در این مقاله قصد داریم به معرفی انواع مبلمان کلاسیک ، مبلمان راحتی ، مبلمان سلطنتی ، و انواع سرویس خواب های دو نفره و سرویس خواب های کودک و چگونگی خرید آنلاین انها از بازار مبل ملایر بپردازیم در ادامه این نوشته برای شما توضیح خواهیم داد .

مبل کلاسیک  وانواع آن

مبلمان کلاسیک دو دسته هستند یک دسته از آنها مبلمان کلاسیک ظریف که معمولا از منبت ظریف و ابعاد کوچک تری می باشد و برای فضاهای منزل آپارتمانی مناسب است و دسته دیگر مبلمان کلاسیک با منبت درشت که از منبت درشت تر برخوردار می باشد و معمولا فضای بیشتر نسبت به مبلمان ظریف می گیرد.

مبل کلاسیک ظریف و متریال مصرفی آن

مبل کلاسیک ظریف و متریال مصرفی آن

همانطور که در بالا توضیح دادیم مبلمان کلاسیک ظریف دارای حجم کمتری می باشد و این امر باعث شده اکثر ما ایرانی ها با توجه به کمبود فضایی که داریم  این مبلمان را انتخاب کنیم و حتی انهایی که از فضایی بیشتری برخوردار هستند نیز به دلیل زیبایی که مبلمان ظریف دارد سعی کرده اند در فضای دکوراسیون خود حداقل یک دست از مبلمان ظریف استفاده نمایند.

معمولا مبلمان کلاسیک ست ۷ نفره یا ۸ نفره می باشد ولی به دلیل اینکه هر فضایی مبلمان با ست سفارشی قابل چیدمان است و شما میتوانید به اندازه چیدمان دلخواه سفارش دهید.

در مبلمان کلاسیک ظریف انواع چوب ها مصرف میشود اما با توجه به برند بودن مجموعه تولیدی معمولا از چوب های راش و گردو استفاده میشود .در گروه صنعتی مبلمان محمدی نیز با توجه به کیفیت بالای مبلمان از چوب راش و گردو مصرف میشود.

فوم های مبلمان کلاسیک ظریف نیز بستگی به شرکت دارد ولی معمولا ۹۰ درصد از تولید کنندگان از فوم سرد استفاده می کنند مبلمان محمدی نیز از فوم سرد استفاده می کنند اما با توجه به سفارش مشتری از فنر بندی نیز در مبل استفاده میشود.

پارچه های مبلمان کلاسیک ظریف باید طبق مبل ست شود و سعی میشود بیشتر از پارچه های ساده برای تکیه گاه و پارچه های طرح دار برای نشیمن استفاده شود. پارچه ها و رنگ چوب نیز بستگی به سلیقه و فضای منزل مشتری قابل سفارش است و رنگ بندی پارچه نا محدود می باشد.

مبل کلاسیک با حجم بزرگ و مواد مصرفی در آن

مبل کلاسیک با حجم بزرگ و مواد مصرفی در آن

مبلمان کلاسیک با منبت درشت نسبت به مبلمان ظریف تفاوت خیلی کمی دارد به طوری که منبت های این نوع مبلمان کمی درشتنر می باشد و از نظر حجمی فضای بیشتری نیز می گیرد و این نوع مبلمان برای منزل های ویلایی یا آپارتمانی با فضای بزرگتر مناسب است.

معمولا ست ۷ و ۸ و ۱۰ از این مبل در بازار موجود می باشد و باز بستگی به سفارش مشتری نیز این مبل تعداد قابل تغیر است .چوب مصرفی این مبل از چوب گردو و چوب راش و فوم های مصرفی نیز از فوم سرد و فنر می باشد و این باز بستگی به برند مبلمان دارد.

مبل سلطنتی با منبت دست و معرفی انواع  مبلمان سلطنتی

مبل سلطنتی با منبت دست و معرفی انواع  مبلمان سلطنتی

امروزه با پیدایش دستگاه های سی ان سی در کشور اکثر تولید کنندگان برای منبت مبلمان خود از این نوع دستگاه استفاده می کنند و منبت دست دیگر نقش مهمی بین تولید کنندگان ندارد و دستگاه سی ان سی کار را برای تولید کنندگان راحت تر کرده است .

اما در ملایر که شهر جهانی مبل و منبت می باشد این نوع مبلمان هنوز جایگاه خوبی دارد و هنوز از منبت دست در مبلمان استفاده میشود و این باعث شده است که ملایر به عنوان مبلمان ممتاز کشور معرفی شود.

مبلی که در بالا مشاهده میکنید از منبت دست می باشد و چوب مصرفی این مبل حتما به دلیل اینکه از منبت دست استفاده میشود باید گردو باشد تا زیبایی بهتری به مبل بدهد.

منبت دست به خوبی قابل تشخیص است و ظرافت منبت که کار دست باشد به راحتی میتوان تشخیص داد مبلمانی با منبت دست مانند فرش دست بافت می ماند و مبلمان با دستگاه سی ان سی مثل فرش ماشینی می ماند.

مبل سلطنتی نیز انواع مختلفی دارد و از انواع مختلف آن میتوان مبل سلطنتی دسته چوبی و مبل سلطنتی دسته متکایی نام برد .

مبلمان سلطنتی با انواع چوب ساخته می شود و برندهای معتبر در ساخت مبلمان سلطنتی خود از چوب راش و چوب گردو استفاده می کنند  و فوم های مصرفی آن نیز از فوم سرد می باشد. پارچه ها مبلمان سلطنتی نیز از انواع مخمل و انواع پارچه های یزد و پارچه گلدار می باشد.

مبلمان راحتی و اسپرت و اجناس مصرفی در این مبلمان

مبلمان راحتی و اسپرت و اجناس مصرفی در این مبلمان

مبلمان راحتی نیز در بیشتر خانه های و فضای پذیرایی ما ایرانی ها موجود می باشد و یکی از پر استفاده ترین مبلمان در دکوراسیون منزل است و بیشتر برای نشیمن به جای مبل سلطنتی و مبلمان کلاسیک از مبل راحتی استفاده میشود.

مبل راحتی نیز انواع مختلفی دارد که بیشتر برای فضای که دارند سعی میشود از مبلمان راحتی اسپرت استفاده شود.

چوب های مصرفی در مبلمان راحتی از چوب سفید و چوبهای روسی می باشد و پارچه های مصرفی حتما باید از پارچه های مخمل ساده باشد که زیبایی مبل را دو چندان کند.

انواع رنگ بندی در مبلمان راحتی موجود می باشد که با توجه به فضای هارمونی منزل میتوانید به سلیقه خود بهترین رنگی که ست میشود را سفارش دهید.

خرید سرویس خواب دونفره  و جنس های مصرفی

مبلمان راحتی و اسپرت و اجناس مصرفی در این مبلمان

سرویس خوابهای دونفره نیز دارای انواع مختلفی می باشد و ابعاد انها نیز در  ۱۶۰ و ۱۸۰ در بازار موجود می باشد.

سرویس خواب های دونفره در جنس های ام دی اف و جنس چوب در بازار موجود می باشد. سرویس خوابهای ام دی اف معمولا از نوع اسپرت و ساده می باشد و اگر با دستگاه روی آن منبت زده شود به دلیل ام دی اف بودن آن منبت زیبایی روی آن نقش نمی بنند .

سرویس خواب های چوبی نیز در نوع منبتی و اسپرت در بازار مبل ملایر موجود می باشد و نوع چوبهای مصرفی در سرویس خواب ها معمولا چوب راش و چوب توسکا می باشد و مصرف چوب گردو در این نوع محصول معمولا کمتر می باشد.

در بازار مبل ملایر و در گروه صنعتی مبل محمدی چند نمونه از سرویس خوابها را با منبت دست و چوب گردو ساخته میشود که میتوانید با مراجعه به وب سایت moblemohammadi.com انواع آنها را مشاهده نماید.

خرید سرویس خواب نوجوان ،جوان ، و کودک

مبلمان راحتی و اسپرت و اجناس مصرفی در این مبلمان

این نوع سرویس خواب ها انواع مختلف با ابعاد سفارشی مشتری دارد و نوع جنسهای مصرفی در این نوع سرویس خواب ها معمولا ام دی اف  و وکیوم می باشد.

از نوع چوب این سرویس خواب در بازار نیز موجود می باشد ولی ام دی اف به وفور مشاهده میشود.

این نوع سرویس خواب رنگ بندی های مختلفی دارد و شما میتوانید هر رنگ بندی را سفارش دهید. ابعاد سرویس خواب تک نفره از ۸۰ تا ۱۲۰ سانت عرض می باشد و این بستگی به سن نوزاد تا جوان دارد .

خرید انلاین محصولات از گروه صنعتی مبلمان محمدی

کلیه محصولاتی که در بالا به شما معرفی کردیم در بازار مبل ملایر تولید میشود و این محصولات در سراسر کشور به فروش میرسد اما قیمت این محصولات در سراسر کشور چندین برابر ملایر می باشد.

مبلمان محمدی بزرگترین کارخانه تولیدی در کشور می باشد که انواع مصنوعات چوبی را تولید و به بازار عرضه می کند.

گروه صنعتی مبلمان محمدی برای حذف واسطه های و همیچین هزینه های سفر به ملایر این شرکت وب سایتی به ادرس moblemohammadi.com  طراحی کرده است که مشتری بتواند به صورت آنلاین از سراسر کشور خرید نماید.

نظر خود را بیان کنید