برند لادن در چهارمین جشنواره ملی صنعت سلامت محور کشور با دریافت تندیس زرین جشنواره، به عنوان برند برگزیده مورد تمجید هیات کارشناسان قرار گرفت.

برند لادنبراساس این گزارش، مراسم اهدای لوح یادبود و تقدیر از تولیدکنندگان برتر چهارمین جشنواره ملی صنعت سلامت محور کشور، عصر سه‌شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ با حضور مقامات عالی و مسئولین بخش سلامت کشور و جمعی از تولیدکنندگان برتر حوزه بهداشت، درمان و مواد غذایی در سالن مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد.

در این مراسم با اهدای تندیس زرین و لوح یادبود از برند لادن به عنوان تولیدکننده برتر صنایع غذایی کشور تقدیر به عمل آمد. لادن که از دیرباز به تولید محصولاتی با کیفیت در میان مصرف‌کنندگان شهرت دارد، یک بار دیگر موفق شد با کسب تندیس زرین این جشنواره ملی به عنوان یکی از برندهای محبوب و معتبر صنایع غذایی مطرح شود.

انتخاب برند لادن از بین برندهای متعدد تولید‌کننده مواد غذایی براساس معیارهایی همچون انعکاس سلامت‌محوری محصولات، تحقیق، پژوهش و نوآوری محصولات، اقدام موثر به منظور تولید، ایجاد مکانیسم‌های ارتباطی با ذی‌نفعان، راهنمایی و اطلاع‌رسانی به مشتریان و مصرف‌کنندگان در خصوص استفاده مسئولانه از محصولات، پایش، ارزیابی و ارزشیابی اقدامات به منظور کسب اطمینان  از اثربخشی و بهبود مستمر در عرضه محصولات سلامت محور و اقدامات سازمان‌ها در همه‌گیری کووید ۱۹ صورت گرفته است.

لادن که همواره تلاش داشته با تولید محصولاتی با کیفیت در راستای ارتقای سلامت و بهبود فرهنگ مصرف در جامعه قدم بردارد، با شرکت در این جشنواره توانست رای مثبت هیئت کارشناسان را به دست آورده و تندیس زرین چهارمین جشنواره ملی صنعت سلامت محور را به خود اختصاص دهد.

برند لادن تولید‌کننده برتر روغن‌های خوراکی و کره‌های گیاهی به عنوان رهبر بازار روغن یکی از محبوب‌ترین برند‌های مواد غذایی در کشور به حساب می‌آید. این برند که در گروه صنعتی بهشهر تولید می‌شود پیش از این نیز برگزیده جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران بوده است و همچنین به عنوان واحد نمونه تولید و صادرات در کشور از طرف مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران شناخته می‌شود.

“جشنواره ملی صنعت سلامت محور” هر سال با رویکرد ارتقاء سطح بهداشت در تولیدات و خدمات صنایع کشور و همچنین شناسایی و معرفی برند‌های سلامت محور کشور برگزار می‌شود. بر همین اساس این جشنواره توانسته است توجه بسیاری از برند‌های معتبر کشور و متخصصین حوزه سلامت را به خود جلب کند. یکی دیگر از اهداف این جشنواره ایجاد ساختار سلامت‌محور در سازمان‌ها و ایجاد کارگروه‌های تخصصی سلامت در صنایع کشور و تقویت زیرساخت‌های کشور به منظور تولید و عرضه محصولات و خدمات سلامت محور است.

نظر خود را بیان کنید