خرید کاندوم

چرا خرید کاندوم؟

در این مقاله چند دلیل برای استفاده و خرید کاندوم در طول فعالیت های جنسی آورده شده است :

کاهش خطر بارداری

خطر بارداری را کاهش می دهد – به طور صحیح ، کاندوم ۹۷٪ در جلوگیری از بارداری موثر است. این بدان معنی نیست که احتمال بارداری وجود ندارد ، اما این احتمال کمتر رخ می دهد.

بیماری های مقاربتی

خرید کاندوم و استفاده از آن ابتلا به بیماری های مقاربتی را کاهش می دهد – باز هم ، تا زمانی که کاندوم به درستی استفاده شود ، خطر سوزاک ، سفلیس و دیگر بیماری را تا حدود بالایی کاهش می دهد. با استفاده از انواع کاندوم احتمال منتقل شدن انواع ویروس کاهش می یابد و خرید کاندوم یک روش جلوگیری است که احتمال بارداری را هم کاهش می دهد. در نظر داشته باشید که برخی افراد برای مطمئن شدن قرص های ضد بارداری را نیز در دسترس قرار میدهند تا در هنگام بروز حادثه ناخواسته آمادگی لازم را داشته باشند! باید توجه کنید که، در صورت خراب شدن کاندوم ، یک روش محافظت و جلوگیری از بارداری را از قبل در نظر گرفته باشید.

چرا بعضی از افراد کاندوم را دوست ندارند؟

در زیر لیستی از برخی از دلایلی که ممکن است کسی نتواند کاندوم استفاده کند ، داریم. راستش ، همه اینها دلایل معتبری هستند. کسی می تواند به هر دلیلی که می خواهد ، انتخاب کند که کاندوم استفاده نکند. اما اگر برای شما مهم است که شریک زندگی شما کاندوم داشته باشد ، لازم نیست این دلایل را بپذیرید. شما می توانید نه بگویید.

پوشیدن کاندوم در رابطه جنسی اصل رابطه جنسی را از بین نمی برد! برخی فکر می کنند لاستیک نازک به معنای جنسی است که آنها تجربه کامل جنسی را نخواهند داشت. ما مخالفیم! رابطه جنسی که افراد در حین پوشیدن کاندوم دارند هنوز هم می توانند احساس خوبی داشته باشند و به ارگاسم بهتری دست پیدا کنند. بله ، پوشیدن کاندوم در مقایسه با نداشتن کاندوم فرق می کند ، اما تفاوت آن برای شریک جنسی تفاوت چندانی ندارد. ممکن است بدان معنی باشد که شما فقط باید یاد بگیرید که از نوع کاندوم درست استفاده کنید. رابطه جنسی با استفاده از کاندوم ها و کاندوم تاخیری می تواند بسیار لذت بخش تر هم باشد.

جذابیت کاندوم!

آنها جذاب نیستند! که باز هم بستگی دارد! برای بسیاری کاندوم به یک عادت خسته کننده تبدیل شده. همیشه از یک نوع آن استفاده میکنند و این برایشان جالب نیست و یا شاید برای رابطه جنسی عجله دارند و گاهی کاندوم دم دستشان نباشد و یا پیدا کردن آن زمانبر باشد شاید تلاش زیادی انجام شود اما می توانید استفاده از کاندوم را جذاب کنید. آنها را در نزدیکی محل رابطه جنسی خود قرار دهید ، آنها را به یک بازی جنسی تبدیل کنید ، کارهای دیگری را هنگام پوشیدن کاندوم انجام دهید مانند معاشقه. راه هایی برای شروع فکر کردن در مورد کاندوم ببرای لذت بخش تر کردن رابطه وجود دارد.

آلرژی به کاندوم

آلرژی! بیشتر کاندوم ها با لاتکس ساخته می شوند ، و درست است که برخی افراد به لاتکس حساسیت دارند. کاندوم های غیر لاتکس در هر دو نوع داخلی و خارجی موجود هستند. اگر به یک برند از کاندوم حساسیت داشتید انواع و برند های دیگر کاندوم را امتحان کنید!

خرید محصولات زناشویی

بیش از حد گران! مطمئناً ، همه از کلینیک های بهداشت جنسی یا مشاوران راهنمایی به کاندوم رایگان یا ارزان دسترسی ندارند. و بله ، کاندوم های غیر لاتکس اغلب گرانتر از انواع لاتکس هستند ، و اغلب پیدا کردن آنها در فروشگاه ها / کلینیک ها سخت تر است اما در هیس مارکت می توانید با کیفیت ترین کاندوم های تاخیری و خاردار خریداری کرده و از رابطه جنسی خود لذت ببرید. علاوه بر کاندوم میتوانید در هیس مارکت محصولات منحصر به فرد دیگری را نیز تهیه کنید از جمله صابون خانگی ضد باکتری برای پاک سازی و مراقبت از نواحی جنسی و انواع اسپری های تاخیری و ژل های روان کننده.

یا حتی اگر برای خرید کاندوم یا انواع محصولات جنسی احساس شرم و خجالت میکنید با خرید آنلاین کاندوم در هیس مارکت به راحتی و بدون پرداخت هزینه ارسال میتوانید از این مانع هم عبور کنید. ما نمی گوییم اینها موانع واقعی هستند ، اما آنها امیدواریم راه هایی باشند که استفاده از کاندوم را برای شما راحت تر کنید.

کاندوم ناراحت کننده است؟

ناراحت کننده! درست است: کاندوم می تواند ناراحت کننده باشد. این مورد ممکن است به این دلیل باشد که شما سعی می کنید از سایز نامناسب کاندوم ها استفاده کنید. اما نه تنها کاندوم در اندازه های مختلف (بزرگ ، معمولی ، متناسب) موجود است ، این اندازه ها همگی بین مارک ها متفاوت است. مانند اینکه چگونه یک تی شرت متوسط ​​از یک فروشگاه متفاوت از یک تی شرت متوسط ​​از یک فروشگاه دیگر است. اینکه کاندوم روی آلت شما قرار میگیرد حتما دلیل بر این نیست که اندازه شما باشد! خوب است که مارک ها و اندازه های مختلف را امتحان کنید تا زمانی که کالایی را پیدا کنید که برای شما مفید باشد.

کاندوم پاره میشود!

درست است گاهی ممکن است پیش بیاید که کاندوم آسیب ببیند و یا پاره  اما این به ندرت اتفاق می افتد به معنای این نیست که شما هرگز نباید از آنها استفاده کنید تا خطر ابتلا به یا بارداری را کاهش دهیدآسیب دیده  و پاره شده اند ، ممکن است  به شیوه نگهداری کاندوم بستگی داشته باشد. سعی کنید آنها را در جای بهتری قرار دهید و هنگام قرار دادن آن روی ناحیه تناسلی با دقی بیشتری اینکار را انجام دهید و با ناخن شما تماس نداشته باشد و یا مارک دیگری را که مناسب تر است ،در نظر بگیرید. به طور کلی استفاده از کاندوم های تاخیری و دیگر کاندوم ها و حتی اسپری های تاخیری می تواند رابطه جنسی شما را بسیار بهبود ببخشد.

نظر خود را بیان کنید