قبولی صد در صد رشته های پزشکی با آرتان بورس تاپ

رشته پزشکی و دندانپزشکی را میتوان پر متقاضی ترین و کم ظرفیت ترین رشته های دنیا دانست. رشته ای که آینده شغلی بسیار پردرآمد با پرستیژ بالایی دارد. می شود گفت بیشتر کسانی که رشته تجربی را برای تحصیل در دبیرستان انتخاب می کنند، هدفشان یکی از سه رشته پزشکی، دندانپزشکی و یا داروسازی است. در این مقاله میخواهیم یک راه تضمینی و صد در صدی به شما نشان دهیم که میتوانید بدون شرایط خاصی و با کمترین تلاش رشته پزشکی یا دندان را در ترکیه تحصیل نمایید.

دانشگاه های ترکیه از لحاظ رنکینگ بسیار سطح بالا می باشد. ۹ دانشگاه ترکیه در رتبه بندی جهانی QS رتبه زیر ۱۰۰۰ را دارند، این در حالی است که فنلاند و سوئیس هم ۹ دانشگاه، سوئد ۸ دانشگاه و دانمارک ۵ دانشگاه در این رتبه بندی دارد. شهرهای استانبول و آنکارا از دانشجو پذیرترین دانشگاه های ترکیه می باشد. علاوه بر اینها پاسپورت ترکیه در رده بندی جهانی رتبه ۵۸ را دارد در حالی که پاسپورت ایران دارای رتبه ۱۹۴ می باشد. اما برای دندانپزشکی و یا حتی پزشکی باید چکار کنیم. در لینک زیر توضیح کاملی در مورد قبولی در رشته دندانپزشکی در دانشگاه های ترکیه اورده شده است که پیشنهاد میکنیم حتما مطالعه کنید:

https://artanburstap.com/studying-dentistry-in-turkey/

ترکیه نیز مانند ایران راه های سخت تری برای قبول شدن دارد مانند شرکت در آزمون های یوس یا اس ای تی، اما آیا این دو آزمون تنها راه قبولی در دانشگاه های ترکیه است. پذیرش بدون آزمون در دانشگاه های خصوصی ترکیه یکی از راحت ترین و قانونی ترین راه ها برای دست یابی به رشته پزشکی و دندان پزشکی می باشد. سطح امکانات دانشگاه های خصوصی بسیار بیشتر از دانشگاه های دولتی می باشد. کافی است شما در اینترنت اسم دانشگاه های خصوصی ترکیه ( کوچ، مدیپل، باهچه شهیر، آجی بادام و …. ) را سرچ کنید و ویدیو های آن ها را تماشا کنید. امکانات و فضای پیشرفته ای که این دانشگاه ها دارند شما را محصور خواهند کرد.

از مزایای دیگر پذیرش بدون آزمون دانشگاه های خصوصی میتوان به این اشاره کرد که در اغلب دانشگاه ها شرط معدل و سن وجود ندارد. شما میتوانید با معدل پایین و حتی سن بالا در این دانشگاه ها با بورس های مختلف تحصیل نمایید. پس اگر در دبیرستان نتوانسته اید معدل خوبی کسب کنید اصلا نگران نباشید شما میتوانید به خواسته هایتان برسید. همانطور که در لینک زیر مشاهده میکنید، هزینه تحصیل پزشکی در ترکیه بسیار مناسب تر از دانشگاه های آمریکا و حتی برخی از کشورهای اروپایی است:

https://artanburstap.com/medical-field-in-turkey/

اقدام برای پذیرش بدون کنکور در دانشگاه های خصوصی هیچ نگرانی ندارد و کاملا قانونی است. موسسه حقوقی مهاجرتی آرتان بورس تاپ به عنوان نماینده قانونی دانشگاه های خصوصی ترکیه در ایران پذیرش در این دانشگاه ها را برای شما به ساده ترین حالت ممکن درآورده است. کافیست شما اسکن پاسپورت و ترجمه ریزنمرات ۳ سال دبیرستان خود را ارسال کنید تا در عرض کمتر از ۲۴ ساعت برای شما برگه پذیرش را ارسال کنند. همچنین این موسسه خود کارهای ثبت نام، دنکلیک، ارسال حواله، اسکان در شهر مورد نظر و …. شما را بر عهده خواهد گرفت.

پزشکی، دندانپزشکی و حتی تحصیل داروسازی در ترکیه بدون آزمون بسیار آسان تر از آن چیزی است که شما فکر می کنید. دیگر نیاز نیست چند سال دروس تخصصی و غیر تخصصی را در ایران به سختی مطالعه کنید تا شاید بتوانید در یک دانشگاه های پردیس رشته داروسازی را به زور قبول شوید. شما میتوانید با تقریبا همین هزینه در یکی از دانشگاه های خصوصی ترکیه تحصیل نمایید. اما به این هم دقت نمایید که امکانات و بیمارستان ها دانشگاه های خصوصی ترکیه بی حد و اندازه پیشرفته هستند. کافیست در اینترنت نام بیمارستان های آجی بادام، باهچه شهیر، کوچ یا مدیپل را چک کنید تا حقیقت گفته های این متن پی ببرید.

اما چرا باید دانشگاه های خصوصی ترکیه را باید برای تحصیل انتخاب کنید؟ بسیاری از افراد ترکیه را برای مهاجرت تحصیلی انتخاب می کنند چون ترکیه را پلی می دانند برای رسیدن به کشور های اروپایی. دانشگاه های خصوصی ترکیه بهترین انتخاب برای شما است اگر میخواهید در اروپا ادامه تحصیل داده یا کار کنید. بسیاری از دانشگاه های ترکیه عضو معاهده بولنیا و آراسموس هستند. طبق این معاهده نامه ها شما میتوانید به راحتی برای مهمانی و انتقالی دانشگاه های عضو اتحادیه اروپا درخواست ارسال نمایید.

همچنین اگر در این دانشگاه ها معدل شما بالای ۱۵ باشد تخفیف درصدی در شهریه و اگر بالای ۱۹ باشد ۱۰۰ درصد تخفیف شهریه سالانه دانشگاه به شما تعلق می گیرد. موسسه حقوقی مهاجرتی آرتان بورس تاپ می تواند برای شما بدون هیچ شرط و رزومه ای از دانشگاه های خصوصی ترکیه و قبرس از ۳۰ الی ۶۰ درصد در تمامی رشته ها بورس بگیرد.

نظر خود را بیان کنید