شیشه شیر یکی از پرمصرف ترین محصولات کودک و نوزاد است که استفاده بسیار زیادی از آن می شود! حتی در برخی از حالات ممکن است شما چندین بار نیاز به تعویض شیشه شیر داشته باشید تا بتوانید بهترین و مناسب ترین آن را برای کودک خود انتخاب کنید! ما در این بخش به معرفی و بررسی انواع مدل های مختلف شیشه شیر می پردازیم و شما را با مزایای و ویژگی های هر یک آشنا می کنیم تا قبل از خرید بتوانید درک بهتری از این موضوع داشته باشید.

آشنایی با انواع مدل های مختلف شیشه شیر + معرفی محصولات

چه نوع شیشه شیر هایی در بازار موجود است؟

در بازار فروش انواع متفاوت و مختلفی از شیشه شیر ها وجود دارد که هرکدام از آن ها دارای مزایای مصرف قابل توجه ای هستند و می توانند مناسب ترین ارزش را برای کودک شما فراهم کنند از این رو اگر نمی دانید که چه شیشه شیری برای کودک شما مناسب است، در این بخش می توانید اطلاعات کامل تری در این خصوص کسب کنید اما قبل از هر چیز بهتر است با اجزای کلی شیشه شیر ها آشنا شوید.

آشنایی با انواع مدل های مختلف شیشه شیر + معرفی محصولات

اگر به تصویر فوق نگاه کنید می توانید متوجه این موضوع شوید که یک شیشه شیر دارای ۴ بخش مهم و ضروری به نام های درپوش، سر پیچ، سر شیشه و بطری است که هرکدام از آن ها با توجه به ویژگی های خود می تواند مناسب و منحصر به فرد شناخته شود. از این رو در ادامه به معرفی و بررسی مزایای هرکدام از این موارد می پردازیم و شما را با انواع مدل های شیشه شیر در بازار فروش آشنا می کنیم.

  • آشنایی با شیشه‌ شیر استاندارد

یکی از ساده ترین و ابتدایی ترین شیشه شیر های موجود در بازار، شیشه شیر های استاندارد و یا معمولی هستند که به آن ها شیشه‌ شیر گردن صاف نیز گفته می شود. این نوع از شیشه شیر ها همان حس و حال ساده و ابتدایی یک شیشه شیر را در ذهن افراد تداعی می سازد و به دلیل قیمت و امکانات کمتر عموما مورد استفاده قرار نمی گیرد. لازم است بدانید که در این نوع از شیشه شیر ها متاسفانه هوای زیادی به همراه شیر وارد بدن نوزاد می شود.

  • آشنایی با شیشه شیر های گردن کج

همان طور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، این نوع از  شیشه شیر ها دارای گردنی کج هستند که کجی آن ها به دلیل قشنگی و یا زیبایی نیست! بلکه دلایلی علمی و فنی آن به صورت کامل به سلامت کودک شما ارتباط دارد.

توجه داشته باشید که سرشیشه شیشه‌ شیرهای گردن کج هوای کمتری را درون خود قرار می دهند و این موضوع باعث کاهش تولید حباب هوای کمتر درون شیشه شیر خواهد شد و در نتیجه هوای کمتری وارد معده کودک می شود.

  • آشنایی با شیشه شیر های گردن پهن

از دسته دیگر شیشه شیر های موجود در بازار می توان به شیشه شیر های گردن پهن اشاره نمود! این نوع از شیشه شیر ها دارای سری پهن و گرد هستند که این موضوع در نهایت می تواند سر شیشه های آن ها را نیز به همان میزان پهن و گرد سازد.

به دلیل پهنی و گردی این نوع از شیشه شیر ها، کمترین تضاد در کودک به جهت گرفتن سینه مادر به وجود می آید که این موضوع خود از ارزش و اعتبار بسیار مناسبی برخوردار است. از دیگر مزایای استفاده از این نوع از شیشه شیر ها می توان به شستشوی آسان آن ها اشاره نمود.

  • آشنایی با شیشه شیر های ضد نفخ

نفخ، مشکل رایجی است که عموما در کودکان به وجود می آید! در صورت بروز مشکل نفخ در کودکان باید از شیشه‌ شیر ضد نفخ استفاده نمود! این نوع از شیشه شیر ها به دلیل عدم ورود هوا و مخلوط آن با شیر به عنوان یکی از بهترین شیشه شیر های موجود در بازار از آن ها یاد می شود که به سلامت کودک و یا نوزاد شما نیز کمک قابل توجهی می کند.

این موضوع درست است که کودک شما در هنگام خوردن شیر چنانچه مخلوطی از هوا و شیر را در کنار هم داشته باشد، به بیماری کولیک یا نفخ روده دچار می شود اما شیشه شیر های ضد نفخ از این موضوع به صورت کامل جلوگیری می کند.

جالب است بدانید که این نوع از شیشه شیر های موجود در بازار در طراحی خود از سوپاپ یا نِی استفاده نموده اند که این موضوع می تواند ورود هوا به شیر را به حداقل ممکن خود برساند.

آشنایی با شیشه شیر اونت!

یکی از برند های معتبری که در زمینه تهیه و تولید انواع لوازم کودک و نوزاد فعالیت می کند، برند اونت است که شیشه شیر های آن در دسته محبوب ترین شیشه شیر های موجود در بازار قرار می گیرند که به سلامت کودک شما کمک قابل توجه ای می کند. از این رو اگر به دنبال تهیه و خرید شیشه شیر اونت هستید به سایت مادران مراجعه کنید تا بتوانید محصولی مناسب و ایده آل را خریداری کنید.

نظر خود را بیان کنید