مرکز پرستاری ناجی با توجه به ارتباط متعدد خانواده ها نیاز به استخدام پرستاران مجرب و حرفه ای با تجربه در زمینه های مختلف دارد.

در ادامه به توضیح پرستار سالمند، پرستار کودک و پرستار در منزل می پردازیم تا با شرایط استخدام پرستاران عزیز و نحوه انتخاب بهترین پرستار برای خانواده خود آشنا می شوید.

در مرکز پرستاری ناجی از تمامی پرستاران مصاحبه حضوری به عمل می آید و تمامی جوانب بررسی می شود. یک پرستار مطمئن در ابتدا باید علاقه به شغل پرستاری داشته باشد و در کنار آن به مرور مهارت های پرستاری را آموزش ببیند. بعد از تایید پرستار از ایشان تمامی تاییدیه های هویتی اخذ می گردد و در دفتر شرکت محفوظ می می ماند و پشتیبانی کامل را از خانواده ها انجام می دهد.

مهمترین نکته در استخدام پرستار در منزل چیست؟

شرایط استخدام پرستار سالمند در منزل

سالمندان در دوران کهنسالی خود نیاز به پرستار سالمند در منزل برای نیاز ها و مسائل شخصی خود دارند. کسی که به عنوان پرستار سالمند مسئولیت او را می پذیرد باید با شرایط روحی و جسمی این عزیزان آشنایی کامل داشته باشد و از مهارت و تجربه کافی برخوردار باشد.

این نیاز ها و مسئولیت ها اکثر مراقبتی، بهداشتی، روحی و معنوی می باشد . یک پرستار با تجربه در منزل باید خصوصیات اخلاقی سالمندان را شناسخته تا بتواند راحت تر با او ارتباط برقرار کند که این مسئله با توجه به شرایط هر سالمند می تواند متفاوت باشد.

 ما در مرکز پرستاری ناجی به پرستار در منزل ، پرستار سالمند و پرستار کودک نیاز داریم تا با رعایت تمامی اصول و علاقه و دلسوزی برای خانواده ها زیر نظر خدمات پرستاری ناجی کار کرده تا در کنار شما بهترین خدمت را به تمامی خانواده های عزیز سالمندان را ارائه بدیم.

۱۰ وظایفه اصلی  پرستار سالمند چیست؟

بررسی وضعیت سلامت سالمند و برنامه ریزی بخصوص برای کار های ایشان

شستشو و پانسمان زخم ها سطحی

نظارت بر دارو ها و مصرف به موقع سالمند

ثبت و علائم روحی و رفتاری به صورت روزانه یا ماهانه

آموزش نگهداری و توضیح انجام کارها به خانواده سالمند در منزل

ارائه راهکار و پیشنهاد برای بهبود و حفظ سلامتی او

کنترل علائم بیماری و پیشگیری از تغییر حالات فرد سالخورده

ارتباط با پزشک و خانواده به طور مداوم برای چکاب و بررسی و صحبت در مورد شرایط نگهداری و مراقبت از سالمند

آشنایی کامل پرستار در منزل با مراقبت های ابتدایی پزشکی و کمک های اولیه

صحبت و گفتگو با سالمند برای بهبود روحیه حفظ احترام و برون رفت از تنهایی و گوشه گیری افراد سالخورده

نظافت و انجام امور بهداشتی

برنامه ریزی برای تغذیه مقوی و سالم با هماهنگی با خانواده ایشان

شما عزیزان می توانید برای استخدام یا دریافت خدمات پرستار سالمند در منزل به صورت شبانه روزی با مرکز پرستاری ناجی به شماره  ۰۲۱۸۸۴۶۴۰۰۰ به صورت شبانه روزی در تماس باشید.

شرایط استخدام پرستار کودک و نوزاد

کودکان در سبک زندگی امروز نیازمند نگهداری مراقبت و آموزش در زمینه های مختلف توسط پرستارکودک در منزل هستند. بسیاری از خانواده های شاغل یا پدر مادر ها با توجه به کمبود وقت و امورات کاری و شغلی یا در منزل حضور دارند یا نمی توانند به صورت اختصاصی در خدمت فرزند دلبند خود باشند.

تیم مرکز پرستاری ناجی با ۲۰ سال سابقه پرستاری و همکاری بلند مدت با پرستاران کودک و نوزاد با تجربه قابل اعتماد و دلسوز آمادگی ارائه خدمات به خانواده ها را دارد. به همین علت با افزایش درخواست ها نیاز به استخدام پرستاران کودک و نوزاد حرفه ای احساس شده و ما همواره به دنبال پرستاران کودک و نوزاد در منزل می باشیم.

شرایط استخدام کودک و نوزاد حساسیت بیشتری دارد و باید شخص مورد نظر از نظر اخلاقی جسمی و روحی توسط کارشناس پرستاری ناجی  مورد بررسی گردد تا پس از تایید مدارک لازم دریافت به تحت نظارت شرکت ناجی شروع به فعالیت در حوزه پرستاری کودکان و نوزادان در منزل شود.

مهمترین نکته در استخدام پرستار در منزل چیست؟

پرستار کودک در منزل چه وظایفی دارد؟

۱- یک پرستار کودک در منزل به صورت حرفه ای عموما باید تحصیل کرده دلسوز مهربان، عاشق بچه ها و ترجیحا خانم باشد. و اگر تحصیلات روانشناسی و آموزشی داشته باشد داشته باشد خدمات بهتری را ارائه می دهد.

۲- لباس پوشاندن و غذا دادن سر وقت به کودک و نوزاد با توجه و هماهنگی خانواده او

۳- حمام و انجام مسائل بهداشتی کودک و توجه زیاد به تمیزی وسایل شخصی کودک

۴- تعویض پوشک بررسی و توجه حالات نوزاد در منزل

۵- برای کودکان سنین پایین تر بازی و خنده و برای کودکان سنین بالاتر بازی و سرگرمی و توجه به نیاز ها و هیجانات او در در برنامه خود داشته باشد.

۶- علاقه به پیشرفت کودک و تمرین و آموزش برای بهبود ارتباط و تربیت رفتاری او همراه با صبر و حوصله و دلسوزی شخص پرستار کودک

۷- توجه به مراقبت و نگهداری کودک و توانایی مقابله با خطرات و اتفاقات پیشبینی نشده

 پرستار در منزل به چه کسی می گویند؟

همه ما بر اساس نوع زندگی و شرایط زمانی و مکانی زندگی در شهر ممکن از در طول حیات خود نیاز به یک مراقب بیمار، پرستار در منزل یا پرستار کودک و نوزاد در منزل داشته باشیم. به همین علت تقاضا برای در یافت خدمات پرستاری در کشور عزیزمان با توجه به بالا رفتن سن عمومی جامعه فعالیت های و کار های زیاد و کمبود وقت روز به روز در حال افزایش است و به دو دسته اصلی تقسیم می شوند:

۱-پرستار روزانه

به پرستاری که بسته به شرایط خدمات گیرنده می تواند به  صورت ساعتی به ارائه خدمات مراقبتی و نظافتی و درمانی در منزل یا بیمارستان بپردازد.

۲-پرستار شبانه روزی

به پرستاری که در منزل سکونت می کند یا به صورت ۲۴ ساعته به مراقبت و نگهداری می پردازد و عموما با توافق خانواده به صورت کوتاه مدت یا بلند مدت به ارائه خدمات می پردازد پرستار شبانه روزی می گویند.

۸ شرایط عمومی پرستار در منزل کدام است؟

۱-کمک به نظافت شخصی، تعویض پوشک، و مواد بهداشتی جزو اصلی ترین خدمات پرستاری در منزل است.

۲-کمک به بهبود درمان بیماری فیزیوتراپی و برنامه ریزی دارویی و مصرف به موقع آن توسط پرستار در منزل

۳- برنامه ریزی تفریحی و سرگرمی برای کودک و حفظ ارتباط احترام بیمار و همصحبتی سالمند در منزل

۴- امورات خانه داری و تهیه غذا و بررسی نیاز های مربوط به خانه با هماهنگی خانواده شخص

۵- مشورت با پزشک و کارشناس متخصص در مواقع لزوم برای ارائه بهتر خدمات

۶- مراقبت و نگهداری از کودکان و نوزادان، بیماران، سالمندان و افراد کم توان در منزل

۷- همراهی و همدلی در تمامی مراحل مسئولیت پذیری شغل پرستاری

۸- داشتن صبر و حوصله دقت و آمادگی مواجهه با مسائل و مشکلات و قدرت حل و تصمیم گیری برای مواقع ضروری

معرفی شرکت پرستاری ناجی

شرکت ناجی از تمامی عزیزانی که علاقه به رشته پرستاری دارند یا در این زمینه آموزش دیده اند برای مصاحبه و استخدام بلند مدت با شرکت آمبولانس و مرکز پرستاری ناجی واقع در: تهران، بزرگراه رسالت، ضلع جنوب شرقی پل سید خندان، پلاک ۱۳۵۴، ساختمان ناجی دعوت به عمل می آورد.

همچنین تمامی خانواده هایی که به هر نحوی نیاز به خدمات پرستاری در منزل یا بیمارستان دارند می توانند با کارشناسان ما در ارتباط باشند تا در اولین فرصت بهترین پرستار با توجه به درخواست شما به محل اعزام شوند.

جهت راهنمایی و گفتگو با کارشناسان ناجی با شماره ۰۲۱۸۸۴۶۰۰۰ به صورت ۲۴ ساعته در تماس باشید.

نظر خود را بیان کنید