هزینه لابیاپلاستی در تهران چقدر است؟ اگر قصد انجام این عمل جراحی زیبایی را داشته باشید علاوه بر پیدا کردن یک جراح خوب و باتجربه، حتما به هزینه آن نیز فکر خواهید کرد. هزینه عمل لابیاپلاستی نزد جراح‌های مختلف، متغیر است اما هزینه پایه آن از ۷ میلیون تومان شروع می‌شود. توجه داشته باشید که عوامل متعددی باعث می‌شود که هزینه این عمل متغیر باشد. از همین‌رو هزینه دقیق در جلسه مشاوره و از سوی جراح مورد نظر تعیین می‌شود. کلینیک جراحی بیتا یک مرکز معتبر جراحی در غرب تهران منطقه سعادت آباد است که می‌توانید برای انجام این عمل جراحی به آن مراجعه کنید.

چه عواملی بر قیمت لابیاپلاستی اثرگذار است؟ این موارد را بخوانید و در انتخاب پزشک یا کلینیکی که قرار است در آنجا جراحی شوید نهایت دقت را داشته باشید. چراکه عمل زیباسازی و جوانسازی واژن جزو عمل‌های حساسی به شمار می‌رود چراکه گذشته از بحث زیبایی، بحث سلامتی فرد نیز در میان است. عواملی که بر هزینه لابیاپلاستی موثر هستند عبارتنداز:

 • مهارت و تخصص پزشک
 • دستگاه‌های لیزری که استفاده می‌شود
 • شکل و فرم لابیاها
 • کلینیک یا بیمارستانی که به آن مراجعه می‌کنید
 • تکنیکی که برای لابیاپلاستی مورد استفاده قرار می‌گیرد
 • جراحی‌های مکملی که همراه با لابیاپلاستی ممکن است صورت بگیرد

برای انجام این جراحی می‌توان به متخصص زنان یا جراح عمومی مراجعه کرد. با توجه به اینکه فرم و شکل لابیاهای هر فرد و میزان تغییرات آن‌ها متفاوت است، تعیین تعرفه لابیاپلاستی بدون معاینه امکان پذیر نیست. برای اطلاع از هزینه دقیق باید نزد پزشک مراجعه کنید تا پس از معاینه هزینه دقیق به شما اعلام شود. لابیاپلاستی جزو عمل‌های زیبایی سرپایی به شمار می‌رود که تحت پوشش بیمه‌های درمانی قرار نمی‌گیرد.

اگر به دنبال بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران هستید، باید علاوه بر موارد موثر بر قیمت این جراحی، تخصص و تجربه پزشک مورد نظر را نیز بررسی کنید. بیتاکلینیک یک کلینیک جراحی معتبر در غرب تهران است که زیر نظر دکتر پروانه منصوری مدیریت می‌شود. برای انجام لابیاپلاستی می‌توانید به این کلینیک مراجعه کنید و در یک جلسه مشاوره با دکتر منصوری، از قیمت دقیق لابیاپلاستی مطلع شوید.

هزینه لابیاپلاستی تهران

عوامل موثر بر قیمت عمل لابیاپلاستی

لابیاپلاستی Labiaplasty یکی از عمل‌های جراحی رایج و پرطرفدار میان خانم‌ها است که منجر به زیبایی و جوانسازی واژن می‌شود. اما موضوعی که موجب سردرگمی بانوان شده است، هزینه‌های متفاوتی است که از سوی جراح‌های مختلف اعلام می‌شود. به همین خاطر اگر قصد انجام این عمل را دارید بهتر است با عوامل موثر بر هزینه لابیاپلاستی آشنا شوید تا راحت‌تر بتوانید برای انجام این جراحی تصمیم‌گیری کنید.

مهارت و تخصص پزشک

یکی از اشتباهاتی که برخی از زنان مرتکب می‌شوند، جراحی لابیاپلاستی نزد پزشکانی با تخصص غیر مرتبط و کم تجربه است. فریب رقم‌های پایینی که برخی از پزشکان اعلام می‌کنند را نخورید. لایباپلاستی جزو عمل‌های جراحی بسیار حساس است که حتما باید از سوی متخصص صورت گیرد.

برای انجام لابیاپلاستی می‌توانید به متخصص زنان یا جراح عمومی مراجعه کنید. قیمت لابیاپلاستی در تهران بسته به تخصص پزشک یا جراح، متغیر است اما همان‌طور که در ابتدای مطلب گفته شد قیمت پایه حدوداً از ۷ میلیون تومان شروع می‌شود.

تکنیکی که برای جراحی لابیاپلاستی استفاده می‌شود

هزینه لابیاپلاستی تهران

از دیگر عوامل موثر بر قیمت عمل لابیاپلاستی، تکنیکی است که پزشک برای جراحی انتخاب می‌کند. روش‌های مختلفی برای انجام لابیاپلاستی وجود دارد که عبارتنداز:

 1. تکنیک wedge
 2. تکنیک trim

انتخاب مناسب‌ترین تکنیک برای هر فرد به شکل لابیاهای او و میزان تغییرات لازم بستگی دارد. تکنیک wedge عمل طولانی‌تری است و نتیجه مطلوب‌تری نیز به همراه دارد قاعدتا در صورت به کار بردن این تکنیک، هزینه جراحی لابیاپلاستی نیز بیشتر می‌شود.

 جراحی‌هایی که همزمان با لابیاپلاستی انجام می‌شوند

از دیگر عوامل مهم موثر بر هزینه این اقدام، جراحی‌های دیگری است که در صورت نیاز به صورت همزمان با لابیاپلاستی انجام می‌شود. انواع جراحی‌هایی که با هدف زیباسازی و یا تنگ کردن واژن انجام می‌شوند عبارتنداز:

 • فرونوپلاستی
 • پرینوپلاستی
 • مونس پلاستی
 • واژینوپلاستی

در برخی مواقع در جلسات مشاوره قبل از عمل پزشک توصیه می‌کند که اگر در کنار لابیاپلاستی یکی دیگر از جراحی‌های فوق نیز انجام شود، نتیجه مطلوب‌تری حاصل خواهد شد. در این صورت طبیعتاً هزینه لابیاپلاستی نیز افزایش پیدا می‌کند.

دستگاه‌های لیزری که استفاده می‌شود

عمل لابیاپلاستی با لیزر و به صورت سرپایی انجام می‌شود. در این عمل جراحی فرد بیهوشی دریافت نمی‌کند و با بی حسی موضعی تحت جراحی قرار می‌گیرد. با توجه به اینکه برند و کیفیت دستگاه‌های لیزر موجود در کلینیک‌ها برای انجام این جراحی متفاوت است، هزینه نیز متغیر خواهد بود.

محل انجام عمل لابیاپلاستی

محلی که برای انجام این جراحی انتخاب می‌کنید از دیگر عوامل موثر بر تعیین هزینه لابیاپلاستی به شمار می‌رود. به عنوان مثال هزینه انجام این عمل در یک کلینیک خصوصی با بیمارستان متفاوت است. عمل‌های جراحی محدود مانند لابیاپلاستی اغلب در کلینیک‌های جراحی صورت می‌گیرند.

هزینه لابیاپلاستی تهران

 با توجه به اینکه این جراحی‌ها به صورت سرپایی هستند و فرد نیازی به بستری شدن ندارد، هزینه آن نسبت به جراحی‌هایی که در بیمارستان‌ها انجام می‌شود کمتر است. بیتاکلینیک یکی از کلینیک‌های معتبر جراحی است که می‌توانید عمل‌هایی چون لابیاپلاستی، ماموپلاستی یا ابدومنیوپلاستی را در آن انجام دهید.

شکل و فرم لابیاها و میزان برش‌های لازم

هرچه میزان برش و تغییرات لازم بیشتر باشد، عمل به زمان بیشتری نیاز دارد در نتیجه هزینه نیز افزایش می‌یابد. با توجه به اینکه شمل لابیاهای واژن هر فرد با دیگری متفاوت است، محاسبه هزینه لابیاپلاستی قبل از معاینه از سوی پزشک ممکن نیست. برای اطلاع دقیق از تعرفه این عمل حتما باید از سوی پزشک معاینه شوید.

آیا لابیاپلاستی تحت پوشش بیمه‌های درمانی قرار می‌گیرد؟

معمولا عمل‌هایی که به صورت سرپایی و بدون نیاز به بستری در بیمارستان انجام می‌شوند، تحت پوشش بیمه‌های درمانی قرار نمی‌گیرند. ‌‌عمل‌های زیبایی نیز اگر با هدف درمانی صورت بگیرند ممکن است برخی از بیمه‌‌های تکمیلی بخشی از هزینه‌ها را پرداخت کنند. اما در رابطه با عمل لابیاپلاستی باید بدانید که این جراحی مشمول هیچ یک از بیمه‌های درمانی و تکمیلی نمی‌شود.

دکتر خوب برای لابیاپلاستی در تهران

همان‌طور که کمی پیش هم اشاره کردیم ممکن است به دلیل اعلام قیمت‌هایی پایین از سوی برخی از کلینیک‌ها و پزشک‌ها برای انجام این جراحی وسوسه شوید. اما توجه داشته باشید که لابیاپلاستی عملی بسیار حساس است و نباید در انتخاب پزشک یا کلینیک سهل انگاری شود. بهترین روش تصمیم‌گیری برای یافتن یک دکتر مناسب برای این جراحی، پرس‌وجو از افرادی است که نزد آن پزشک جراحی شده‌اند.

علاوه بر این پرس و جو خودتان باید در یک جلسه مشاوره قبل از عمل از تجربه و مهارت پزشک اطمینان حاصل کنید. طبق رضایت درصد بالایی از مراجعه کنندگان کلینیک بیتا، این کلینیک را می‌توان جزو کلینیک‌های معتبر جراحی در غرب تهران دانست. قبل از عمل لابیاپلاستی در یک جلسه مشاوره می‌توانید از دکتر پروانه منصوری راجع‌به هزینه لابیاپلاستی، عوارض‌های آن، مراقبت‌های بعد از عمل و… سوال کنید.

نظر خود را بیان کنید