تالار و باغ تالار محلی مناسب برای جشن های عقد و عروسی

وقتی حرف برگزاری مراسم عروسی به میان میاید؛ داشتن یک مکان مناسب به دغدغه هر دو خانواده عروس و داماد تبدیل می‌شود. نکته مهم این است که تالار یا باغ تالار اصلاً کدام یکی از این دو مورد مکان بهتری برای مراسم عروسی است؟ تالار و باغ تالار چرا محل مناسبی برای عروسی هستند؟

برگزاری مراسم عروسی در تالار و باغ تالار

برگزاری مراسم عروسی در تالار و باغ تالار یکی از بهترین تصمیماتی است که می‌توانید بگیرید. در گذشته رسم بر این بود که عروسی را در خانه عروس یا داماد و در همان حیاط منزل برگزار می‌کردند.

اما این روزها که خانه‌ها آپارتمانی شده‌اند و امکانات پذیرایی‌های لاکچری با قیمت مناسب فراهم شده پس چرا از آن استفاده نکنیم؟

 تالار و باغ تالار محلی مناسب برای جشن های عقد و عروسی

برگزاری مراسم عقد یا عروسی در تالار

تالارها و سالن‌های پذیرایی سر بسته یکی از پر طرفدارترین مکان‌ها برای برگزاری مراسم عروسی هستند. مراسمات عروسی با نظم و ترتیب که همه چیز سرجای خودش بوده و قرار نیست کسی چیزی را فراموش کند.

در تهران و یا کرج تالار یا سالن‌های عقدی هستند که آماده پذیرایی از شما و مهمانانتان هستند. می‌توانید به انتخاب خود تالار و خدمات آن را تعریف کنید.

برخی از تالارها حتی مراسمی جهت عقد، عاقد، پذیرایی سلف سرویس و حتی عکاسی و آرایشگاه عروس را برای شما تدارک می‌بینند.

می‌توانید از این سالن‌های عقد و یا تالارها بخواهید که تم شما را اجرا کنند. نکته جذاب در مورد این تالارها این است که سر بسته بوده و برای روزهای سرد سال و برگزاری مراسم عقد و عروسی بسیار مناسب هستند.

یک تالار عروسی یا سالن عقد نمونه کارهای خود را داشته و حتی با تم دلخواه شما سالن را تزئین خواهند کرد. از آن‌ها بخواهید یک فیلم‌بردار خبره برای مراسم شما استخدام کنند و تک تک لحظات شاد و زیبای خود را ثبت کنید.

به آرایشگر حرفه‌ای آن‌ها اعتماد کنید و در روز عروسی خود شاداب‌تر و خوشحال‌تر از هر عروس دیگری به نظر برسید.

زمانی که پای کیفیت به میان می‌آید دفتر ازدواج‌هایی که به سالن عقد هم مشهور هستند می‌توانند کارهای شما را به خوبی برنامه ریزی کرده و تمامی دل مشغولی‌های شما را پایان دهند.

برگزای یک جشن کوچک و قیمت عقد در محضر در دفاتر ازدواج و یا انجام آن در تالار به نسبت یک عقد در محضر ساده گران قیمت‌تر است اما خیال شما از این راحت است که از مهمانان شما به خوبی پذیرایی شده و در همه چیز همان چیزی خواهد بود که شما می‌خواهید.

 تالار و باغ تالار محلی مناسب برای جشن های عقد و عروسی

برگزاری مراسم عروسی در باغ تالار

شاید شما هم جزو کسانی هستید که ترجیح می‌دهید در روزهای خوب سال مراسم عقد یا عروسی خود را در فضای باز برگزار کنید. درختان سرسبز، صدای آب و آهنگ زنده ملایم می‌تواند عروسی یا عقد شما را به بهترین روز زندگیتان تبدیل کند.

باغ‌تالار یا روف گاردن یکی از مکان‌های برگزاری مراسم عروسی است که شاید تجربه جدیدی برای شما باشد. روز‌های گرم تابستان و نور خورشید می‌تواند لباس و موهای شما را درخشان نشان دهد.

حتی خنکای ملایم ماه اول پاییز و یا بهار می‌تواند به کلی حال و هوای مراسم شما را عوض کند. درست مانند تالارهای سربسته باغ‌تالارها هم خدمات و امکانات مخصوص به خود را دارند.

پذیرایی از مهمان‌ها به صرف شام و نهار یا عصرانه با خدمات سلف سرویس، موسیقی زنده، گل آرایی و شمع آرایی‌های جذابی که فضا را بیش از پیش رمانتیک و لذت بخش می‌کند.

تجربه عکاسی در محیطی سرسبز که با دریاچه‌های مصنوعی تزئین شده می‌تواند کیفیت لحظات شما را بالا ببرد.

قیمت برگزاری مراسم عروسی در تالار و باغ تالار

در کنار توجه به کیفیت مراسم و مکان برگزاری آن، باید به قیمت برگزاری مراسم عروسی در تالار و باغ تالار هم توجه کنید.

باغ تالارها و تالارها هرکدام خدمات ویژه‌ای دارند و هرکدام از این خدمات هزینه جداگانه‌ای هم دارند. مثلا دفتر ازدواج ساده‌ای که عاقد خطبه عقد را جاری می‌کند قطعا بسیار کم هزینه‌تر از سالن عقدی است که هم از مهمانان شما پذیرایی می‌کند و هم این که محیطی جذاب و زیبا برای بهتر برگزار شدن مراسم شما ترتیب می‌دهد.

در نتیجه قیمت یک باغ تالار  یا تالار مخصوص مراسم عقد یا عروسی کاملا به خدماتی که ارائه می‌کند بستگی دارد. حتی منطقه‌ای که در آن قرار گرفته نیز تاثیر مستقیمی بر روی این قیمت خواهد داشت.

تشریفات عروسی و خدماتی که توسط سالن‌های عقد ارائه می‌شود حرفه‌ای بوده و در تهران نیز باتوجه به مناطق مختلف می‌توانید محل مناسبی را اجاره کرده و مراسم خود را برگزاری کنید.

یادتان باشد که عروسی شما یک روز است پس نهایت لذت را از آن ببرید و سعی کنید در کنار تشریفاتی که قرار است در مراسم خود دارید؛ کاری کنید به شما و به بقیه حسابی خوش بگذرد.

نظر خود را بیان کنید