حتما برای شما هم پیش آمده که برای تهیه کرم مناسب و مراقبت کننده از پوست خود به داروخانه مراجعه کرده و با حجم زیاد و متفاوتی از برندهای داخلی و خارجی مواجه شده اید. کرم های مختلف با اسانس های متفاوت و در اندازه ها و بسته بندی هایی بسیارچشم نواز! از کرم مرطوب کننده صورت تا کرم های ضدجوش و برطرف کننده جای لک! اما شاید بزرگترین مشکل، برای بسیاری از ما این باشد که کدام یک از برندها، و کدام محصول را می بایست انتخاب کنیم؟ آیا برندهای داخلی به اندازه مارک های خارجی می توانند تامین کننده نیاز ما باشند؟ برند سینره، نامی آشنا در زمینه محصولات آرایشی و بهداشتی است. این برند داخلی تولیدکننده انواع کرم های مختلف مخصوص آقایان و خانم ها بوده و با توجه به فصلی که در آن قرار داریم و افزایش مصرف کرم های مرطوب کننده پوست و محافظ در برابر خشکی آن، در فصل سرما می خواهیم به بررسی کرم مرطوب کننده صورت سینره (مخصوص پوست های خشک و معمولی) بپردازیم .

سینره cinere

کرم مرطوب کننده سینره به راحتی بر روی پوست شما پخش شده و بنابراین برای هربار مصرف کافی است، مقدار کمی از آن را استفاده کنید. به علاوه پس از مالیدن بر روی پوست سریع جذب شده و قدرت آبرسانی فوق العاده ای دارد. از طرفی این کرم با ایجاد رطوبت زیاد می تواند از ایجاد چین و چروک نیز جلوگیری کند. در ترکیبات این کرم، از روغن آرگان که گیاهی بسیار مفید برای سلامت و زیبایی پوست است، نیز استفاده می شود. بنابراین اگر پوستی خشک دارید، استفاده از این محصول، روزانه دوبار (صبح و شب) پیشنهاد می شود اما اگر چربی پوست شما متوسط است، استفاده روزانه یکبار، می تواند مناسب باشد.

سینره cinere

این کرم ها در تیوب هایی منطعف و سبک با درب کاملا محکم بسته بندی شده و بنابراین براحتی می توانید آن را در کیف خود حمل کنید. از دیگر نقاط قوت این کرم مرطوب کننده بوی ملایم و خوش آن است. علاوه بر این، با توجه به جنس خاص تیوب، امکان استفاده از تمام محتویات داخل آن میسر است.

توجه داشته باشید، کرم مرطوب کننده صورت سینره برای دو نوع پوست خشک یا معمولی و چرب تهیه شده است. بنابراین پیش از خرید، حتما جنس پوست خود را درنظر بگیرید چرا که اگر پوستی چرب داشته باشید و از نوع مرطوب کننده صورت برای پوست خشک استفاده کنید، به دلیل میزان رطوبت رسانی و چربی زیاد، جوش های ریزی بر روی صورت شما پدید خواهد آمد.

cinere1

(برای مشاهده محصول مخصوص پوست های چرب، اینجا کلیک کنید)

قیمت این کرم با توجه به تمام مزایا و نیز همقدم بودن با نوع خارجی آن تنها ۱۵۳۰۰ تومان است. برای خریداری آنلاین می توانید به طبیعت شاپ مراجعه کنید.

نظر خود را بیان کنید