ریمل ها یکی از انواع لوازم آرایشی هستند که به هر چه زیبا تر شدن مژه ها کمک فراوان می کنند. البته دقت داشته باشید که هر ریملی نمی تواند زیبایی مژه های شما را افزایش دهد. شما قبل از آنکه ریملی را تهیه کنید باید به خوبی بدانید که چه انتظاری دارید و سپس با توجه به آنها خرید خود را انجام دهید. البته در کنار این وسیله نیز میتوانید از مداد چشم هم برای آرایش چشمان خود استفاده کنید پس خرید مداد چشم را نیز در نظر داشته باشید، اما در این متن ما قصد داریم بهترین ریمل چشم را به شما معرفی کنیم. ما در اینجا چند نکته در رابطه با خرید و مشخصاتی که یک ریمل خوب باید داشته باشد را به شما  ارائه می کنیم تا بتوانید بهترین ها را خریداری نمایید.

راهنمای خرید بهترین ریمل چشم

ویژگی های یک ریمل خوب

ریمل برای آنکه بتوانند بیشترین اثر بخشی را بر روی مژه ها از خود نشان دهند باید دارای چند ویژگی باشند. این نکات، مواردی است که محصولات خوب موجود در بازار باید آنها را دارا باشند و مخصوص یک برند و یا مارک خاص نیست.

استفاده از آن راحت باشد

هیچ چیز به اندازه داشتن یک ریمل چشم که برس آن بسیار بزرگ باشد، آزار دهنده نیست. استفاده از ریمل هایی که برس کوچکتری دارند بسیار راحت تر بوده و شما به هنگام استفاده نگران بیرون زدن و یا ایجاد ظاهری نامرتب مواجه نخواهید شد. ریمل هایی که اندازه برس آنها در حد نرمال و ایده آل قرار دارد، در نهایت باعث زیبا به نظر آمدن مژه ها می شوند.

ترکیب ریمل بسیار مهم است

مهم ترین موضوعی که در رابطه با ریمل‌ها بسیار مهم است، ترکیبات آن است. بهتر است ریمل هایی تهیه کنید که میزان رطوبت در آنها بیشتر باشد. این نوع به راحتی پاک شده و برای کسانی که به طور روزانه از آن استفاده می کنند، مناسب تر است. ریمل هایی که میزان رطوبت و یا آب کمتری را دارند تنها در مواقع خاص استفاده کنید.

ماندگاری بالایی بر روی مژه داشته باشد

ماندگاری ریمل بر روی مژه ها اهیمت زیادی دارد. معمولا عامل و فاکتوری که باعث می شود یک ریمل ماندگاری بالایی داشته باشد، کیفیت آن است.

ریمل ها برای آنکه مدت زمان زیادی بر روی مژه باقی بمانند ساخته نشده اند. گاهی که دوست دارید ظاهری متفاوت تر از همیشه داشته باشید می توانید از آن استفاده کنید.

گاهی اوقات ریمل ساعات طولانی بر روی مژه ها باقی می ماند و برخی از خانم ها نیز به هنگام خواب شبانه، آرایش چشم های خود را پاک نمی کنند. پس عاری بودن ریمل از مواد نگهداری آسیب زا بسیار اهمیت دارد. ماندگاری و سالم ماندن مژه ها و چشم، باید در یک ریمل وجود داشته باشد و یکی بدون دیگری ممکن است مسائل و مشکلاتی را ایجاد کند.

خیلی سریع پاک شود

هیچ چیز بدتر از پاک کردن ریمل های بی کیفیت نیست. این مورد زمانی مشکلات خود را نشان می دهد که قصد دارید هر چه سریع آن را پاک کنید. اما با کمال تعجب مشاهده خواهید کرد که برای از بین بردن ریمل از روی مژه هایتان باید وقت و زمان زیادی صرف کنید. اینجاست که به خود قول می دهید از این بعد به دنبال مواد آرایشی با کیفیت بگردید.

به سرعت خشک شود

گاهی اوقات فرصت کافی برای منتظر ماندن و خشک شدن ریمل وجود ندارد. اگر انسان صبوری نیستید و دوست دارید بعد از استفاده ریمل سریع به بقیه کارهای خود برسید، بهتر  است سعی کنید ریمل هایی که خریداری کنید که به سرعت خشک شوند.

توقعات شما را به خوبی برآورده کند

یکی از وظایفی که ریمل ها باید به خوبی از عهده آن برآیند، برآورده کردن توقعات شماست. اما این جمله به چه معناست؟ وقتی شما ریملی را مورد استفاده قرار می دهید، دوست دارید ظاهری فوق العاده و منحصر به فرد تر پیدا کنید.

اگر ریمل شما نتواند زیبایی مژه هایتان را افزایش دهد و حجم آنها را بیشتر کند، استفاده از ریمل فایده ای نخواهد داشت. چه بسا گاهی ریمل های بی کیفیت ممکن است سلامتی شما را با تهدید و خطر نیز مواجه کند و این مسلما آن چیزی نیست که تمایل داشته باشید برایتان  اتفاق بیفتد.

راهنمای خرید بهترین ریمل چشم

تنها یک کاربرد نداشته باشد

علاوه بر آنکه باید بتواند مژه های شما را به طرز زیبایی بیاراید، باید حاوی ترکیبات و موادی مفیدی برای مژه نیز باشد. یک ریمل خوب حاوی مواد تقویت کننده مژه نیز می‌باشد.

ضمنا سعی کنید ریملی تهیه نمایید که ترکیبات مرطوب کننده نیز در خود داشته باشد. این مواد می توانند از خشک شدن مژه هایتان در اثر استفاده از ریمل جلوگیری کنند. گل مژه و ریزش مژه ها، دو مورد از عوارضی هستند که ممکن است ریمل های بدون آب برای شما ایجاد کنند.

خرید اینترنتی ریمل چشم

یکی از بهترین راه ها برای خرید این لوازم آرایش، خرید اینترنتی آن است، شما میتوانید در فروشگاه کالاوما انواع لوازم آرایش صورت اصل را با بهترین قیمت خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

نظر خود را بیان کنید