لیزر موهای زائد

– لیزر موهای زائد بدن:

از بین بردن موهای زائد بدن یکی از دغدغه های ذهنی بسیاری از افراد به خصوص خانمهاست. مسلما بسیاری از خانمها چندان تمایل ندارند که بر روی بسیاری از نواحی پوست بدن خود مانند دست ها، پاها و یا پوست سایر بخش های بدن خود مو داشته باشند. به همین جهت در گذشته از روش های مختلفی مانند بند انداختن، کندن موهای زائد با استفاده از موم (اپیلاسیون)، تیغ و… استفاده می شد که هر یک از این روش ها معایب و اشکالات خود را داشت. اما امروزه به لطف پیشرفت تکنولوژی، دیگر نیازی به استفاده از این روش ها نیست و براحتی با استفاده از لیزر موهای زائد می توانید بدون هیچ مشکل و یا عوارض جانبی و فقط طی مدت کوتاهی برای همیشه از دست موهای زائد بدن خود راحت شوید.

این عمل در کلینیک رنسانس با استفاده از دستگاه الکس ۲۰۱۸ انجام می شود که مورد تایید وزارت بهداشت و درمان نیز هست و مزایای فراوانی دارد از جمله: سرعت و دقت بالا، استریل بودن، از بین نبردن رنگدانه پوست، تعداد جلسات کم، عدم ایجاد درد و یا هر گونه سوزش و…

اگر شما هم می خواهید موهای زائد بدنتان از بین برود، تردید نکنید که لیزر موهای زائد بهترین روش است.

تزریق چربی

– تزریق چربی:

جوانسازی پوست و از بین بردن چین و چروک های آن یکی از مسائل مورد علاقه بسیاری از خانمها در زمینه آرایش و ظاهر صورت و بدن است. یکی از راه های جوانسازی پوست که در سالهای اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته، پروتز گونه، لب، سینه و باسن است که بهترین روش جهت این امر تزریق چربی است.

در این عمل در واقع سلول ها و بافت چربی از برخی نواحی بدن (مانند ران، پا، شکم و …) برداشت کرده و به نواحی از بدن (به خصوص صورت) که باید حجیم تر و پرتر شوند، تزریق می شود. این عمل مزایای زیادی دارد از جمله: کمک به زیبایی صورت و گونه ها، جوانسازی پوست، از بین بردن اسکار (زخم) با کمک تزریق چربی، ایمنی بالا، طبیعی بودن عمل (چربی از ناحیه ای از بدن خود فرد برداشته و به ناحیه دیگری تزریق می گردد)، ماندگاری و دوام بیشتر نسبت به روشهای دیگر، هزینه کم و ارزان تر نسبت به سایر عملهای مشابه، نداشتن دوره نقاهت، عدم بروز عوارض جانبی.

تزریق چربی یک راه حل بسیار مناسب برای خانمهایی است که می خواهند گونه ها، لب ها و یا صورتی پرتر و جوان تر دشاته باشند.

– تزریق ژل:

یکی از راه های مفید و بسیار موثر جوانسازی پوست، استفاده از تزریق ژل می باشد. تزریق ژل یکی از بهترین روشها جهت پر کردن و حجیم کردن گونه ها و لب، از بین بردن خط اخم و یا خط لبخند، از بین بردن چین و چروک صورت و … است. با استفاده از این عمل زیبایی، براحتی پوست شما جوان می شود و زیبایی چهره شما دوچندان خواهد شد.

امروزه از ژل های مختلفی جهت تزریق استفاده می شوند از جمله: اسید هیالورونیک، کلاژن، هیدروکسی آپاتیت کلسیم و … که توسط تیم مجرب و حرفه ای باید صورت بگیرد. تزریق ژل در نواحی مختلف صورت و بدن می توان دستاوردهای مختلف و مثبتی جهت افزایش زیبایی داشته باشد از جمله: پروتز و حجیم تر شدن لب، گونه، چانه، از میان بردن خط اخم و یا خط لبخند، از بین بردن جوش، چین و چروک، گودی و سیاهی دور چشم، درمان افتادگی پوست صورت و …

البته مزایای تزریق ژل به این موارد محدود نمی شود بلکه از مهمترین مزایای این عمل زیبایی می توان به نداشتن عوارض جانبی، امکان استفاده جهت لیفت صورت، ماندگاری بالا، هزینه نسبتا کم و ارزان، عدم محدودیت در تکرار تزریق ژل، امکان از میان بردن چین و چروک های صورت و … را نام برد.

بوتاکس

– بوتاکس:

یکی از عمل های زیبایی که در دو دهه اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته و در جهان رایج شده، بوتاکس است. در این روش در واقع سم باکتری بوتولینوم تزریق می گردد که با این کار عضلات صورت شل شده و هنگام اخم کردن، دیگر چین و چروکی در ناحیه مورد نظر دیده نمی شود. بوتاکس در صورتی که به درستی و توسط متخصصان این امر تزریق شود، هیچ گونه عوارض جانبی نخواهد داشت و امروزه از بوتاکس جهت از بین بردن خطوط اخم، خطوط اطراف چشم، تعریق دست و یا نقاط دیگر بدن، بالا بردن نوک بینی و از بین بردن خطوط اطراف لب استفاده می شود. محدودیت سنی استفاده از بوتاکس بین ۱۸ الی ۶۰ سال است. البته در عوض تزریق بوتاکس مزایای زیادی دارد از جمله: میزان تاثیرگذاری بالا، ایمن بودن، نتایج کاملا طبیعی، قابل مشاهده بودن نتیجه به فاصله بسیار کوتاهی از تزریق، دوره نقاهت بسیار کم.

امروزه محبوبیت بوتاکس به حدی رسیده که بسیاری از افرزاد سرشناس جهان از سیاستمداران تا برخی چهره های معروف (به اصطلاح: سلبریتی ها) از بوتاکس استفاده کرده اند.

منبع: کلینیک رنسانس

۱ دیدگاه

  1. تابلو فرش چهره در بهمن ۱۵, ۱۳۹۸در۹:۲۱ ق٫ظ

    مطلب بسیار جالبی بود. خسته نباشین

نظر خود را بیان کنید