آشنایی با محلول پاک‌ کننده صورت، میسلار واتر

استفاده از محلول پاک‌ کننده صورت از بهترین روش‌هایی است که برای پاک کردن آرایش خود در شب هنگام، زمانی که خسته و بی‌حوصله‌ایم، استفاده می‌شود. محلول جادویی میسلار واتر به بهترین شکل ممکن آرایش را ظرف مدت کوتاهی از صورت پاک می‌کند. اگر شما نیز قصد خرید میسلار واتر ، این محصول جذاب و جادویی را دارید، این مقاله را تا انتها دنبال نمایید تا هر آنچه باید از این محصول بدانید، آگاه شوید.

محلول میسلار واتر چیست؟

محلول پاک‌ کننده صورت میسلار واتر، یک پاک کننده آرایشی مایع است که از مولکول‌های میسل کوچک تشکیل شده است. این میسل‌ها ترکیبات بسیار جالب دو قطبی دارند. به این معنا که یک قطب آنان آب ‌دوست و قطب دیگرشان جاذب روغن است. به همین دلیل به راحتی روغن را جذب خود می‌کنند و برای پاک کردن آرایش صورت بهترین گزینه به شمار می‌آیند.

سوالی که در اینجا پیش می‌آید این است آیا استفاده از محلول پاک ‌‌کننده صورت میسلار، برای پوست ما ضررری ندارد. پس تا ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا جواب این سوال را برایتان فاش کنیم.

آیا استفاده از محلول پاک‌ کننده صورت میسلار واتر برای پوستمان ضرری ندارد؟

محلول پاک‌ کننده صورت میسلار واتر، محلولی ملایم، بدون الکل و بدون هر گونه مواد شیمیایی مضر برای پوست است. در این محلول، از مواد صابونی قوی یا پاک‌کنند‌ه‌های سنگین که موجب بر هم زدن PH پوست صورت می‌شود، استفاده نشده است. در نتیجه، استفاده از آن، سبب خشکی و چروک پوست نخواهد شد.

از آنجا که در ساختار میسلار واترها از پاک کنندگان قوی استفاده نشده است، تمامی آرایش و یا ذرات گرد و غبار را از روی پوست شما پاک نخواهند کرد. بنابراین، مجبور به استفاده از شوینده‌های مناسب و یا تونرها در کنار آن‌ها خواهید شد. این مهم، تنها نقطه ضعف این محصول استثنایی به شمار می‌آید.

میسلار واتر به عنوان محلول پاک‌ کننده صورت، گرد و غبار، آلودگی‌ و ترکیبات آرایشی را از روی پوست پاک می‌کند. دلیل این امر، وجود ترکیبات مناسب برای حل چربی و آلودگی در این ساختار نوع محصول است.

یکی دیگر از مزیت‌های میسلار واترها، بالا بردن خاصیت نفوذ پذیری پوست است. این امر به پاک کننده‌ها اجازه می‌دهد تا به لایه‌های عمیق‌تری از پوست نفود کنند و آن را کاملا عاری از هر گونه آلودگی نمایند. علت نفودپذیری بالای این محصول، گلیسیرین موجود در آن است که سبب اثر بخشی بهتر و بیشتر آن شده است.

آشنایی با محلول پاک‌ کننده صورت، میسلار واتر

چرا میسلار واتر؟

  • عدم وجود ترکیبات شیمیایی مضر: به همین دلیل است که چشمان شما را نمی‌سوزاند و یا باعث اشک ریختن شما هم نمی‌شود. ترکیب آب و گلیسیرین موجود در میسلارها برای خانم‌های دارای پوست حساس، ترکیب بسیار مناسب است.
  • عدم وجود الکل در ساختارشان: میسلارها نه لایه‌بردارند و نه در ساختار خود، الکل دارند. بنابراین عامل خشکی و یا التهاب پوست شما نخواهند شد.
  • استفاده به عنوان محلول پاک کننده صورت: میسلار واتر، مواد آرایشی و گرد و غبار را از روی پوست (بدون پخش آن روی پوست) پاک می‌کند.
  • صرفه‌جویی در زمان.
  • مناسب برای انواع پوست: صرفه نظر از نوع پوستان، چرب یا خشک، میسلار واتر برای هر نوع پوستی مناسب است. استفاده از این محلول پاک‌ کننده آرایش صورت برای افرادی که پوست خشک یا حساس دارند، عالی است. زیرا فاقد هر نوع مواد تحریک کننده مانند صابون یا الکل‌ است. همچنین، گلیسیرین موجود در آنها در کاهش التهاب و سوزش پوست موثر است. زیرا همانطور که خود بهتر می‌دانید گلیسیرین برای کاهش تحریکات و التهابات پوستی عالی است.
  • شفافیت پوست: این محلول پاک‌ کننده صورت در شفاف نگاه داشتن پوست، همچون یک معجزه عمل می‌کند. این محلول برای افرادی که منافذ پوست بسته‌ای دارند، شدیدا توصیه می‌گردد. از آنجا که برای استفاده از میسلار نیازی به برس یا دستمال نیست و تنها با استفاده از یک پنبه قابل استفاده است، باعث گسترش میکروب‌ها یا آلودگی در تمام سطح پوست نخواهد شد.
  • قابل حمل و راحت است: علاوه بر مزایای بی‌شمار، این محصول قابل حمل، راحت و کاربردی است. از آنجا که این محلول به عنوان یک ماده پاک کننده آرایش و تونر عمل می‌‌کند، دیگر نیاز به خرید محصولات دیگر برای مراقبت از پوست خود نخواهید داشت.این امر، میسلارها را نظر اقتصادی کاملا مقرون به صرفه می‌کند. از طرفی دیگر، شما به راحتی می‌توانید فضای میز آرایش خود را به محصولات مورد علاقه خود اختصاص دهید. همچنین، این محصول در زمان مسافرت یا زمانی که به آب جاری دسترسی نداشته باشید، عالی است.

 نحوه استفاده صحیح از محلول پاک‌ کننده صورت، میسلار واتر

کارشناسان زیبایی و پوست عقیده دارند هر فرد، صرف نظر از جنس پوستش، ۲ بار در طول روز (صبح و شب) نیاز به چرخه کامل پاکسازی پوست خود دارد. قبل از خواب باید آرایش خود را با میسلار پاک نمایید. ممکن است شما در شب، از محصولاتی نظیر انواع سرم‌ها، لوسیون‌ها و دیگر محصولات برای پوست خود استفاده ‌کنید. فراموش نکنید صبح هنگام زمانی است که باید آنان را از پوست خود پاک نمایید.

برای پاک کردن پوست خود با محلول پاک‌ کننده صورت میسلار، کافی است که مقداری از آن را روی پد یا پنبه ریخته و سپس به آرامی پوست صورت و گردن خود را با آن ماساژ دهید.

در صورتی که فکر می‌کنید برای پاک کردن آرایش صورت خود به محلولی قوی‌تر نیاز دارید، می‌توانید ابتدا صورت خود را با محلول‌های شست و شوی مناسب از آرایش پاک کنید. سپس، از محلول میسلار، برای پاک کردن باقی ذرات که ممکن است هنوز بر روی پوست شما باقی مانده باشند، استفاده نمایید. در این حالت، محلول میسلار، مانند یک تونر برایتان عمل خواهد کرد.

دیگر کاربردهای محلول پاک‌ کننده صورت، میسلار واتر

میسلارواترها علاوه بر پاک کردن آرایش صورت و گرد و غبار از روی پوست، کاربردهای دیگری نیز دارند که در زیر به آن‌ها اشاره شده است:

  • شادابی و طراوت پوست: اگر بیرون از منزل، در یک روز گرم تابستانی حس کردید که پوستتان سنگین و راه تنفسی‌اش بسته شده است، بدون هیچ شکی، از محلول پاک‌ کننده صورت میسلار استفاده کنید. می‌توانید مقداری از این محلول را روی یک پد آرایشی یا پنبه مالیده و ناحیه T صورت (پیشانی و روی بینی) و یا دیگر نواحی که فکر می‌کنید چرب است، با آن پاک نمایید. این کار، در رطوبت رسانی به پوست شما عالی عمل می‌کند.
  • استفاده از میسلارها برای تمیز کردن برس‌های آرایشی: پاک کردن برس‌های آرایشی یکی از سخت‌ترین کارها برای بانوان به شمار می‌آید. یکی از آسان‌ترین و البته بی‌دغدغه‌ترین روش‌های پاک کردن آن‌ها استفاده از محلول میسلار است. برای این‌کار کافی است که در کاسه کوچکی مقداری محلول میسلار ریخته و برای چند دقیقه برس‌های خود را در آن قرار دهید. سپس، می‌توانید با دستمال کاغذی یا پارچه نرم، برس‌های خود را خشک نمایید.
  • استفاده از میسلار بعد از ورزش: معمولا بعد از ورزش به دلیل تعرق زیاد، از لوازم آرایشی استفاده نمی‌کنیم. شاید به همین دلیل فکر می‌کنیم که نیازی به محلول پاک‌ کننده صورت نداریم. اما حقیقت این است که هنگام ورزش، پوست صورتمان عرق می‌کند. دانه‌های عرق به راحتی گرد و خاک موجود در هوا را به خود جذب می‌کنند. در نتیجه باعث مسدود شدن منافذ پوست ما می‌‌گردند. به همین علت، توصیه می‌شود که بعد از ورزش، از محلول میسلار واتر استفاده کنید.

آشنایی با محلول پاک‌ کننده صورت، میسلار واتر

عوارض جانبی احتمالی محلول پاک‌ کننده صورت، میسلار واتر

گرچه از میسلار واترها به عنوان یک محصول چند منظوره استفاده می‌شود، اما در برخی شرایط، کاربرد کافی ندارد. به عنوان مثال، برای پاک کردن کامل آرایش‌های سنگین یا ضد آب به طور موثر عمل نمی‌کند و در نهایت شما را مجبور می‌کند تا از یک آرایش پاک‌کن قوی‌تر و دو فاز کمک گیرید.

این موضوع اهمیت ویژه ای دارد. زیرا عدم پاک کردن صحیح و کامل آرایش چشم ، علائمی مانند ناراحتی چشم، خشکی و درد را به همراه خواهد آورد. عدم پاکسازی صحیح و کامل آرایش صورت، منجر به بسته شدن منافذ پوستی، تجمع سلول‌های شاخی و مرده، آلودگی و چربی‌ها می‌شود. چیزی که در نهایت پوستمان را کدر و نازیبا خواهد ساخت.

بهترین برندهای محلول پاک‌ کننده صورت، میسلار واتر را از کجا تهیه نماییم؟

برای تهیه برندهای معتبر این محصول فوق‌العاده، می‌توانید سری به فروشگاه لوازم آرایشی میس و مستر بزنید. هدف اصلی این فروشگاه معتبر اینترنتی با احترام به زمان مشتری و سلیقه وی، ارائه محصولاتی با کیفیت بالا و قیمت‌هایی کاملا مناسب است.

 

نظر خود را بیان کنید