معرفی منسوجات بیمارستانی پارس

ما یک گروه تخصصی نساجی هستیم که در زمینه منسوجات بیمارستانی فعالیت میکنیم. ما میتواینم تمام منسوجات لازم برای بیمارستان، درمانگاه و کلینیک های درمانی را اعم از:

 • ملحفه ی بیمارستانی
 • بالش بیمارستانی
 • پتوی بیمارستانی
 • دمپایی بیمارستانی
 • پارچه ملحفه
 • تشک بیمارستانی
 • لباس بیمار

برای شما تامین نماییم.

منسوجات بیمارستانی پارس

 بهترین منسوجات |  بهترین قیمت | مشاوره تخصصی

۰۲۱۶۵۰۱۲۰۳۱

۰۹۲۱۴۶۵۹۴۸۸

حوله بیمارستانی

تجربه یک بیمار از تمام تعاملات آنها در بیمارستان یا مراکز درمانی تشکیل شده است. از کیفیت مراقبت‌های پزشکی گرفته تا لمس‌های کوچک مانند حوله‌های تمیز بیمارستانی. حوله‌های حمام بی‌نظیر بیمارستان ممکن است جزییات جزئی به نظر برسند، اما بر درک بیمار از عمل پزشکی شما تأثیر می‌گذارند. بیماران ممکن است در حال حاضر استرس داشته باشند بدون اینکه توجه آنها به چیزی که ممکن است به عنوان کتانی ناپاک تلقی شود جلب شود. حوله‌های حمام بیمارستانی، حوله‌های دستی و حوله‌های شستشوی ما از مواد جاذب ساخته شده اند که با نرمی و استفاده منظم طراحی شده اند. به‌عنوان بخشی از برنامه کاملاً مدیریت‌شده ما برای تأسیسات مراقبت‌های بهداشتی، همه ملحفه‌های حمام ما فراتر از استانداردهای بهداشتی تمیز می‌شوند و برای افزایش پیشگیری از عفونت مهر و موم می‌شوند. علاوه بر این، همان خدمات امداد و نجات کتانی همان روز تضمین می‌کند که بیمارستان یا مرکز بهداشتی شما همیشه سطح مناسبی از موجودی حوله حمام را داشته باشد، حتی در روزهای شلوغ غیرمنتظره. مناسب برای بیمارستان ها و سایر مراکز مراقبت های بهداشتی، انتخاب حوله های حمام، حوله های دستی، و دستمال های شستشو، جذب، نرمی و عملکرد عالی را ارائه می دهد. حوله و محصولات کتانی بهداشتی، بخشی از یک راه حل کاملاً مدیریت شده سلامتی و رضایت بیماران شما اولویت اصلی شماست. از جمله مزایا حوله بیمارستانی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • جنس الیاف به کار رفته در حوله‌های بیمارستانی باید سازگار با پوست بدن باشد و هیچ گونه حساسیت و آلرژی ایجاد نکند.
 • حوله بیمارستانی از قدرت جذب و آبگیری بسیاری برخوردار است و همچنین ضد بو می‌باشد.
 • قابلیت شستشو و استفاده چند باره از این محصول یک ویژگی مورد توجه برای مصرف کنندگان است.

ما همیشه حوله بیمارستانی را در انبار موجود داریم و خیلی سریع می‌توانیم برای شما ارسال کنیم. امکان اینکه لوگو مراکز درمانی شما و همینطور سایز و رنگ دلخواه شما را نیز سفارشی سازی کنیم را نیز داریم.

ملحفه بیمارستانی

بیمارستان همچون هتل، از مکان‌هایی است که باید ملحفه‌های تخت بیمارستانی آن روزانه شست و شو شود. از شخصی که سرما خوردگی ساده دارد و برای آمپول زدن روی تخت دراز می‌کشد تا شخصی که دچار شکستگی و خون ریزی در ناحیه‌ای از بدن خود شده است و برای بخیه زدن بر روی تخت دراز می‌کشد و به سبب خون ریزی ملحفه‌ها رو کثیف و آلوده می‌کند هر دو باعث آلودگی ملحفه می‌شوند و نیاز به شست و شوی ملحفه بیمارستانی  را افزایش می‌دهند. پوشیده نیست اگر ملحفه بیمارستانی غیر قابل شست و شو باشد، در آن صورت پس از هر بار لک و کثیف شدن ملحفه، باید ملحفه به طور کامل تعویض شود و هزینه‌های گزافی روی دست بیمارستان باقی خواهد گذاشت. همچنین ملحفه‌ی بیمارستانی یکی از لوازم مصرفی بیمارستانی است که باید حداقل روزی یکبار تعویض شود. بیشتر ملحفه‌های مورد استفاده در بیمارستان ملحفه‌های قابل شست و شو هستند یا اینکه از ملحفه یکبار مصرف به جای آن استفاده می‌کنند و همچنین الیاف به کار رفته شده در پارچه ملحفه بیمارستانی ضد حساسیت هستند و در حفظ سلامتی بیماران موثر هستند. در کنار این موارد ملحفه‌های به کار رفته در اتاق عمل که نقطه‌ی حساسی در بیمارستان است باید به طور کامل اختصاصی باشند. البته ملحفه‌های یکبار مصرف هم در برخی از بیمارستان‌ها وجود دارد که قیمت پایین‌تری دارند و تعویض آن ها توجیه اقتصادی دارد. همچنین انتخاب جنس ملحفه بسیار مهم است زیرا تاثیر مهمی در راحتی و آرامش بیمار دارد. عرضه انواع پارچه ملحفه بیمارستانی را اغلب با رنگ سفید، صورتی و آبی انجام می‌دهند.

معرفی منسوجات بیمارستانی پارس

پارچه تترون بیمارستانی

تترون یکی از پرکاربردترین پارچه‌های بیمارستانی است. به علت مصرف بالای بیمارستان‌ها از پارچه تترون، کارخانجات و مشتریان به تترون‌هایی که با طیف رنگ بیمارستانی تولید می‌شوند، به اصلاح پارچه تترون بیمارستانی می‌گویند. تفاوت اصلی پارچه تترون معمولی با پارچه تترون بیمارستانی در قیمت پایین‌تر، رنگبندی روشن و گرماژ پارچه است. همچنین یکی از علت‌های مهم استفاده از این پارچه قابلیت شستشوی آن می‌باشد. استفاده از پارچه‌هایی که مقاومت بالایی در برابر دترژانت‌ها ندارند موجب فرسوده شدن سریع آن‌ها می‌شود. اما پارچه تترون در برابر شوینده‌ها نه تنها از نظر جنس ثبات خوبی دارد بلکه رنگ آن نیز پس از شستشوهای مکرر همچنان ثابت باقی می‌ماند و تغییر نخواهد کرد. یکی دیگر از ویژگی‌های مهم آنها این است که انواع لکه‌های ایجاد شده بر روی این جنس از پارچه به راحتی و با شوینده‌های معمول برطرف می‌شود. از جمله ویژگی‌های پارچه تترون بیمارستانی عبارتند از:

 • سبک و خنک بودن
 • توانایی جذب عرق بدن
 • قابل شستشو بودن
 • قیمت مناسب  و مقرون به صرفه
 • لطافت و رنگبندی متنوع
 • ضدآلرژی و ضد حساسیت

همچنین ما می‌توانیم پارچه تترون مورد نیاز شما را در گرماژها و عرض‌های مختلف برای شما تهیه نماییم.

معرفی منسوجات بیمارستانی پارس

نظر خود را بیان کنید