معرفی برخی از ابزارها و خرید آنلاین تجهیزات دندانپزشکی

تجهیزات دندانپزشکی شامل نمونه های بسیار زیادی از وسایل می‌باشند که وجود همه‌ی آنها در هر دندانپزشکی بسیار ضروری و لازم خواهد بود و این گونه تجهیزات دندانپزشکی بسیار حساس و کاربردی می باشند.در ادامه برخی از تجهیزات دندانپزشکی برای شما معرفی گردیده تا بتوانید در زمان خرید تجهیزات دندانپزشکی با اطلاعات کامل تری اقدام کنید.

ساکشن دندانپزشکی

یکی از دستگاه‌هایی که نسبت به وسایل دندانپزشکی دیگر دارای کاربرد عمومی تری بوده و به منظور تخلیه هر آنچه که در دهان است مورد استفاده قرار می گیرد ساکشن می باشد. حتماً در زمان مراجعه به دندانپزشکی این دستگاه را دیده اید چرا که در جراحی های مربوط به لثه و دندان از آن استفاده میگردد. دقت داشته باشید که دستگاه ساکشن به عنوان یکی از تجهیزات دندانپزشکی پرکاربرد دارای قدرت های مختلفی است که بنا بر شرایط از دستگاه با قدرت مناسب استفاده میگردد.

نحوه عملکرد دستگاه ساکشن به این صورت است که لوله رابط آن در درون دهان بیمار قرار گرفته می‌شود و معمولاً بیمار حس خوشایندی از این موضوع ندارد و در طول درمان این دستگاه همواره در دهان قرار می گیرد و دارای انواع مختلفی است که می‌توان به ساکشن آبی و ساکشن هوایی اشاره کرد. برای خرید تجهیزات دندانپزشکی همانند ساکشن از فروشگاه ها و شرکت های معتبر و قابل اعتماد به دلیل حساسیت و اهمیت تجهیزات دندانپزشکی استفاده کنید.

هندپیس دندانپزشکی

شاید در ظاهر این وسیله بسیار ساده به نظر بیاید اما قطعاً جز یکی از ضروری ترین تجهیزات دندانپزشکی به شمار می رود که به عنوان کاوشگر دندان آن را می‌شناسند و برای پیدا کردن بیماری های لثه و پوسیدگی های دندان کاربرد دارد؛ معمولاً این وسیله کاربردی یک دسته بلند دارد و سری آنها به صورت تیز در انواع منعطف و ضخیم خواهد بود و دندان پزشک از آن استفاده می‌کند و به واسطه آن می‌توانند قسمت های پوسیده دندانی را تشخیص بدهد و برای تراشیدن جرم و پلاک دندان ها نیز کاربرد دارد. به منظور آگاهی از قیمت تجهیزات پزشکی می توانید از کام طب استفاده کنید.

اسکیلر دندانپزشکی

دندانپزشک برای بیمارانی که به منظور جرم گیری دندان مراجعه می کنند از این وسیله کاربردی استفاده می‌کند و به واسطه آن می توان جرم و پلاک باقی مانده روی دندان ها را بسیار تمیز نمود. در واقع عدم وجود این وسیله ای کاربردی در دندانپزشکی میتواند سبب اختلال در کار دندانپزشک گردد.

آینه دندانپزشکی

یکی دیگر از تجهیزات دندانپزشکی که شاید در ظاهر بسیار ساده به نظر بیاید اما کاربرد زیادی داشته است آینه دندانپزشکی می باشد. آینه در دندانپزشکی به صورت کلی دو کاربرد داشته است که می‌توان گفت دندانپزشک به واسطه آینه نسبت به کل دندان ها دید مناسب خواهد داشت و اصلی ترین کاربرد آن بررسی دندان ها و داخل دهان است و برای قسمت های پشتی دندان ها که نمی توان به آسانی معاینه آنها را انجام داد آینه به عنوان یک ابزار بسیار کارآمد معرفی می شود؛ کاربرد دیگر آینه برای جابجا کردن زبان در زمان معاینه کردن دندان ها خواهد بود و دندانپزشک به این واسطه می تواند زبان بیمار را در حین معاینه در قسمت‌های مختلف جابجا کند بدون اینکه از دست یا انگشت استفاده شود.

آینه دندانپزشکی دوسری دارد که شامل آینه معمولی و آینه مقعر میباشد و آینه معمولی برای دیدن یک تصویر دقیق استفاده می گردد و آینه مقعر به منظور بزرگتر نشان دادن قسمتهای مورد معاینه و بررسی استفاده می گردد. این نکته را نیز بخاطر بسپارید که قیمت تجهیزات دندانپزشکی  با توجه به نوع کارایی و مشخصات آنها تعیین می گردد.

مرجعی بی نظیر برای خرید تجهیزات دندانپزشکی

اگر به دنبال یک مرجع جامع به منظور خرید تجهیزات دندانپزشکی هستید کام طب به عنوان یکی از بهترین ها برای شما می باشد که می توانید تجهیزات دندانپزشکی را با تنوع بی نظیر به صورت آنلاین خریداری کنید؛ کام طب برای شما شرایط خرید اقساطی و تخفیف را در نظر گرفته و به صورت ۲۴ ساعته و در هر ساعت از شبانه روز برای خرید تجهیزات دندانپزشکی میتوانید اقدام کنید. آنچه که به عنوان مزیت اصلی در کام طب معرفی می شود پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته و پرداخت در محل می باشد و همچنین تمامی تجهیزات دندانپزشکی و وسایل مورد نیاز در این مرجع بی‌نظیر وجود دارد که دارای ضمانت اصل بودن کالا و ضمانت استاندارد بودن کالا بوده است. پس برای خرید مطمئن و راحت تجهیزات دندانپزشکی با قیمت های منصفانه می توانید همین حالا از کام طب استفاده کنید.

نظر خود را بیان کنید