آموزش کراتینه مو

همانطور که می‌دانید این روزها رشته ‌های مختلف آرایشگری طرفداران زیادی در بین خانم‌ ها را به خودش جلب کرده است. یکی از مواردی که خانم ها دوست دارند آن را سالم و زیبا نگه دارند، مو است که تاثیر زیادی روی زیبایی آن ها دارد و یکی از مواردی که خانم ‌ها مخصوصا دختر خانم‌های جوان علاقه زیادی به آن پیدا کردند و دوست دارند آن را تجربه کنند، کراتینه مو است.

کراتینه مو یک روش بسیار عالی برای زیبا نگه داشتن موها است. به طوری که خانم‌ ها بعد از انجام آن تا مدت زمان خاصی نیاز به استفاده از سشوار و اتو مو برای حالت دادن موهای خود ندارند. همچنین کراتینه باعث تقویت مو و پرپشت نشان دادن موها خواهد شد. به همین دلیل از طرفی بسیاری از خانم ‌های دیگر علاقه دارند که کراتینه مو را آموزش ببینند تا بتوانند از طریق آن درآمد نیز داشته باشند. خوشبختانه آموزش کراتینه مو در بسیاری از آموزشگاه ‌ها با مدرک حرفه ‌ای و بین المللی آموزش داده می ‌شود.

آموزش کراتینه مو

مباحثی که در آموزشگاه‌های مخصوص آموزش کراتینه مو آموزش داده می شود، شامل موارد زیر است:

– تعریف کراتینه مو
– بهترین مواد موجود در بازار برای استفاده در کراتینه مو
– تفاوت بین کراتینه مو با دیگر روش‌های مخصوص صافی مو
– معرفی بهترین برند های مخصوص کراتینه
– معرفی مواد کراتینه بدون فرمالدئید
– کراتینه گرم و کراتینه سرد
– کراتینه میلک
– کراتینه صافی
– بوتاکس مو
– المنت مو
– ویژگی‌های مختلف انواع کراتینه مو
– قیمت مواد مخصوص کراتینه و ابزارآلات مورد نیاز برای انجام این کار کراتینه مو و صافی به روش ژاپنی

همچنین آموزشگاه ها جنس موی مختلف افراد را معرفی می کنند و آموزش می ‌دهند که کراتینه مو مخصوص چه نوع است و چه کسانی نباید این کار را انجام دهند.

آموزش کوتاهی مو ژورنالی

کوتاهی ژورنالی به این معنی است که موها را به گونه ‌ای نگهداری و پیرایش کنید که هم بتوانید زیبایی آن را حفظ کنید و هم سلامت موهایتان را افزایش دهید.

کوتاهی مو یکی از مهم‌ترین چیزهایی است که در آرایشگری آن را آموزش می ‌دهند و جزء سرفصل‌های اصلی محسوب می ‌شود.
کوتاهی ‌موی ژورنالی هم جزء همین مدل است. یعنی هنرجویان بعد از گذراندن این دوره می‌توانند به طور کامل بر اساس مد روز پیش بروند و مدل‌ های بسیار جدید را روی موی افراد پیاده کنند و در نتیجه آن ها با مدل‌های جدید هم آشنا هستند و می‌ توانند از روی ژورنال رضایت مشتری را جلب کنند و دقیقا آن را به هدفی که می خواهند برسانند. این دوره آموزش کوتاهی ژورنالی مو معمولاً شامل دوره پیشرفته و مبتدی است. در دوره مبتدی آموزش معمولی کوتاهی مو انجام می‌شود و نکات پایه در آن ها آموزش داده می ‌شود. یعنی اصول صفر تا صد کوتاهی مو در دوره مبتدی آموزش داده خواهد شد.

در دوره پیشرفته هم به افراد آموزش می ‌دهد که چگونه از روی عکس و تصویر داخل ژورنال بتوانند موی مشتری را کوتاه کنند. در واقع دوره پیشرفته کوتاهی مو ژورنالی به تمام انواع کوتاهی مو به طور کامل اشراف دارد و می ‌تواند آن ها را انجام دهد. پس اگر شما هم به کوتاهی مو علاقه دارید، می‌توانید با یادگیری دوره ‌های ژورنالی کوتاهی مو به یکی از حرفه ای ترین ها در این زمینه تبدیل شوید. زیرا اکثریت خانم ‌ها برای مدل‌ های کوتاهی به آرایشگاه ها مراجعه می‌کنند. همچنین می‌توانید روش های نگهداری از مو را به مشتری خود آموزش دهید و اجازه دهید که آن ها با دنیای جدیدی از کوتاهی ‌مو آشنا شوند. انواع کوپ در این آموزش ها وجود دارد. در واقع این هنرجویان به یک کوپ کار حرفه ای تبدیل می‌شوند و جدیدترین متد ها را روی موی مشتریان خود پیاده می‌کنند.

آموزش کراتینه مو

آموزش کوتاهی مو

دوره آموزش کوتاهی مو هم یکی از دوره های پیشرفته محسوب می ‌شود که افراد می ‌توانند با شرکت کردن در آن یاد بگیرند که چگونه انواع کوتاهی مو را برای مشتریان خود استفاده کنند. مباحثی که در دوره کوتاهی مو خانم ‌ها آموزش داده می‌شود، معمولا شامل موارد زیر است:

– مباحث کاملاً پایه و اصلی
– طرز صحیح نگه داشتن قیچی و شانه روی دست و روی مو
– روش صحیح کوتاه کردن و یا برش مو
– شناخت انواع مناسب قیچی ‌ها
– روش تشخیص انواع قیچی با کیفیت
– شناخت زاویه صورت برای انواع مدل های موی کوتاه
– یادگیری انواع کوپ‌های فانتزی
– موهای کوتاه پایه دار
– موهای کوتاه بدون پایه
– یادگیری چگونگی ایجاد افزایش حجم مو به طور صحیح
– آموزش انواع مدل موهای چتری کوتاه و بلند
– آموزش انواع شناخت چهره
– انتخاب صحیح مدل کوپ متناسب با نوع چهره
– نحوه صحیح کار با تیغ برای کوتاهی مو
– انواع کوپ ‌های خشک
– انواع کوپ های خیس
– کوپ ‌های لیزری
– کوپ‌ های ژورنالی
– کوپ‌ های سه بعدی
– کوپ‌ های مریخی
-نحوه صحیح کار با قیچی پیتاژ

آموزش کراتینه مو

علاوه بر موارد بالا در دوره کوتاهی مو به افراد آموزش می ‌دهند که چگونه انواع لوازم با کیفیت برای کوتاهی مو را از لوازم بی کیفیت و تقلبی شناسایی کنند و همچنین نحوه استفاده از اسپری مو، نرم کننده های مو، اسپری دوفاز و نحوه و زمان استفاده را در زمانهای مختلف را یاد بگیرند.

بعد از گذراندن تمام دوره ‌های بالا در آموزشگاه‌های معتبر، فرد می ‌تواند مدرک معتبر فنی حرفه‌ای خود را در هر کدام از رشته ها دریافت کند.

نظر خود را بیان کنید