شرکت دانش بنیان مایا اسلیم آریا، مداریا، یکی از اولین شرکت های تجهیزات پزشکی متمرکز بر درمان های زیبایی است که کار خود را در سال ۱۳۷۹ در زمینه تجهیزات پزشکی کرد.

فروش انواع تجهیزات پزشکی

شرکت مداریا در مسیر تولید و فروش تجهیزات پزشکی از نظرات و تجربیات پزشکان و متخصصان زیادی در ایران و سراسر دنیااستفاده کرده و از به روزترین تکنولوژی ها بهره گرفته تا تجهیزاتی همگام با دانش روز دنیا تولید کرده و به بازار وارد کند. هدف شرکت مداریا در این مسیر همواره مشاهده خشنودی در سیمای بیماران و خرسندی در چهره پزشکان بوده است.

شرکت مداریا در همه زمینه های پزشکی به روزترین تکنولوژی ها را ارائه می دهد، تجهیزات پزشکی این شرکت برای مثال تجهیزات پزشکی لاغری براساس کاردبردهایی که دارد در گروه های مختلف قرار می گیرند که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

تجهیزات پزشکی زیبایی (حوزه پوست و مو)

داشتن ظاهری زیبا و البته جوان‌، نه تنها می‌تواند باعث رضایت فردی شود، بلکه به افزایش اعتماد به نفس در افراد نیز کمک می کند و در زندگی خانوادگی و اجتماعی وی نیز تاثیر گذار خواهد بود.

در دنیای امروز توجه به زیبایی ظاهر یکی از مباحث مهمی است که همه افراد جامعه، حتی افراد مسن به آن علاقه نشان می دهند و این امر موجب شده تا کلینیک‌ها، سالن‌های زیبایی و مطب‌های متخصصین پوست و زیبایی بیش از پیش مورد توجه قرار بگیرند. از این رو شرکت تجهیزات پزشکی زیبایی مداریا نیز سعی کرده تا در بستری امن و قابل اعتماد تجهیزات پزشکی زیبایی مجهز به تکنولوژی های نوین دنیا را در اختیار متخصصین و پزشکان قرار دهد و در این مسیر تمامی مجوزها و تاییدیه های لازم را نیز دریافت نموده است.

گرچه وجود عارضه جانبی در اغلب فرایندهای درمانی تقریبا امری اجتناب ناپذیر است، اما در عمل ها و روش های درمانی زیبایی عارضه جانبی هیچ جایگاهی ندارد، بنابراین کیفیت عملکرد تجهیزات پزشکی زیبایی و جوانسازی دذ کاهش ریسک نتیجه عمل زیبایی بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

فروش انواع تجهیزات پزشکی

فروش انواع تجهیزات پزشکی زیبایی شرکت مداریا نیز  با در نظر گرفتن این اصل انجام می شود و این شرکت محصولات خود را با بالاترین سطح ایمنی وارد بازار کرده است و روش های درمانی غیر تهاجمی، موثر و بدون عارضه را ارائه می دهد.

شرکت مداریا کیفیت و ایمنی بالا را در مورد تمام محصولات خود، چه محصولاتی که تولید خود این شرکت هستند و چه محصولاتی که به عنوان نماینده از کشورهای اروپایی وارد میکند، رعایت می کند. مهم ترین تجهیزات پزشکی زیبایی شرکت مداریا به شرح زیر می باشند:

 • اسلیم فیت
 • درم آپ
 • تیکسل
 • پلکسر پلاس
 • ام میکرو
 • آر اف فرکشنال
 • هایفو
 • دیالکس

تجهیزات پزشکی لاغری و تناسب اندام

لاغری و تناسب اندام مسئله مهمی است که علاوه بر جنبه زیبایی، جنبه سلامت آن نیز اهمیت زیادی دارد. به یاد داشته باشید که فرایند تناسب اندام یک استراتژی چند بعدی است شامل پوست، چربی، سلولیت و ماهیچه که در صورت تکمیل تمام این ابعاد تناسب اندام به شکل درست و کامل انجام می شود.

 شرکت مداریا در زمینه تجهیزات تناسب اندام دارای دستگاه های متنوعی است، این دستگاه ها عبارتند از:

ایمپریوم مد ۴۰۰

اسلیم فیت

کویتیشن لیپوسوییپ

ام کر

کرایو

درم آپ

فروش انواع تجهیزات پزشکی

تفاوت تجهیزات پزشکی لاغری شرکت مداریا نسبت به سایر تجهیزات پزشکی در این است که این دستگاه ها پکیج کاملی برای تناسب اندام و لاغری محسوب می شوند و تمام ابعاد نام برده در تناسب اندام را تحت پوشش قرار می دهند.

 این دستگاه ها بدون نیاز به مصرف دارو، بدون نیاز به جراحی و بدون عارضه جانبی و در مدتی کوتاه اندام ایده آل را برای مراجعه کننده به ارمغان می آورند. همچنین تجهیزات پزشکی لاغری شرکت مداریا لیفت پوست فرم دهی به عضلات را نیز انجام می دهند، بنابراین پس از امتما کار با این دستگاه ها شاهد شلی و افتادگی پوست و یا شل شدن عضلات خود نخواهید بود.

تجهیزات پزشکی زنان و زایمان

بدون تردید مطب متخصصین زنان م زایمان یکی از پرکاربردترین بخش های درمانی است که همواره خانم های زیادی به این مطب ها مراجعه می کنند، از جمله خانم هایی که باردار هستند و یا تازه زایمان کرده اند و همچنین خانم هایی که برای دریافت خدمات درمانی و مامایی به این مطب ها مراجعه می کنند. بنابراین انتخاب تجهیزات مناسب و به روز برای این مطب ها اهمیت بالایی دارد.

تجهیزات پزشکی مطب زنان و لوازم مصرفی در این مطب ها در حوزه بیماری ها و مشکلات زنان و زایمان قرار می گیرد و استاندارد بودن آنها بسیار مهم است. دستگاه هایی که شرکت مداریا در حوزه تجهیزات پرشکی زنان و زایمان تولید کرده و وجود آنها در مطب زنان بسیار توصیه می شود، عبارتند از:

دستگاه هیگز

دستگاه پلویک کر

تجهیزات پزشکی اورولوژی

فروش انواع تجهیزات پزشکی

اورولوژی یکی دیگر از شاخه های علم پزشکی است که به تشخیص و درمان بیماری های کلیه ها و ارگان های تولید مثل و دفع ادرار مردان و زنان می پردازد و پزشک متخصص در این رشته اورولوژیست نامیده می شود.

مطب های ارولوژیست ها اغلب مراجعه کنندگان زیادی دارد و درمان بیماری های این بخش دارای اهمیت و پیچیدگی بالایی است، بنابراین انتخاب تجهیزات پزشکی به روز و مناسب در اورولوژی بسیار مهم است. لازم است تجهیزات پزشکی اورولوژی از به روزترین تکنولوژی ها بهره گرفته باشند.

شرکت تجهیزات پزشکی مداریا در حوزه تجهیزات پزشکی اورولوژی نیز جدیدترین دستگاه را تولید کرده و به متخصصین این رشته معرفی کرده است. دستگاه ارکتوفیکس تنها و مهم ترین دستگاه در حوزه تجهیزات پزشکی اورولوژی ساخت شرکت مداریاست.

تجهیزات پزشکی فیزیوتراپی

شرکت مداریا در حوزه تجهیزات پزشکی فیزیوتراپی نیز دستگاه هایی دارد که کمک بزرگی برای فیزیوتراپیست ها محسوب می شوند. دستگاه های حوزه فیزیوتراپی اغلب در زمینه تناسب اندام و عضله سازی هم موثر هستند. تجهیزات پزشکی فیزیوتراپی عبارتند از:

 • لیپوسوییپ
 • کرایو
 • ام کر
 • اسلیم فیت
 • ایمپریوم مد ۴۰۰

تجهیزات چشم پزشکی

چشم ها از حساس ترین و حیاتی ترین اندام های بدن هستند و بروز هر گونه مشکل و بیماری در چشم ها تمام فعالیت های ما را تحت الشعاع قرار می دهد. لذا استفاده از هر نوع انرژی و یا دستگاهی در این حوزه باید با ملاحظات زیادی همراه است.

تجهیزات چشم پزشکی برای معاینه، تشخیص و درمان بیماری‌های چشمی مورداستفاده قرار می‌گیرند و لازم است تجهیزاتی ایمن، استاندارد و بدون عارضه جانبی باشند. همچنین با توجه به اهمیت بینایی در زندگی، درمان ارائه شده برای چشم ها، بهتر است کمترین دوره نقاهت را داشته باشد.

یکی از جدیدترین و اثربخش ترین تکنولوژی ها در چشم پزشکی، تکنولوژی پلاسماست که در دستگاه پلکسر مورد استفاده قرار می گیرد و شرکت تجهیزات پزشکی مداریا به عنوان وارد کننده ی انحصاری این محصول مطرح می باشد.

دستگاه پلکسر پلاس فرکشنال یک ابزار جراحی نرم است که علاوه بر چشم پزشکی، کاربردهای متنوعی در دنیای پزشکی دارد؛ این دستگاه در زمینه پوست و زیبایی، زنان و دندانپزشکی نیز یکی از تجهیزات موثر و ایمن محسوب می شود.

 متخصصین و چشم پزشکان ایرانی پس از انجام تحقیقات و آزمایشات حیوانی، توانستند از این دستگاه در درمان بیماری های سطح چشم استفاده کنند و به عنوان یکی از تجهیزات چشم پزشکی ایمن به دنیا معرفی کنند.

نظر خود را بیان کنید