آیا می دانید فرق بالم حجم دهنده با برق لب چیست؟ با انواع حجم دهنده و بالم آشنایی دارید؟ زیبایی مهمترین مسئله ای است که این روزها همه به دنبال ان هستیم. برای زیبایی بیشتر به دنبال استفاده از انواع روش ها و محصولات آرایشی و بهداشتی متنوعی می رویم که این روزها در شبکه های مجازی تبلیغ می شوند. لب ها مهمترین عضو صورت هستند که روی زیبایی بسیار تاثیر دارند و حجیم تر شدن آن ها و برجسته تر نشان دادن لب ها بسیار مهم است. به منظور برجسته کردن لب ها و برق شدن آن ها از حجم دهنده لب و برق لب استفاده می کنند. این دو محصول هر دو دارای مزیت هایی هستند که باعث افزایش سطح فروش آن ها می شود. در ادامه توضیحاتی را ارائه خواهیم داد تا متوجه شوید فرق بالم حجم دهنده با برق لب چیست؟

فرق بالم حجم دهنده با برق لب چیست؟

تفاوت حجم دهنده با برق لب

حجم دهنده ها بهترین محصولاتی هستند که به منظور افزایش حجم لب ها از آن ها استفاده می کنند. این محصولات دارای فرمولاسیونی هستند که لب ها را حجیم تر نشان می دهند و با برجسته شدن لب ها چین و چروک آن ها نیز حذف می گردد. برق لب نیز به عنوان یک محصول پر فروش به منظور براق کردن لب ها استفاده می شود و زمانی که لب هایی براق داشته باشید، قطعا چهره شما جذاب تر خواهد بود. این دو مزیت هایی دارند که هر دو باعث زیبایی لب می شوند اما هر یک با انجام کار خاصی که تفاوت آن ها محسوب می شود. می دانید فرق بالم حجم دهنده با برق لب چیست؟

  • اصلی ترین تفاوت بین این سه مواد تشکیل دهنده ان ها است. در ساختار بالم‌ از موادی چون لانولین استفاده می کنند که یک نرم کننده و مرطوب کننده به حساب می اید.وازلین، موم زنبور عسل، پارافین، روغن دانه آفتابگردان، روغن نارگیل از دیگر مواد تشکیل دهنده آن است. اما برای ساخت حجم دهنده هااز انواع ویتامین‌ های مورد نیاز استفاده می کنند که باعث تقویت لب می شوند. یک حجم دهنده دارای SPF است و از لب ها در برابر اشعه‌ مضر خورشید محافظت می کند. حتی در ساختار آن، آنتی اکسیدان وجود دارد که از بافت آسیب دیده محافظت خواهد کرد. اما مواد تشکیل دهنده برق لب شامل روغن و کمی رنگدانه است.
  • می دانید اصلی ترین فرق بالم لب حجم دهنده با برق لب چیست؟ نوع کاربرد و مزیت آن ها است. هر یک از این سه محصول اگرچه جهت زیبایی لب ها استفاده می شوند؛ اما هر یک از آن ها به منظور مزیت خاصی به کار می روند.

مهمترین تفاوت های بین بالم، حجم دهنده و برق لب

  • بالم یک نوع موم یا پماد است که به منظور آبرسانی پوست به کار می رود و لب ها را نرم و لطیف می کند. بالم دارای چربی است که این چربی از خشکی لب ها جلوگیری خواهند کرد. اما حجم دهنده ها دارای ترکیباتی هستند که با سوزش لب ها سلول ها را تحریک و باعث خون رسایی بیشتر آن می شوند. به همین دلیل لب ها حجیم تر می شوند. حال اینکه در این میان برق کننده لب تنها لب ها را براق و درخشان خواهد کرد.
  • قیمت دیگر فاکتور مهمی است که باعث تفاوت این سه می شود. ساختار هر یک از این سه محصول دارای ساختار متفاوتی هستند و همچین مزیت های مختلفی نیز دارند. حال اینکه این پارامترها روی قیمت این محصولات نیز تاثیر خواهد گذاشت.
  • حجم دهنده به عنوان یک روش آرایشی توسط تزریق ژل لب یا فیلر های تزریقی انجام می شود. این ماده دارای اسید هیالورونیک است که یک نوع ماده طبیعی می باشد و باعث افزایش حجم لب ها خواهد شد. اما برق لب و بالم هر دو همانند پمادی هستند که روی لب ها کشیده می شوند.
  • بالم ها سرشار از ویتامین‌ هایی هستند که لب ها را تغذیه می کنند، اما براق کننده جدا از براق کنندگی خاصیت نرم کنندگی نیز دارد. حجم دهنده ها تنها با حجیم کردن چین و چروک ها را حذف می کنند.
  • بالم حاوی آنتی اکسیدان است که برای ترمیم بافت آسیب دیده مفید هستند و چنانچه لب های شما زخمی باشند یا ترک و پوسته پوسته شوند، این پماد آن ها را تقویت می کند. درصورتی که تزریق ژل حجم دهنده و برق لب برای چنین مشکلاتی ضرر دارد.

فرق بالم حجم دهنده با برق لب چیست؟

نکات مهم خرید محصولات آرایشی بهداشتی

این روزها مردم به ویژه خانم ها بیشتر از هر چیزی دغدغه زیبایی خود را دارند و به منظور جوانسازی پوست خود از انواع محصولات مختلفی استفاده می کنند. مراقبت از لب ها مهمترین عامل تحریک زیبایی و جذابیت چهره می باشد. برای جوانسازی و زیبایی لب ها از انواع محصولات متنوعی استفاده می کنند که هر کدام دارای مزیت های خاصی هستند. بالم، براق کننده لب و حجم دهنده لب هر یک جزو محصولات مراقبتی پوست و آرایشی هستند که دارای ترکیبات خاص با مزایای خاص می باشند. کیفیت و اصل بودن هر یک از این موارد روی تاثیرگذاری آن ها موثر هستند. به همین منظور بارها تاکید می شود که هنگام خرید محصولات مراقبتی و بهداشتی حتما به کیفیت و برند توجه نمایید. اکنون که توضیحاتی کاملی در پاسخ به فرق بالم حجم دهنده با برق لب چیست؟ ارائه شد. حال بهتر است با نکات مهم خرید چنین محصولاتی نیز آشنایی پیدا کنید.

  • نوع پوست دیگر پارامتری است که باید برای خرید چنین محصولاتی در نظر گرفته شود. همه ما انسان ها دارای پوست یکسانی نیستیم و برخی از ما پوست چرب، بسیاری پوست خشک و اکثرا هم‌ پوست خشک و ملتهب دارند. هر یک از این پوست ها نسبت به برخی از مواد حساسیت دارند و ممکن است در برابر لوازم آرایشی و مراقبتی که به درستی انتخاب نشده باشند، حساسیت نشان دهند.
  • ترکیبات و ساختار این مواد مهمترین عامل دیگری است که حتما باید به آن توجه نمایید. برخی از این مواد ممکن است سازگار با پوست شما نباشند و نسبت به آن حساسیت نشان دهند.
  • یکی از مهمترین نکات خرید لوازم‌ مراقبتی پوست و آرایشی توجه به برند آن است. برند های بسیار زیادی از محصولات آرایشی و مراقبتی در بازار وجود دارند که هر کدام طرفداران خود را دارند. اما برندهایی معمولا بهتر هستند و کیفیت خوبی دارند که طرفداران زیادی داشته و سطح فروش آن ها بیشتر می باشد.

فرق بالم حجم دهنده با برق لب چیست؟

چگونگی خرید بهترین محصولات آرایشی و مراقبتی از معتبرترین سایت فروشگاهی

محصولات مراقبتی لب ها و لوازم آرایشی نظیر حجم دهنده ها و برق لب به سبب مزیت هایی که دارند و اهمیت زیبایی لب ها بسیار پر فروش هستند. تمامی این محصولات هم اکنون توسط بزرگترین سایت فروش لوازم آرایشی بهداشتی با قیمت مناسب توزیع می گردد. کیفیت و قیمت از فاکتورهای مهم خرید هستند و باید به آن ها توجه کرد. اگرچه قیمت در لیست نکات مهم خرید قرار می گیرد اما آخرین پارامتر پس از کیفیت است که باید آن را در نظر داشت. چرا که محصولات باکیفیت با برند معتبر معمولا دارای قیمت بالاتری هم می باشند. برای خرید بهترین محصولات آرایشی بهداشتی و مراقبتی پوست همین حالا اقدام نمایید.

نظر خود را بیان کنید