتبر تهران و البرز همکاری دارد و خدمات خود را در این دو استان ارائه می‌دهد.

از آزمایشگاه‌هایی که با هومکا همکاری دارند، می‌توان به آزمایشگاه‌های آرامش، قلهک، فردا، ساواژنوم و… اشاره کرد.

هومکا با همه بیمه‌های پایه و تکمیلی معتبر قرارداد دارد و شما می‌توانید آزمایش خود را در منزل، تحت پوشش بیمه با مبلغ ۶۵ هزار تومان به علاوه هزینه فرانشیز بیمه انجام دهید. میزان فرانشیز به نوع بیمه شما بستگی دارد. بسیاری از بیمه‌ها تمام هزینه آزمایش را پرداخت می‌کنند.

هومکا علاوه بر خدمات آزمایش خون در منزل و محل کار خدمات دیگری را نیز ارائه می‌دهد. این خدمات عبارت‌اند از مشاوره و تجویز نسخه آزمایش، تفسیر آزمایش خون، چکاپ کودکان، چکاپ بزرگ‌سالان، تست کرونا در منزل و …

برای ثبت درخواست آزمایش در محل و یا کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به وب‌سایت هومکا مراجعه کنید و درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید. همچنین می‌توانید برای ثبت درخواست با شماره ۹۱۲۱۲۳۴۸-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

نظر خود را بیان کنید