بهترین روش ها برای از بین بردن چین و چروک پوست صورت

حتما تا حالا برایتان پیش آمده است جلوی آینه بروید و به یکباره متوجه چین و چروک بر روی صورت خود شده باشید و به دنبال سریع ترین راه باشید تا بتوانید آن را از بین ببرید واز بیشتر شدن آن جلوگیری کنید.ما در اینجا شما را با تزریق ژل و بوتاکس آشنا می کنیم. تزریق ژل و بوتاکس از روش هایی هستند که امروزه برای زیبایی و جوان سازی صورت بسیار پرکاربرد هستند.به طور مثال برخی از افراد ممکن است از شکل ظاهری لبشان راضی نباشند یا به نظرشان لبشان کوچک است و متناسب صورتشان نیست.این افراد می توانند به راحتی و بدون دردسر با تزریق ژل به فرم دلخواهشان برسند یا به دلیل افزایش سن پوست دچار افتادگی می شود و می توان از طریق بوتاکس از آن جلوگیری کرد. حالا با هم بررسی کنیم که تزریق ژل و تزریق بوتاکس چیست و چه تفاوتی دارند؟

تزریق ژل

ژل ها کاربردهای متفاوتی دارند.از ژل ها علاوه بر اینکه برای از بین بردن چین و چروک استفاده می شود برای حجم دادن به نقاط مختلف مانند گونه ، لب و …استفاده می شود که از طریق آن حجم از دست رفته بازگردانده می شود.در مورد بهترین ژل ها هم می توان گفت ژل های حاوی ماده هیالورونیک اسید بسیار بی خطر هستند به دلیل اینکه این ماده در پوست وجود دارد و به همین دلیل بدن هیچ واکنشی به آن نشان نمی دهد. تزریق ژل مزیت های بسیار زیادی هم دارد که اگر بخواهیم به مهمترین آن اشاره کنیم این است که شما بلافاصله بعد از تزریق می توانید نتیجه آن را ببینید و اینکه دوران نقاهتی هم  ندارد و مثل قبل می توانید به کارهای روزمره خود برسید.

تزریق بوتاکس

بهترین روش ها برای از بین بردن چین و چروک پوست صورت

بوتاکس برای از بین بردن چین و چروک ها به کار می رود. شاید دوست داشته باشید که بدانید چرا اصلا صورت دچار چین و چروک می شود چیست ؟ پوست صورت به دلیل حرکاتی که عضلات انجام می دهند دچار چین و چروک می شود. حالا کاری که بوتاکس انجام می دهد این است که باعث فلج شدن این عضلات می شود و آن ها را از کار میندازد. برخی افراد ممکن است بعد از تزریق دچار افتادگی پلک بعداز بوتاکس شوند که جای نگرانی نیست و بعد از مدت کوتاهی رفع می شود

تفاوت بوتاکس و ژل

تفاوت بوتاکس و ژل در این است که بوتاکس بر روی خطوطی که به علت شل شدن پوست به وجود آمده است نمی تواند تاثیری داشته باشد مثل چروک هایی که بر روی گردن یا گونه به وجود می آیند برای از بین بردن این چین و چروک می توانید از تزریق ژل استفاده کنید. بوتاکس برای نواحی که چین و چروک آن در اثر حرکت عضلات به وجود آمده است بیشتر کاربرد دارد مثلا شما با اخم کردن و یا خنده  باعث می شوید که عضلات آن ناحیه حرکت بسیار زیادی داشته باشد و دچار چین و چروک شود.پس از بوتاکس می توانید برای از بین بردن خط اخم و چین و چروک پیشانی استفاده کرد. به خاطر داشته باشید بوتاکس جنبه درمانی مانند رفع تعریق زیر بغل هم دارد. نکته بسیار مهم در هر دو تزریق این است که در کلینیک زیبایی پوست و مو معتبر این کار انجام شود.

۱ دیدگاه

  1. mehrzad clinic در تیر ۲۴, ۱۴۰۰در۱۲:۳۴ ب٫ظ

    اطلاعات کاربردی در مورد تزریق بوتاکس و ژل ارائه دادید.

نظر خود را بیان کنید