دکتر کامران یاراحمدی، ریاست مرکز نخبگان برتر پژوهش‌های زیست‌فناوری با اشاره به افزایش کارآفرینی در حوزه سلامت و زیست‌فناوری از برگزاری دهمین دوره همایش ملی کارآفرینان برتر عرصه زیست‌فناوری خبر داد.

با نگاهی به آمارهای جهانی شاهد افزایش سرمایه‌گذاری در حوزه سلامت هستیم. در ایران نیز حوزه سلامت و به خصوص زیست‌فناوری از جمله صنایعی هستند که رشد چند برابری را در سال اخیر تجربه کرده است.

دکتر یاراحمدی، رئیس مرکز نخبگان برتر پژوهش‌های زیست‌فناوری و مدیر موفق ملی از نگاه وزارت صمت در سال ۱۳۹۸، می‌گوید:

با شیوع کرونا انتظار می‌رفت که بسیاری از کارآفرینی‌ها با شکست مواجه شود اما با توجه به اهمیت سلامت و بهداشت، کارآفرینان حوزه سلامت سال خوبی را تجربه کرده‌اند.

وی همچنین افزود:

البته اشتباه است اگر بگوییم هر کارآفرینی در این حوزه موفق خواهد شد. امسال در دهمین دوره همایش ملی کارآفرینان برتر عرصه زیست‌فناوری میزبان آن دسته استارت‌آپ‌های موفق حوزه سلامت هستیم که با گذر از چالش‌ها و فعالیت اصولی و بر اساس دانش‌ کسب و کار، فعالیت خود را آغاز کرده و در حال گسترش آن هستند.

خرسندیم از استارت‌آپ‌های حوزه سلامت و زیست‌فناوری دعوت کنیم تا در دهمین دوره از این همایش که در تاریخ بیست و یکم اسفندماه سال جاری برگزار می‌شود، شرکت کنند. جایی که با حضور بزرگان صنعت زیست‌فناوری داوری می‌شوند و از برترین استارت‌آپ‌های این حوزه تقدیر می‌شود.

استارت‌آپ‌های حوزه زیستی می‌توانند از طریق تماس با تلفن دبیرخانه همایش برای ثبت شرکت خود اقدام نمایند. لازم به ذکر است شرکت در این همایش برای استارت‌آپ‌ها رایگان بوده و هیچ هزینه‌ای از این شرکت‌ها دریافت نمی‌شود.

دانشجویان، فعالان و علاقمندان زیست فناوری که مایل به شرکت در این همایش هستند می‌توانند با مراجعه به سایت همایش اقدام به ثبت‌نام نمایند. در جهت حفظ پروتکل‌های بهداشتی و همچنین استفاده تمامی علاقمندان از فرصت پیش رو،  این همایش برای دانشجویان، فعالان و علاقمندان صنعت زیست‌فناوری به صورت آنلاین و برخط برگزار خواهد شد.

نظر خود را بیان کنید