سلامتی و شادابی را به خودتان هدیه دهید.

دسته‌ها: رپورتاژ آگهی. برچسب‌ها: رپورتاژ.

 اگر به دنبال راه حلی برای مقابله با چالش ها و یک زندگی شاد و سالم هستید، در مراحل مختلف زندگی و در برهه های زمانی مختلف، به کمک و مشاوره متخصص روانشناسی نیاز دارید. یک روانشناس می تواند در مقابله با دغدغه ها و مشکلاتی که حل آنان ناممکن به نظر می رسد، به شما کمک کند. اگر به دنبال امید، انگیزه و شادی هستید و نمی­خواهید اجازه دهید تا زندگی لذت بخش تحت تاثیر استرس، افسردگی، مشکلات فردی و خانوادگی قرار گیرد، توصیه می کنیم با خدمات یک متخصص روانشناسی آشنا شوید و حتما در صورت نیاز به این متخصص مراجعه کنید. رضایت از زندگی حق هر فردی است.

متخصص روانشناسی

متخصص روانشناسی

متخصص روانشناسی به چه کسی گفته می شود؟

مراجعه به یک متخصص روانشناس می تواند بسیار موثر باشد. اگر تصمیم گرفته اید تا از این نوع خدمات مشاوره ای بهره مند شوید، در گام اول باید بدانید که در حوزه روانشناسی، متخصص به چه کسی گفته می شود. یک روانشناس می تواند در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد تحصیل کرده باشد و به ارائه خدمات مشاوره بپردازد. در صورتی که روانشناس پس از مقطع کارشناسی ارشد، طی یک دوره تخصصی ۴ تا ۶ ساله به ادامه تحصیل بپردازد و موفق به اخذ دکتری تخصصی روانشناسی شود، می توان او را متخصص روانشناسی دانست. هر روانشناسی برای ارائه خدمات مشاوره باید در سازمان نظام روانشناسی عضو و مجوز های لازم را از سازمان های مربوطه همچون بهزیستی اخذ نماید. یک متخصص در این حوزه باید با پژوهش ، مطالعه ، تالیف و ترجمه کتاب، علم خود را به روز نماید. متخصصان روانشناسی پس از اتمام دوره تحصیل نیز با گذراندن دوره های مختلف در داخل و خارج از کشور، هر روز به دانش و مهارت خود می افزایند.

متخصص روانشناسی به چه کسی گفته می شود؟

متخصص روانشناسی به چه کسی گفته می شود؟

یک متخصص روانشناسی چگونه به ما کمک می کند؟

هدف از مشاوره های روانشناسی رهایی از رنج و داشتن یک زندگی شاد است. به این منظور یک متخصص روانشناسی، با فهم بهتر از فرد، کمک می کند تا مشکلات و دغدغه های او حل شود. ارزیابی، تشخیص و درمان اجزای مشاوره موثر هستند. بسته به مشکلات روانشناختی افراد، هر یک از اجزا ممکن است اهمیت بیشتری داشته و زمان بیشتری برای آنان صرف شود. متخصص روانشناسی در مجموع علائم، کارکرد فردی و روابط بین فردی و خانوادگی را مورد توجه قرار می­ دهد. زمینه فعالیت یک روانشناس بسیار گسترده است و می تواند از حل استرس های موقعیتی تا درمان مشکلات حاد روانشناختی متفاوت می باشد. خدمات مشاوره روانشناسی، مختص گروه سنی خاصی نیست و تمامی افراد از کودکی تا سالمندی می توانند با استفاده از مشاوره های موثر روانشناسی، زندگی شادی را تجربه کنند.

مراجعه به متخصص روانشناسی محدودیت سنی ندارد

مراجعه به متخصص روانشناسی محدودیت سنی ندارد

برای درمان کدام مشکلات باید به متخصص روانشناسی مراجعه کرد؟

یک متخصص روانشناسی می تواند به ما در حل انواع مشکلات و دغدغه ها یاری نماید. مشکل هر چیزی است که زندگی ما را از حالت متعادل و عادی خارج می کند.

درمان انواع استرس و اضطراب یکی از محورهای اصلی این مشکلات است. تمامی افراد ممکن است در مراحل مختلف زندگی خود دچار استرس یا اضطراب شوند. با مراجعه به روانشناس و بهره مندی از خدمات مشاوره، می توان به این مشکلات فائق آمد.

درمان افسردگی از دیگر مشکلات است. در صورتی که افسردگی و بی انگیزگی زندگی شما را دچار اختلال کرده است، برای افزایش کیفیت زندگی حتما به کمک یک روانشناس نیاز دارید.

در صورتی که مرگ عزیزی شما را دچار چالش کرده و پس از گذر زمان، قادر به بازگشت به زندگی عادی خود نیستید، می­توانید با مراجعه به یک متخصص روانشناسی، برای کنار آمدن با این مسئله از او کمک بگیرید.

ترس های شدید که می تواند زندگی شما را مختل کند، با کمک یک متخصص در زمینه روانشناسی قابل رفع و درمان است. در صورتی که از ارتفاع، حیوانات، تغییر شغل و … ترس شدیدی دارید، به جای تحمل ترس و افت کیفیت زندگی به فکر مشورت با یک متخصص باشید.

متخصص روانشناسی در رفع انواع مشکلات و دغدغه ها به ما کمک می کند

متخصص روانشناسی در رفع انواع مشکلات و دغدغه ها به ما کمک می کند

مشاوره ترک عادات ناسالم از جمله خدمات یک مشاور روانشناس است. عاداتی که تصور می کنیم هرگز قابل کنار گذاشتن نیستن، می توانند به راحتی با کمک یک متخصص کنار گذاشته شوند.

درمان وسواس های شدید نیز از جمله خدمات یک روانشناس است. در صورتی که مبتلا به وسواس شدید هستید و تمامی ابعاد زندگی شما تحت تاثیر این بیماری قرار گرفته است، در مراجعه به یک روانشناس حرفه ای و زبده درنگ نکنید.

مشاوره های ازدواج و مشاوره خانواده نیز گروه بزرگی از خدمات یک متخصص روانشناسی را تشکیل می دهند. هر چند بسیاری تصور می کنند انتخاب و مراجعه به مشاور به معنای اعتراف به شکست در روابط خانوادگی و ازدواج است اما واقعیت این است که یک مشاور می تواند به شما در ترمیم روابط و جلوگیری از شکستی که به هر دلیلی ممکن است رخ دهد، کمک بزرگی نماید. یک مشاور خانواده با کمک به رفع مشکلات رفتاری و عاطفی از فروپاشی خانواده ها جلوگیری می کند.

مشاوره آنلاین یا حضوری ؟

مشاوره متخصص روانشناسی می تواند حضوری یا آنلاین باشد. شما بر اساس شرایط و نیاز خود در خصوص نوع مشاوره تصمیم می گیرید. بسیاری از افراد به دلیل بعد مسافت، محدودیت زمانی، راحت نبودن در برقراری ارتباط به صورت حضوری و به دلایل دیگر ترجیح می دهند از خدمات مشاوره آنلاین استفاده نمایند. همچنین ممکن است شما در یک شرایط اضطراری نیاز به مشاوره فوری داشته باشید که در این حالت مشاوره آنلاین بهترین گزینه است. با مشاوره آنلاین یک متخصص روانشناسی در ساعات بیشتری از شبانه روز و در موقعیت های مختلف زندگی در دسترس شماست. جالب است بدانید در مشاوره آنلاین، نوشتن مشکلات می تواند گام بزرگی در درمان باشد.

مزیت های مشاوره آنلاین روانشناسی

مزیت های مشاوره آنلاین روانشناسی

معرفی دکتر رامین علوی نژاد

دکتر رامین علوی نژاد، متخصص روانشناسی است که با گذراندن دوره دکتری تخصصی روانشناسی، مطالعه و پژوهش، گذراندن دوره های مختلف در داخل کشور و اروپا، تالیف و ترجمه کتب تخصصی، تجربه و تخصص زیادی را کسب نموده است. شما می توانید برای رفع بسیاری از دغدغه و مشکلات خود از جمله درمان استرس، اضطراب، وسواس و … به ایشان مراجعه نمایید. مشاوره های ازدواج و خانواده نیز به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای توسط ایشان ارائه می شود. برای آشنایی بیشتر با دکتر رامین علوی نژاد و همچنین استفاده از مشاوره های آنلاین، می توانید به سایت https://drraminalavi.com/ مراجعه نمایید. فراموش نکنید تجربه زندگی شاد و لذت بخش حق شماست. برای رفع مشکلات خود تعلل نکنید.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین


۱ دیدگاه

نظر خود را بیان کنید