با بروز بیماری کرونا کارهای خدماتی به ویژه پرستاری در منزل برای سالمندان و کودکان از اهمیت زیادی برخوردار شده است و متقاضیان زیاد شده است . با بسته شدن مراکز نگهداری از سالمند و مهد کودک ها خانواده ها به دنبال استخدام پرستار و مراقب برای کودکان  سالمندان خود هستند . شرکتهای معتبر زیادی در این زمینه فعالیت می کنند . یکی از بهترین و معتبرترین این شرکتها در تهران ؛  مرکز خدمات پرستاری آسایش ایده ال است .  تجربه بالای پرسنل و تخصص بالای پرستاران این موسسه را از سایرین متمایز کرده است .

جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص استخدام پرستار سالمند و پرستار کودک می توانید با مشاورین ما در مرکز پرستاری در منزل آسایش مراقبت ایده آل تماس بگیرید :

تلفن: ۰۲۱۴۴۲۱۵۸۱۳   –   ۰۲۱۴۴۲۵۵۸۶۱

استخدام پرستار سالمند

هزینه و قیمت استخدام  پرستار در منزل

هزینه پرستار در منزل برای کودکان و سالمندان متفاوت است . از این رو این دو را از هم تفکیک می کنیم و جداگانه توضیحی در رابطه با هریک ارائه می کنیم .

هزینه های پرستاری از کودک در منزل

برای تعیین هزینه پرستار کودک در منزل نیاز است تا برخی از فاکتورها را در نظر بگیریم که مهترین فاکتور مدت زمان پرستاری است بطور مثال فردی که به صورت ساعتی کار پرستاری را انجام می دهد بدون شک با کسی که ۲۴ ساعته کار می کند هزینه متفاوت و کمتری خواهد داشت .

یکی فاکتور دیگر میزان کاری است که والدین از پرستار انتظار دارند انجام دهد بطور مثال هم امور کودک را انجام دهد و همین اینکه کارهای منزل را نیز در کنار این کار انجام دهد . در این صورت هزینه متفاوت خواهد بود .

فاکتور دیگر تخصص پرستار است . بیشتر خانواده ها دوست دارند پرستاری را استخدام کنند که بتواند در آموزش کودک نیز تاثیر بگذارد بطور مثال زبان خارجه به کودک تعلیم دهد و یا بازیهای آموزشی ارائه نماید و حتی در درس و مشق کمک حال فرزندشان باشد .

در نهایت باید توجه داشته باشید که هر میزان کاری که انتظار دارید یک پرستار انجام دهد ارتباط مستقیم با تعیین هزینه خواهد داشت .

هزینه پرستاری و نگهداری سالمند

هزینه پرستار سالمند نیز همانند پرستار کودک دارای فاکتور های خاصی است . هر چند در برخی از فاکتورها فعالیت پرستار مشترک است ولی برخی از عوامل باعث می شود هزینه های متفاوتی داشته باشد . بطور مثال مهمترین فاکتور در نگهداری سالمند توانایی سالمند است . بدین صورت که آیا پرستار سالمند خود می تواند برخی از امورات مانند رفتن به دستشویی و حمام کردن را انجام دهد یا نه ؟ یا اینکه سالمند بیماری خاصی ندارد (مانند م آلزایمر , ms و ..)

در کل بر اساس همه این گفته ها بهترین راه برای تقاضای استخدام پرستار در منزل مشاوره گرفتن از مرکز خدمات پرستاری در منزل آسایش ایده آل و یا مرکز معتبر دیگر است . می توانید با ما تماس بگیرید :

شماره تلفن: ۰۲۱۴۴۲۱۵۸۱۳   –   ۰۲۱۴۴۲۵۵۸۶۱

موبایل : ۰۹۱۲۵۸۳۹۹۳۸

پرستار

شرح وظایف پرستار کودک و سالمند

در زیر سعی کردیم برخی از وظایفی که پرستار کودک و سالمند در صورت درخواست خانواده ها باید انجام دهند به صورت جداگانه ارائه کرده ایم :

وظایف پرستار کودک در منزل

انجام امور کوک : نگهداری کودک , غذا دادن به کودک , شستشوی البسه کودک , استحمام کودک , تعویض پوشک , آموزش تخصصی مثل زبان انگلیسی  , یادگیری خواند و نوشتن و … , رسیدگی به خواب کودک

انجام امور منزل ( در صورت در خواست والدین کودک) : شستوشوی البسه خانواده , تهیه غذا برای خانواده , انجام امور منزل

وظایف پرستار سالمند در منزل

از وظایف پرستار سالمند و کودک مورد کارهای منزل مشترک می باشد . و مورد اصلی را بیان می کنیم  .

 هر سالمند ویژگی های خاص خود را دارد و با دیگران متفاوت است لذا اولین کاری که هر پرستار باید در نگهداری سالمند انجام دهد برقراری ارتباط است. بعد از آن :

خوش صحبتی  , تهیه غذا برای سالمند , رسیدگی به وقت دقیق داروهای سالمند , بردن سالمند به پیاده روی , شستشوی البسه , کمک به سالمند در رفتن به حمام و …

برای اینکه در استخدام پرستار سالمند و کودک در منزل اطلاعات زیادی را کسب کنید توصیه می کنی به وب سایت ما به آدرس : www. asayeshiedeal.com  سر بزنید ما سعی کرده ایم بهترین راهکارها را ارائه نماییم . یا می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید و خدمات مشاوره رایگان ما بهرمند شوید .

شماره تلفن: ۰۲۱۴۴۲۱۵۸۱۳   –   ۰۲۱۴۴۲۵۵۸۶۱

موبایل : ۰۹۱۲۵۸۳۹۹۳۸

نظر خود را بیان کنید